Skype
Kaip Alfa Vyras reaguoja į konfliktus ir retoriką? 1dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Alfa Vyras reaguoja į konfliktus ir retoriką? 1dalis

Alfa Vyras neatsakinėja į retoriką

Retorinis klausimas – tai yra klausimas, paklaustas tiktais norint pateikti, kokia yra situacija, nei kad išgauti atsakymą. Tai dažnai daro moterys, kurios taip reiškia savo emociją. Vyrai, nesuprasdami jų kilmės iš Veneros ir tai kad jos yra skirtingos nei jie, išsiverčia jų pasakymą pažodžiui ir pasimeta, kaip Beta. Moterys tai daro, norėdamos patestuoti vyrus, pažiūrėti, patikrinti jų vyriškumą:

Jūratė: „Ar tu matai tai? Jis paėmė jai kėdę. Miglės vaikinas toks mielas. Jis jai net paskambina keletą kartų per dieną ir šiandien atnešė gėlių. Jis toks romantiškas.“!

Virgis: „O tai ką, aš tau nepaskambinu visai?.. Ir niekada tau nenuperku gėlių. Ką tu, visai mane struobriu laikai?

Jūratė: „Ką tu turi omeny? Aš juk nesakiau, kad tu struobrys“

Virgis: „Pasakei, leidai tai suprasti, kad Tau Miglės vaikinas labai šaunus ir t.t.

Jūratė: „Baik tu Virgi, tai mane nervini..“

Štai prasideda konflikas, kurio pasėkmės aišku – apsipyks, gal net susipyks ir keliaus namo. Taip atsitiko, nes Virgis – Beta. Šis Beta vyras išsivertė pažodžiui Jūratės retorinį pasakymą ir klaidingai suprato. Virgis parodė, kad nepasitiki savimi, nes pavydė Miglės vyrui ir yra nepatenkintas, taip, kaip į jį žiūri jo žmona. Pabrėžiu, jog moters retorinis pasakymas, tai yra tik jos emocijų rodymas, ji paleidžia savo emociją, bet tai nereiškia, jog ji mano, kad Virgis prastesnis už Miglės vyrą. Tiesiog jai buvo gražu taip matyti, kaip elgiasi Miglės Vyras (grynas Beta vyras tai pat, gelės, kėdė, keletas skambučių per dieną, vietoje laukinio sekso virtuvėje) ir tai išreiškė žodžiais – emocija.

Alfa Vyras savimi pasitiki ir niekada nelaiko kitus vyrus konkurentais, niekada jiems nepavydi. Vietoje to, Alfa Vyras, į kitus vyrus žiūri, kaip į galimybe bendradarbiauti su jais, megzti, plėsti verslo ryšius. Jis ieško būdų kaip tai būtų galima padaryti.

Alfa Vyrai tiki, kad visose situacijose lemia ne konfliktas, fizinė jėga, bet protas. Alfa Vyrai nebūna spintos 2 metrai ant dviejų metrų. Dažnai šie vyrai būna neišvaizdūs, žemi, bet turintys tokį aštrų protą, kuriuo gali valdyti žmonių emocijas ir daryti jiems įtaką. Alfa padaro, kad tos spintos, tie prisipūtę vyrukai, iš išorės labai bauginančiai atrodantys, dirbtų jiems. Alfa Vyras su jais bendradarbiauja. O kai bendradarbiaujama, konfliktų nebūna, laimi abi pusės, abi yra patenkintos ir viena kitą palaiko.

Ir Alfa Vyras štai kaip elgiasi ir reaguoja į moters retoriką:

Jūratė: „Ar tu matai tai? Jis paėmė jai kėdę. Miglės vaikinas toks mielas. Jis jai net paskambina keletą kartų per dieną ir šiandien atnešė gėlių. Jis toks romantiškas.“!

Virgis: tyli, nieko nesako, – nereaguoja.

Jūratė: „Ar tu girdi mane?“

Virgis: „Taip girdžiu, norėjai, jog pritarčiau, jog moteriai riekia skambinti mažiausiai 2 kartus per dieną? Paduoti kėdę ir nupirkti gėlių?“

Jūratė: „Na, ne visada, bet kartais..“

Virgis: „Matai aš toks šiknius negeras. Miglės Vyras daug mielesnis ir geresnis. Stengsiuosi pasitaisyti (pasakoma pasitikinčiai savimi)

Jūratė: O čia jau tau atspėti, kaip į tai reaguos Jūratė. Pats metas pabandyti praktikoje J

Šioje situacijoje Virgis – Alfa. Kodėl? Jis jaučiasi puikiai savo kailyje ir nekonkuruoja su kitais patinais. Jis žino kas toks yra, jis tvirtai žino, jog giliai pasitiki savimi ir jo pasitikėjimas savimi yra tikrasis. Jo pasitikėjimas nesvyruoja, nekrenta, nuo moters kvailų retorikų. Jis šmaikščiai pasako, visiškai netikėtą atsakymą Jūratei „Matai aš toks šiknius negeras. Miglės Vyras daug mielesnis ir geresnis, „stengsiuosi pasitaisyti“ (pasakoma pasitikinčiai savimi)“. Jūratė supranta, kad tai nebuvo tikrasis jo atsakymas.

Moterys savo kalboje, reikšdamos emociją naudoja dažnai šiuos žodžius: „tu visada..“, „Tu neikada..“. Tai tokia taktika, kuri stato tave į nekontroliuojamą situaciją ir liepia gintis. Alfa Vyras visada yra užtikrintas ir sukontroliuoja savo emocijas. Alfa supranta, kad moteris naudoja tai, kad jis pasijaustų kaltu, bet jis nėra kaltas ir niekada neklatina save dėl nieko. Nes jis nieko blogo nepadarė.

Susidursi su retorika ne tik bendraudamas su moterimis, bet ir su klientais. Klientai dažnai numes: „pas Tomą 50Lt pigiau kainuoja“ „pas tave visada kainos didelės“ „tu niekada man nuolaidų nepadarai“ „pas Eligijų toks pat kompas kainuoja 1400LT“. Būk pasiruošęs į šią retoriką ir niekada nesiteisink, nes tai pardys tavo nepasitikėjimą savimi, žemą vertę ir savigarbą, kaip vyro verslininko. Atsimink kaina ne pagrindinis rodiklis produkto. Jis šį dalyką pasakė, tik tam kad tave patestuoti, išreikšti savo emociją – nepasitenkinimą, bet jis vistiek pirks iš tavęs, kad ir už tuos 1600Lt, nes tu jam parduodi ne tik kompą, tu jam parduodi visą kompo priežiūrą ir garantiją, kad po pirkimo jis turės kur kreiptis, tu galėsi pareklamuoti pas save jo pačio biznį ir jūs bendradarbiausite, nors pas Eligijų tas kompas kainuos 1600Lt. Jis pasitikės tavimi, nes tu visų pirmą pasitikėsi savimi, savo paslaugomis.

II dalis štai čia

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį