Skype
Kaip Alfa Vyras valdo savo emocijas? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Alfa Vyras valdo savo emocijas?

Alfa Vyras žino, jog ne tik moterys yra valdomos, vedamos emocijų, bet ir vyrai. Vyrai mažiausiai dirba prie savo emocijų valdymo. Retas vyras gali paaiškinti ir apibrėžti, kas yra emocija. Dar retesnis gali sugebėti ją valdyti ir pakeisti savyje. Dažnas vyras, kai supyksta, gali netekti kontrolės, nesugebėti savęs sutramdyti. Toks nevaldomas vyras gali pridaryti daugybę žalos. Alfa Vyras visada ir visur geba kontroliuoti save. Kontroliuoti save – reiškia mokėti valdyti savo emocijas.

Pyktis, įtampa, kurią tu patiri darbo vietoje, universitete ar tarp nepažįstamų žmonių, išskiria tavo kūne adrenalino ir testosterono kiekius. Paruošia kūną kovai „jeigu kas“. Jeigu išskirtas testosteronas nėra „paleidžiamas“, jis virsta pykčiu ir vyras supyksta. Alfa Vyras savo pyktį panaudoja tikslo siekimui, kaip reaktyvinį kurą – motyvatorių. Konfliktas, kuris įvyko, davė savų pliusų – Alfa vyras iš jo gavo testosterono, kuris bus panaudotas tikslui siekti, įrodyti kažką. Alfa vyras savo pyktį panaudoja teisinga linkme.

Pirmas dalykas, dėl kurio moteris labiausiai jaudinasi, yra jos grožis. Ir viena stipriausių emocijų, kuri gali vairuoti moterį, yra stengimasis būti gražiausia. Jeigu tu gali kritikuoti jos grožį, pasakyti tiek teigiamas, tiek neigiamas puses, neišaukštinti jos, bet ir nepažeminti, tu gali turėtį stiprią įtaką jai. Iš šio dalyko ateina puikus flirtas ir erzinimas moters. Aš esu prieš bet kokį manipuliavimą su žmonėmis. Šis būdas yra Jums abiems kartu kuo geriau jaustis.

Alfa Pratimas

Susipažindamas su nauja moterimi, absorbuok jos išvaizdą (apsirengimo stilių, plaukus, nagus, blakstienas, lūpas, viską apart drabužių) ir galvoje suregzk šmaikštų flirtą su ja ir pasakyk. Nebijok, jog neišeis, tu mokiniesi ir praktikuojiesi. Klysi daug. Palaipsniui klaidos vis mažės ir malonumo ateis vis daugiau. Jeigu nori pasiekti rezultatą greičiau, tam reikalingas mokytojas būtent tos srities, kurioje tu nori pasiekti rezultatus.

Žmogaus emocijos yra nuostabus dalykas. Tai mūsų pagrindinis variklis siekti tikslą, jog gyventume geriau. Vyras yra suprogramuota tikslų siekimo mašina. Pagalvok, jeigu nebūtų emocijų, visi jaustųsi, tarkime, laimingi arba nieko nejaustų? Jie nesistengtų, nieko nedarytų. Sėdėtų pilvus išvertę, nesiektų jokių aukštumų, tikslų, pergalių. Vienintelio dalyko, ko jie siektų – išsimaitinti. Išsimaitinti – nereiškia būti laimingu. Būtent noras būti laimingiems – jausti šią emociją, mus stumia gyvenime. Kai nieko nedarome, sėdime rankas sudėję, neuždirbame pinigų – jaučiamės prastai. Tokiu būdu mes norime šią emociją pakeisti ir įgauname energijos veikti.

Alfa Vyras išmoksta pasinaudoti būtent šiuo dalyku. Tarkime, tu nori mesti rūkyti? Tam dalykui padaryti, reikia surasti stipresnę emociją, kuri motyvuotų tave tai daryti. Norėti neužtenka. Tu galbūt iškentėsi vieną dieną, antrą, ketvirtą, bet po dviejų savaičių vėl neiškentęs parūkysi. Tu turi atrasti jėgą, kuri būtų aukštesnė už tą, kuri priverčia tave rūkyti.

Konstruojame jėgą, kuri motyvuotų nerūkyti:

 1. Internete renkame foto susirgimo vėžių ir atsispausdiname
 2. Pažiūrime video, iš ko pagamintos cigaretės http://www.youtube.com/watch?v=OMPCIW3CYhc Paskutinės Instancijos informatyvi laida apie cigarečių gamybą
 3. Paklausinėjame merginų, kuris vyras joms patrauklesnis, rūkantis ar nerūkantis ir kodėl?
 4. Internete renkame nuotraukas ir atsispausdiname pageltusių nuo rūkymo dantų nuotraukas.
 5. Aplinkoje pastebime, kaip jaučiasi nerūkantieji ir vietoje rūkymo ką jie veikia (Tau reikia surasti kitą užsiėmimą, kuris nukreiptų tavo dėmesį, kai norėsi pradėti rūkyti)
 6. Surandame kokybiškos informacijos, kokia žalą rūkymas turės tavo palikuoniams
 7. Mesdamas rūkyti, aš sutaupysiu sveikatos. Jeigu pradėsiu bėgioti, mano plaučiai vėl taps kaip laukinio eržilo.
 8. Per dieną ant cigarečių išleidžiu 7 Litus. Per savaitę – 49Lt. Per mėnesį – 196Lt. Per metus aš sutaupysiu – 2352Lt. Po dviejų metų už sutaupytus pinigus nusipirksiu motociklą.
 9. Man niekada nebesmirdės iš burnos ir šalia manęs žmonės nebejaus nemalonaus kvapo
 10. Mano vaikai gims sveiki, o aš būsiu laimingas, matydamas juos tokius.
 11. Tapsiu patrauklesnis ir paklausesnis tarp moterų, nes neturėsiu žalingo įpročio ir būsiu diferencijavęs save iš kitų vyrų.
 12. Jausiuosi daug geriau ir nebeturėsiu kompleksų dusimo.
 13. Galų gale aš pasakysiu sau – TU Maladiec! Tik stiprus ir valingas gali tai pasiekti. Tai bus man didžiulė pergalė!

Konstruok kaip įmanoma stipresnę šią jėgą ir viršyk tą, kuri priverčia tave rūkyti.

Štai čia yra Alfa Vyro emocinis variklis. Alfa Vyras sugeba žaisti savo emocijomis gyvenime ir pasiekia visko, ko tik trokšta, nes jis yra pažinęs save ir sugeba puikiai kontroliuoti. Alfa vyras randą jėgą, kuri jį motyvuotų. Moralas būtų toks: „Tam, jog galėtum motyvuoti save, tu turi rasti jėgą, didesnę už tą, kuri tempia tave į apačią“.

Šokėjas

Gyvenimo būdas

3 komentarai

 1. Aurimas:

  Dėl to absorbavimo… Rašai, kad reikia absorbuoti moters apsirengimo stilių ir viską, apart drabužių. Gal gali plačiau pakomentuoti, kaip reikia tai daryti, nepaminint drabužių? 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį