Skype
Kaip Alfa Vyras reaguoja į konfliktus ir retoriką? 2dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Alfa Vyras reaguoja į konfliktus ir retoriką? 2dalis

Alfa Pratimas

Išmok, kaip greitai ir efektingai reaguoti tokiose situacijose tiek su vyrais tiek su moterimis. Vyrai dažnai susidūrę su retorika, neatsako greitai. Iš šono mątosi, jog jie pasimeta. Tokiose situacijose nėra laiko pagalvoti, tiesiog reikia šauti kontrolinį šūvį. O jeigu pradedi teisintis, krenta tavo vertė, nieko nepasieki, jeigu pradedi gynčytis ir nesutikti su retorika – irgi nieko nepasieki. Tačiau, jeigu šauni kontrolinį šūvį, kuris rodo pasitikėjimą savimi ir tu „sutinki“ su jo „durna retoriką“, tuomet tas žmogus nesitiki to ir jis negali ginčytis su tavimi. Jis pasimeta. Ir jis niekada negali prieštarauti, kai tu jau sutikai su jo mintimi. Konfliktas užmušamas.

Kontrolinis šūvis tai yra klausimas. Valdo pokalbį ir dominuoja tas, kas užduoda klausimą. Klausimą užduodamas tu niekada nesiteisini. Klausimą užduodamas tu priverti kitą žmogų teisintis ir lysti į Beta kniautą. Kontroliniai šūviai:

–          „Tai kodėl pas jį neperki? Pas jį kainos mažesnės, jis ir „pardavėjas už mane daug geresnis“.. Alfa!!! Būk Alfa.

–          Manai kaina yra pagrindinis rodiklis, pagal kurį žmogus perką prekę ar paslaugą?

–          Taip pas jį kainos daug geresnės, tai kodėl tu vis dar čia? J)

Aš sutinku su jo teiginiu, jog ten kainos mažesnės, bet aš žinau, kad pas mane kokybė geresnė, aš vistiek duodu žmogui didesnę vertę ir pas mane pirk jei ne jis, tai kitas. Rezultatai ateina iš pasitikėjimo savimi.

Kita situacija: „Mačiau mieste kabini mergas?“ – paklausė tavo klasiokas ar grupiokas, bendradarbis, nesvarbu.

Alfa vyras: 1 kontrolinis šūvis „Taip seni, kabinu, o tu stebėtojas koks miesto?“ 2 kontrolinis šūvis „ Kur buvai pasislėpęs, kad nemačiau?“ 3 kontrolinis šūvis „tau gal pinigus moka, kad stebi miestą ir vyrrruss :D?“ 4 šūvis „ suprantu, pavydi man, nieko tokio, vyriška prigimtis, aš jau turiu eiti, iki“ (Patapšnoji per petį draugiškai). Kontrolinis šūvis padaromas klausimo forma ir fokusuojamas į kolegą. Žmonės tokių dalykų nesitiki, žmonės po kontrolinių šūvių pasimeta. Vieni atlaiko 1, kiti 2, retas kuris atlaiko 3, bet visi griūna po 4. Jokių muštynių, kivirčo, jokio jo pažeminimo kolegos ir savęs, tiesiog klausimai žmogui ir tiek. Laimi abu. O kitą kartą jis tavęs tikrai neklaus, nes žinos, jog šitas vyras „turi“ ką atsakyti.

Istorija universitete

Vieną kartą belaukdami paskaitos mes su grupiokais sėdėjome laukiamajame. Vienas mano grupiokas paėmė mano pirštinę ir pradėjo rodyti kitiems grupiokams, sakydamas „žiūrėkite, kas čia per pirštinė..“. Pištinė buvo dovanota mamos, turinti užmaukšlinimus (prailginimus pirštinei) rankoms. Aš ramiai atsistojau priėjau prie jo, paėmiau pirštinę ir pasakiau; 1 šūvis „kas tu toks būsi, Mantas Petruškevičius, kad čia rodai mano pirštinę“, 2 šūvis „čia mano mamos man dovanotos pirštinės. Tau ką mama nedovanoja pirštinių? Aaa Tu jau išaugai.. tikras vyras.., 3 šūvis„gal dar tau kasnors pinigus moka kad rodai kitų pirštines žmonėms?“.. „įdomus esi.. nieko, žinau kad man pavydi, pasakyk nagi į ausi, jog man pavydi.. pasakyk, niekas negirdi.. 😀 „..

Po 2 šūvių jis dar krutėjo, po trečiojo jau nebeturėjo ką pasakyti. Būk tikras neišeiti į konfliktą, o paversti situaciją juoko forma. Iš šono atrodysi kitų akivaizdoje gryniausias alfa, nes pats jausiesi saugiai ir puikiai savo kailyje. Alfa nesistengia pernelyg savęs apsaugoti ir gintis. Jis į pasaulį žiūri juoko forma, tačiau tam kam reikia jis įgelia.

Taigi kitą dieną susitikus su šiuo grupioku, jis su manimi sveikinosi, daugiau tokių dalykų nebedarė, o iki šiol mes jaučiame vienas kitam pagarbą. Panagrinėkime, jeigu aš būčiau jam leidęs bet ką daryti su savo pirštine? Jis nebūtų jautęs ribų ir kitą kartą būtų taip pat kažką išsidirbinėjęs ir visiškai nebijotų antrą kartą pasielgti taip su tavimi.

Kelias laimėti retoriką, tai yra nelaimėti prieš kitą žmogų ir stengtis jį pažeminti, bet vietoje to fokusuotis nepralaimėti.

Daugiau apie tai sakityk knygoje „Moters svajonė – Alfa Vyras”

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

5 komentarai

 1. Donce:

  Geras straipsnis.

 2. Aurimas:

  Jo, tikrai geras, geri atsikirtimai 😀 Ypač patiko tie, kur apie mergų kabinimą 😀 Ir dar patiko tas pastebėjimas, kad rezultatai ateina iš pasitikėjimo savimi. Čia galiu pratęsti mintį, kad pasitikėjimas ateina iš patirties, o patirtis iš praktikos. Taigi, principas aiškus. Na, gerai, tai jau lipu nuo kompo, lipu… :D:D:D

  • Kas daugiau jei ne Aurimas pakomentuos 😉 Teisingai pastebejai, rezultatai ateina is pasitikejimo savimi. Vienas mano draugas, jam 34 metai dabar, sako, kai „ateis bizni sekme, tuomet man pakils pasitikejimas ir su moterimis seksis zymiai geriau”. Alfa Vyras zino, nors tau ir nesiseka, bet turi pasitiketi savimi ir nesustoti ir tau pasiseks. Sekme yra tavo rankose, ne isoreje. Thats means to be the Alpha King! 😀

 3. Vytas:

  Tikrai neblogas str.. Vertingas. Is praktikos. Bet ,kad ir kaip teisingai cia butu rasoma,visvien atsiranda tokiu ,kurie nera pakankamai ispruse ar pasirenge gauti,kad ir nezeminancius ar juoko formoi atkircius,todel atkirtineja tolimesnem savo „durnom” replikom kol galu gale patys linksta prie neisvengiamai blogos baigties,turiu galvoje mustyniu ar pan. Net pats turiu taip besielgianciu pazistamu,ir stengiuos laikyt tik pazistamais. Nesakau,kad labai daznai pasitaiko,bet dazniausiai taip buna del alkoholio. Pats nevartoju,todel pavyksta lengvai susitvarkyt su tokiais,bet tokie konfliktai jei nesibaigia mustynemis,tai tada bent ypatingai isiplieskusiu pykciu ir apsizodziavimu is neblaiviojo puses. Toks tas lietuviu mentalitetas (ypatingai jaunu zmoniu),stengiuos islikt ramus,bet neslepsiu, buna taip ,kad tenka kita diena aplankyti toki veikeja namie, ramiam pasnekesiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį