Skype
Ką reiškia būti vyru? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ką reiškia būti vyru?

ka reiskia buti vyruLiūdna man labai, kad reikia kalbėti šia tema. Tačiau pats supranti, kad tu šiame puslapyje nesilankytum ir nebūtum, jei tau viskas sektųsi su moterimis ir tu savo gyvenime būtum vyriškas vyras.

Kaip mažas berniukas gali tapti vyrišku vyru, kai jį vaikystėje augina mama arba dar baisiau – vyresnioji sesė? Kaip jos jį gali išmokinti vyriško elgesio, perduoti vyrišką mąstymą, duodantį rezultatus su moterimis? Šių dienų problema visoje Lietuvoje – didelis skyrybų procentas. Skiriasi berods 70 procentų šeimų. Maži berniukai lieka be šeimos galvos – tėvo.

Ir niekas tokiam mažam berniukui neatlieka tokių ceremonijų, kaip turėtų atlikti tėvas. Pavyzdžiui, tėvas sako: „tau patinka ši mergiotė? Nori ją išraukti? Tai pirmyn. Turi savo kiaušus ir jais naudokis“. O ar galėtų taip paraginti ir pasakyti jo mama, vyresnioji sesė? Be šancų.

Ar mama atliktų tokią ceremoniją paaugliui – vadinamąjį įšventinimą į vyrus – duotų šautuvą ir lieptų išeiti į Geimino prospektą medžioti stirnų? Aišku ne. Ji net šautuvo bijo. Juokauju. O jei rimtai – tai vežtųsi ar vestųsi kartu medžioti, rodytų pavyzdį? Ne. Afrikoje gentyse dar iki šiol atliekami tokie ritualai. Kaip ten berniukai – paaugliai tampa vyrais? Berniukui liepiama eiti sumedžioti liūtą ir jį partempti. Jeigu jam tai pavyksta padaryti – jį gentis įšventina kaip vyrą. O dabar kas vyksta? Vyrai įsišventina žaisdami Xbox ar Playstation3.

Bet Xbox ar PS3 tai nėra kaltininkai kodėl tiems vyrams nesiseka su moterimis. Aš pats pažaidžiu Counter-Strike. Aišku mano draugė labai pyksta, bet aš jai liepiu pakalbėti per mikrafoną. Visiems labai juokinga, kai girdi moters balsą.

Kaltę galime suversti tų berniukų auklėjimui. Dabar šie vaikiai per daug skleidžia moteriškos energijos ir pas juos nė kvapo testosterono. O šis vyriškas hormonas yra afrodiziakas moterims.

Remiuosi knygą: „keturios valandos kūnui“, kurioje autorius išbandė štai ką: „jis keletą mėnesių per dieną suvalgydavo nuo 0,9-1,3 kg per dieną šviežios, žolę mitusių ir lauke augusių galvijų mėsą ir sportuodavo vien bazinius pratimus (patys sunkiausi pratimai, kuriuose dirba daugiausia sąnarių, raumenų grupių, kuriuose didelis svoris nueina didelį kelią – mirties trauka, tūpukai, spaudimas ir t.t.). Rezultatas buvo toks, kad jis vieną kartą pietavo vienos merginos namuose. Nė iš šio nė iš to ta mergina su juo flirtavo, koją po stalu lietė ir jam apsakė: „nežinau ką tu darai, bet nesustok..“

Kai pas vyrą yra didžiulis testosterono kiekis – bepigu yra elgtis vyriškai. O ką reiškia vyriškai – dominuoti, lyderiauti, imtis iniciatyvus, o nesėdėti akutes sudėjus. Mano gyvenime pažinoti geriausi merginų viliotojai buvo tie, kurių kraujyje buvo aukštas arba 2/3 kartus didesnis už aukštą testosterono kiekį kraujyje.  Jie tiesiog atšiauriai ir grubiai imdavo moterį. Jie buvo mažiausiai įtakojami visuomenės sukurtų rėmų.

Tuo tarpu esu atsidūręs sutuacijose tokiose, kai nuvažiuojam į klubą ir mano draugas net nenori eiti prie moterų. Vėliau kai jis pasidarė hormonų tyrimą, testosterono kiekis kraujyje pas jį buvo mažesnis už vidutinį. Tokio nepakanka.

Todėl pirmas dalykas šiais laikais – einant į vyrus yra išmokti normaliai gamintis valgyti, valgyti kaip vyrui ir sportuoti sunkiai. Kodėl sunkiai? Kokia prasmė tavo organizmui augti, jei jis nepatiria šoko ir sunkumų? Kam jam stiprėti, jei treniruotėse būna lengva? Kam? Iš ko jam augti, jei treniruotėse būna sunku, bet mėsos – baltymų jis negauna. Iš ko jam augti? Iš apelsinų, obuolių? Makdonaldo dešrelės? Visur egzistuoja logika. Kuo tavo sportavimas paremtas didesne logika, tuo turėsi geresniu norimus rezultatus.

Šiais laikais neprimedžiosi – ne tie laikai. O medžioklė kainuoja brangiai ir manau jog ne kiekvienas iš mūsų turi galimybes tai daryti. Bet ar sportuoti galim visi? Galim. Valgyti kaip vyrai? Galim.

O šiaip nereikia būti tokiem griežtiem ir suvalgyti retsykiais traškučių, makdonaldo, picų ir t.t. Aš pats suvalgau ir man tas pats. Saldainių suvarau tiek, kad ant stalo būna pilna popieriukų. Neiškesi ir tu ilgai neišbūsi ant tos dietos. Aš pavyzdžiui savo gyvenime neturiu dietos, tiesiog perkuosi mėsą iš mėsinių – nes ten gaunu geros mėsos ir pigiau, o visą kitką iš paprastos Iki parduotuvės. Viskas.

Tai reiškia jeigu valgysi kaip vyras, rysi mėsą ir sportuosi tai jai tapsi vyru? Ne chebra, bet tai tik bus įžanga, norint turėti savyje testosterono, kuris yra reikalingas visiems kitiems vyriškams reikalamas.

Pradėkite nuo mažų žingsnelių. Kad ir surašyčiau visas savybes vyriško vyro, visvien iš kartų jų neįdiegtumėte ir neįsimintumėte. Šias dvi įsiminsite – VALGYTI IR SPORTUOTI. Viso.

Patrauklus Vyras

Patarimai

2 komentarai

  1. Auksaspalvis svirplys:

    60 procentu poru skiriasi. didziausias skaicius europoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį