Skype
Kaip Alfa Vyras vertina susiklosčiusias situacijas? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Alfa Vyras vertina susiklosčiusias situacijas?

Dabar, mano „Alfa Vyras” kary, papasakosiu tau, kaip Alfa Vyras žiūri į susiklosčiusias jo gyvenime situacijas. Alfa vyras geba į situaciją pažiūrėti iš skirtingų kampų. Pavyzdžiui: „tu išėjai į klubą užsibrėžęs tikslą susipažinti bent su 10 naujų moterų, bet gavai tik vieną merginos numerį“.

Beta Vyro situacijos interpretavimas:

NESĖKMĖ. Mane šitiek moterų atstūmė, gavau tik vieną numerį ir mergina nebuvo labai graži.

Alfa Vyro interpretavimas:

SĖKMĖ. Aš esu patenkintas savimi: išėjau, pabandžiau pasiekti tikslą, išdrįsau, pabendravau su daugybe įdomių moterų, iš vienos jų pasiėmiau kontaktus. Kitos, nenorėdamos man duoti numerio, prarado šansą pažinti mane geriau ir tapti mano socialinio rato atstovėmis. Ir jeigu aš būčiau iš viso neišėjęs, būčiau gavęs 0 NUMERIŲ.

Aš gavau puikią praktiką, susidūriau su naujomis situacijomis. Ateityje būsiu pasiruošęs stipriau ir skinsiu pergalės laurus.

Moralas būtų toks. Beta fokusuojasi į rezultatą, bet ne į patį procesą. Ir jeigu rezultatas blogas, jie kaltina save, aplinkinius, nemato situacijos iš kito kampo ir taip darant šių vyrų pasąmonė apibrėžia „šią veiklą“ kaip kenksmingą. Sekantį kartą jo pasąmonė bandys jį sulaikyti ir dar labiau stabdys eiti susipažinti su naujais žmonėmis. Atsiminkime, jog mūsų pasąmonei pirmasis naujos veiklos įspūdis  yra būtinas geras, kad sekantį kartą mes daug mieliau imtumėmės tai daryti.

Kitas pavyzdys: „moteris atstūmė tave, nedavė tau telefono numerio, bučinio ar tai sekso“. Beta bus paveiktas moters atstūmimo ir jausis viduje, giliai širdyje nepatraukliu vyru, nes savyje jis turi pasitikėjimą savimi, kuris priklauso nuo išorinių veiksmų. Merginos neduoda sekso – pasitikėjimo nėra, merginos duoda sekso – pasitikėjimas ir motyvacija yra.

Alfa interpretuoja atstūmimą štai taip: „Ji nebuvo pakankamai atidi, jog pajustų, pamatytų ir atpažintų gerą laimikį. Ji prarado – ne aš.“ Alfa Vyras iš kiekvienos situacijos įžvelgia teigiamas savybes. Čia tas pats, kas su dviem vyrais, kurie žiūri į stiklinę, pripiltą iki pusės vandens. Vienas iš jų mato ir sako: aš matau pustuštę stiklinę ir  reiktų nemažai vandens pripilti, jog ją pripildyčiau. Antrasis vyras žiūri ir sako: „Aš matau puspilnę stiklinę, pripilame dar truputį vandens ir ji bus visai pilna“.

Moralas būtų toks. Du vyrai žiūri į tą pačią stiklinę, bet interpretuoja ją visiškai kitaip. Vienam pesimistiškai atrodo, jog reikia daug vandens įpilti, norint pripildyti stiklinę, kitam – optimistiškai atrodo, kad to vandens trūksta visai nedaug. Tai įrodo, jog mes kiekvienas situacijas matome skirtingai  ir niekada nereikia manyti, jog taip, kaip tu matai pasaulį, mato ir kitas. Faktas tas, jog Alfa vyras mato pasaulį pozityviai, pilną galimybių, iššūkių ir interpretuoja įvykius teigiamai.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

4 komentarai

 1. tomazas:

  šanSas. jau kelintą sykį ši klaida rėžia akį 🙂

 2. Vilius:

  Klaidos- menkniekis, svarbu kad tekstai auksinai 🙂

  • Labai malonu :). Rasykite chebra poreikius ka norite suzinoti ir jeigu tai neieis i informacija kuria as duodu mokamai – zmonems kurie moka pinigus, tuomet tikrai atsakysiu ir parasysiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį