Skype
Kaip “auginti” savigarbą? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip “auginti” savigarbą?

Manau, kad dauguma vyrų svajoja labiau pasitikėti savimi, mėgautis bendravimu ir jaustis atsipalaidavusiais. Bet svajonės taip ir liks svajonėmis, kol žmogus nenuspręs jas įgyvendinti, t.y. kryptingai ir atkakliai žingsniuoti siekiamybės link. Visai nesvarbu kiek knygų perskaityta, kiek metodų išbandyta. Tokios mintys verčia susimąstyti ir tada iškyla daug klausimų.

Kodėl taip atsitinka? Gal mes pradedame ugdyti pasitikėjimą savimi ne nuo to galo?

Mintyse mes sukuriame savo įvaizdi, kaip turime atrodyti. Realybė dažnai skiriasi nuo fantazijų. Ir kuo daugiau jūsų realus įvaizdis bus prastesnis nei išgalvotas, tuo labiau kentės jūsų savigarba.

Dauguma teorijų mums siūlo turėti daug tikslų, pvz. siekti didesnio atlyginimo, turėti gerą automobilį ir tokiu būdu kelti savo savigarbą. Tai atrodo veiksminga, jei į problemą žiūrėsime tik paviršutiniškai. Taip, gaudami didesnį atlyginimą, mes iš pradžių džiaugsimės ir mūsų savigarbos lygis išaugs, bet neilgam. Įsivaizduokite kas būtų, jei iš metų į metus iš eilės kiekvieną mėnesį gausite tą patį didesnį atlyginimą? Ne pati maloniausia perspektyva. Savigarba galiausiai nukris iki tokio pat lygio, koks buvo prieš gaunant didesni atlyginimą. Viskas grįš į savo vietas. Tai užburtas ratas, mes pastoviai turėsime ieškoti trumpalaikio savigarbos auginimo būdo. Pirksime vis naujesnį automobilį, vis brangesnius drabužius ir tt. (nesakau, kad yra blogai turėti gerus daiktus ir pan.). Jeigu jus ją perkate dėl to, kad ji jums patinka – šaunu. Jeigu dėl to, kad pasipuikuotumėte tarp pažįstamų – jūs patenkate į užburtą ratą. Plačiau apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

Taigi, mes išsiaiškinome, kad savigarbos taip paprastai nepakelsi remiantis išoriniais dalykais. Ar yra kitų būdų? Pažiūrėkime į problemą iš kitos pusės.

Įsigilinkite į savo vidinį pasaulį. Atsistokite prieš veidrodį, pasižiūrėkite į save ir užduokite klausimą: “Ar aš gerbiu save? Ar patinku sau? Jeigu aš būčiau patraukli panelė, ar norėčiau susitikinėti su savimi?”Jei jūs bent sekundei susimastėte prieš atsakydami į vieną iš šių klausimų – jums reikia “auginti” savo savigarbą.

Pirmas dalykas ir pats svarbiausias, jūs turite patikti sau. Kiekvieną rytą atsikėlus iš lovos džiaukitės ir kartokite: „Šiandien yra geriausia diena mano gyvenime“. Supraskite vieną dalyką, jums teks visa savo likusį gyvenimą gyventi su šiuo kūnų. Niekas jo nepakeis. Jus esate toks koks esate, priimkite save. Gerbkite ir nuo to prasidės visi pokyčiai. Sunkiausias dalykas – priimti visus savo trūkumus. Pripažinkite sau, kad jūs juos turite. Mes esame žmonės, o tai reiškia, kad nesame tobuli. Kelkite savo savigarbą tol, kol pajausite, kad galite save priimti kartu su visais trūkumais ir privalumais.

Dažnai žmonės su žema savigarba nežino savo stipriųjų pusių. Svarbu vieną vakarą atsisėsti ir surašyti visus savo gyvenimo pasiekimus. Kuo daugiau, tuo geriau. Jūs viską darote dėl savęs. Taip pat siūlau nusipirkti sąsiuvinį į kurį jūs kiekvieną dieną rašysite savo dienos pasiekimus. Šio užsiėmimo tikslas – kuo dažniau save pagirti. Pamatysite, kad jūs turite daug gerų savybių.

Išvados:

 • Patikite sau – tai pirmas žingsnis į pasitikėjimą savimi
 • Kuo dažniau šypsokitės sau veidrodyje
 • Kartokite teiginius, pvz. „Aš sau patinku toks koks esu ir tt.“
 • Girkite save kuo dažniau, užsirašykite visus gerus darbus kuriuos padarėte per dieną

A1

Patrauklumas

1 komentaras

 1. Aurimas:

  Visiškai sutinku. Pirmiausiai turi patikti pats sau. Viskas prasideda nuo tavęs paties. Geras straipsnis, patiko 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį