Skype
Kabini jas šokių aikštelėje..? Štai tau keletas patarimų..! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kabini jas šokių aikštelėje..? Štai tau keletas patarimų..!

Eik ten, kur groja tavo mėgstama muzika

Kyla klausimas, kuo tai padės kabinant merginas? Atsakymas paprastas – kuomet groja tavo mėgstama muzika, tu gali labiau atsipalaiduoti. O kuomet esi labiau atsipalaidavęs – geriau sekasi vilioti merginas.

Kogero nekartą pastebėjai kaip kinta tavo nuotaika klausant vienokią ir kitokią muziką..? pajunti tarsi pakylėjimą, kuomet groja tavo mėgstamas gabalas? – Tai emocijos, kurias sukelia muzika. Muzika daro labai didelę įtaką žmogaus emocijoms. Šokant pagal tau patinkančią muziką, tu patirsi geras emocijas, kurios paskatins tave atsipalaiduoti. Kuomet būsi atsipalaidavęs, tu galėsi lengviau prieiti prie tau patinkančios merginos ir ją pašokdinti. Tu spinduliuosi aukštą teigiamą energiją, kuri patrauks merginų dėmesį.

Vartok kuo mažiau alkoholio

Kabinant merginas vartok kuo mažiau alkoholio.. o geriausia – išvis nevartok. Taip, tavęs akys neapgauna..! aš tau rekomenduoju vengti alkoholio. Dabar tu turbut postringauji sau mintyse, jog be alkoholio tau nepavyks gerai pasitūsinti, atsipalaiduoti ir kabinti merginų? Na, taip mano tik nevykėliai.. ir jie labai klysta!

Ištiesų, tu gali puikiai pasitūsinti neišgėręs nė lašo alkoholio. O svarbiausia – tu įgysi rimtą pranašumą tarp tų nevykėlių, kurie girti kabina merginas. Tu galėsi lengviau stebėti kaip ji jaučiasi, lankščiau reaguosi į esamą situaciją ir kurkas greičiau tobulėsi merginų kabinimo srityje. Taip pat tu sutaupysi krūvą pinigų, užuot išleidęs juos ant alkoholio.. bei nebereikes ryte keltis su plyštančia nuo skausmo galva.

Beja, merginos nemėgsta, kuomet jas kabina girti vaikinai (kalbu apie normalias merginas), ir jos žavisi tais, kurie sugeba linksmintis blaivi.. joms patinka vyrai, kurie sugeba savę kontroliuoti. Tad jeigu tu manai, jog esi tikras vyras.. arba sieki tokiu tapti – tuomet susiimk savę už kiaušų ir išdrysk merginas kabinti blaivas!

Išmok šokti

Ne, aš nekalbu apie taškymąsi.. arba dar kitaip vadinamą – šokį asilo  stiliumi. Žinoma, nesakau kad taškymasis yra blogai.. Taip, mokant  šokti tai yra gražu ir linksma. Tačiau ar tu šokių aikštelėje esi tam, kad  būtum klounu, kuris linksmina merginas..? ar tam, kad būtum tuo vyru,  kuris jas suvilios?

Jeigu tu nori merginą sužavėti šokių aištelėje, tu turi ją valdyti.. turi  valdyti jos šokį.. tu turi ją vedžioti. Išmok keletą gražių judesiukų,  apsukimų, apsisukimų ir pan.. išmok valdyti jos šokį ir vedžioti ją po  aikštelę.. Nestovėk kaip stuobrys. Judink pečius.. klubus.. judink visą  kūną. Tai merginas jaudina!

iš PUALifestyles dienoraščio

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį