Skype
Kaip aš tapau laimingu žmogumi ? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip aš tapau laimingu žmogumi ?

Laimingas vyras. Koks jo gyvenimas ?

Sveiki, brangūs mano skaitytojai. Šiame straipsnyje stengsiuosi papasakoti apie savo gyvenimą, kaip man pavyko jį susitvarkyti ir tapti tuo laimingu vyru.

Truputis mano gyvenimo istorijos

Taigi pradėkime. Prieš keletą metų, kai man vis kažko gyvenime trūkdavo, aš nesuprasdavau ko.

Vienu momentu turėjau merginą, buvau įsimylėjęs ją. Atrodo, kad atradau gyvenimo džiaugsmą, – tai ją.

Visgi viskas nebuvo taip paprasta. Tai, kad mes buvome meilužiai ir bučiuodavomės pasislėpę rūsyje arba po namo balkonu, ilgainiui tapo problema. Aš norėjau, kad ji pasirinktų jį arba mane. Vieną iš mūsų, o ne abu kartu.

Šią problemą pavyko išspręsti. Ji pasirinko mane. Nuo šiol mes kartu vaikščiodavome palei Nemuno pakrantę, žaisdavome gaudynių apleistame name. Viskas atrodė įdomu ir puiku. Mes vienas kitą buvome be galo įsimylėję.

Senolių išmintis sako „kas per daug, tas nesveika“. Turbūt to viso buvo per daug. Aš apleidau mokslus, tingėdavau eiti į sporto klubą. Visos mano mintys buvo apie ją, tą geltonkasę, mėlynų akių lietuvaitę. Čia aš sakau STOP!. Dabar aš tik supratau, kad tada klydau.

Galvojau, kad jei gyvenime turėsi merginą – būsi laimingas. Vis dėlto taip nebuvo. Dabar stengsiuosi paaiškinti kodėl taip yra. Mes gi buvome vienas kitą įsimylėję, atrodo laimingiausi pasaulyje? Taip aš sutinku, kai būdavau su ja, aš jausdavausi laimingas, bet likus vienam mane apimdavo kažkokia depresija. Kodėl ?

Aš nebuvau susikūręs savo gyvenimo. Aš buvau Beta vyras, nors turėjau merginą ir santykiuose man nebuvo problemų. Bet likusios dvi gyvenimo taurės buvo ištuštėjusios.. Kas tos likusios dvi gyvenimo taurės ?

Alfa vyras gyvenime pildo tris taures. Pirmoji taurė – tai karjeros taurė( mano mokslai, kuriuos aš buvau apleidęs), antroji – santykių taurė(pas mane liejosi pro viršų), trečioji sveikatos taurė( ji taip pat pas mane buvo tuščia, aš tingėdavau eiti į kūno kultūros pamokas, ar lankyti štanginę).

Alfa vyras gyvenime rūpinasi trimis taurėmis, – karjeros, santykių ir sveikatos. Karjeros taurė, – tai jo pasiekimai karjeroje, dabartinė situacija ir perspektyvos ateityje.

Santykių taurė – santykiai su antrąja puse, žmonėmis, darbo kolegomis. Žodžiu socialinis gyvenimas. Sveikatos taurė – Alfa vyro kūnas stangrus ir stiprus. Jis vaikšto į sporto klubą, manštinasi, lieja prakaitą.

Kaip man pavyko gyvenimą susitvarkyti ?

Kai pradėjau pildyti visas šias tris taures, gyvenimas susitvarkė.

O dabar grįžkime dar į praeitį. 10 klasėje išsiskyriau su ta mergina. Gerai atsimenu gyvenime, kaip man širdį skaudėjo po to, kai jau jos nebebūdavo šalia. Kai Nemunas tekėdavo, o mūsų ten nė kvapo nebūdavo. Nebebuvo jau tų bučinių ir glamonių ant kranto, pasislėpus krūmuose..

Nebegaudydavome jau vienas kito apleistame name, netyrinėjom dar neatrastų apylinkių. Atrodo, visas pasaulis ištuštėjo. Aš užsidarydavau kambaryje ir mokindavausi fiziką, matematiką ir braižybą. Stengdavausi ją užmiršti. Pabaigus 10 klasę, man iš fizikos išėjo 5, matematikos gerai nepamenu, bet didžiausias, atrodo, pažymys iš kontrolinių darbų  buvo 6.

Grįždavau iš mokyklos, pamiegodavau perpiečių ir eidavau mokintis. Užsirašiau privačiai pas matematikos mokytoją.

Kiekvieną dieną, net savaitgaliais mokinausi. Nusipirkau storiausius moksleivio žinynus. Atrodo autorius buvo Mockus. Žalias fizikos ir geltonas – storas matematikos. Tūsintis varydavau tik į kokio draugo gimtadienį ar taip tik kur pakviesdavo. Tai būdavo maksimum į mėnesį kartą. Su manim niekas nenorėdavo bendrauti. Aš buvau uždaras žmogus. Užsidaręs tame savo kambaryje.

Ilgai netruko ir prasidėjo  pirmieji miego sutrikimai. Pas mane kambarį kabėjo veidrodis( tas veidrodis, būsimojo šokėjo, vilniaus klubų vilko, Alfa vyro veidrodis), jis turbūt verkė žiūrėdamas į mano gyvenimą, kai neturėdamas draugės aš žiūrinėdavau porno filmus ir mastubuodavausi užsidaręs kambary.

Naktį miegant, man pradėjo vaidentis. Jausdavau, kad kažkoks baltas žmogus, juodom akim, su peiliu įeina į mano kambarį. Visas palysdavau po kaldra ir klykdavau taip, kad tėvai, miegantys už trijų sienų, mane girdėdavo.

Jūs net neįsivaizduojate, kaip aš jausdavausi, kai tas žmogus sapnuose įeidavo į mano kambarį. Savo pasąmonėje regėdavau, gal dviejų metrų ūgio visiškai baltą, juodom akim žmogų su kruvinu  peiliu rankoje. Mano širdis daužydavosi kaip pašėlus, kūnu bėgo šiurpuliai, milžiniški šiurpuliai.

Tokie šurpuliai net nebėgtų nuogam stovint ir kenčiant Rusijos žiemą. Mane išpildavo šaltas prakaitas, aš susigūždavau į ritinį, apsidengęs kaldra, iki tol kol pro duris įeidavo mama ir uždegdavo šviesą..

Visas apsiverkęs apsikabindavau mamą. O Dieve dieve, toks didelis vaikas, o verkia dar mamai, padėjęs galvelę ant krūtinės. Bet tada jausdavausi vis dar mamos vaikas, kuris verkdamas apsikabindavo ją. Ir tik ji mane tada suprato, kad man prasidėjo košmarai..

Košmarai, kurie prasidėjo, nuo per didelio mokymosi. Pąsamonei nuo įtempto darbo, reikėdavo išsikrauti.

Tačiau mano milžiniškos pastangos nenuėjo veltui.

11 klasėje jau aš buvau išlaikęs fizikos A lygio įskaitą ir perėjau į A lygį. Matematikos kontrolinio pažymiai šoktelėjo ligi 8. Žemiau 8 nekrisdavo. Pajutau savo sugebėjimus braižyboje.

12 klasėje visi mokytojai mane gyrė nuo progreso, kurio niekas iš manęs nesitikėjo. 12 klasėje man buvo atlikta nosies pertvaros operacija, nes ilgą laiką kankinausi sunkiai kvėpuodamas. Kartu su mama mes kopėme geresnio gyvenimo linkme. Ji mane palaikė visur.

12 klasėje pradėjau daug piešti. Visiškai nemokėjau piešti. Pas mane buvo plokščias vaizdas. Pradėjau piešti nuo elementarių figūrų, – kaip kubas, piramidė, ritinys, rutulys.Vėliau perėjau prie daiktų, drobės, žmogaus galvos.

Namuose nusipirkau didžiulę lentą, joje įmontavau dvi liniuotes ir braižydavau namus iš dviejų taškų. Užsirašiau pas mokytoją privačiai, kad pamokintų piešimo technikų. Neturėjau merginos, visą laiką skyriau mokslui.

12 klasės pavasaryje laikiau 3 valstybinius egzaminus, – matematikos, fizikos ir lietuvių kalbos. Matematikos – 80 procentų, fizikos – 78 procentai, lietuvių – 29 procentai. Buvau atrodo laimingiausias abiturientas J. Mano sunkios ir varginančios pastangos nenuėjo veltui. Atvažiavęs į Vilnių laikiau meninio išsilavinimo testą.

Čia įstojau kur norėjau ir tebėšiol joje studijuoju. Esu laimingas.Atvykęs pradėjau lankyti Salsa ir bačiata šokius. Atsivežiau iš savo miestelio didžiulį veidrodį, pasikabinau jį kambaryje ir kiekvieną dieną šokdavau. Viską eidavau ir išbandydavau klubuose. Nuo nesitikėtų rezultatų mano entuziazmas neišblėso. Šokau jau antrus metus, sudariau šokių mokymų programą ir pradėjau vaikinus to mokinti.

Dabar turiu savo gyvenimo aistrą. Aš patiriu neapsakomą malonumą išmokindamas kitą to, ko pats kažkada nemokėjau. Čia Vilniuje susiradau merginą. Ji taip pat dievina šokius. Galvojame ateityje atsidaryti savo bendrą šokių mokyklą.

Ir čia aš sakau Taip ! Na štai, aš susikūriau savo gyvenimą ir tapau Alfa vyru. Aš pildau tris gyvenimo taures.

Neapleidžiu inžinerijos (karjeros taurė), pildau santykių taurę(būnu su drauge, tobuliname mūsų santykius, puikiai sutariu su šeima, laisvai, be jokių baimių bendrauju su žmonėmis) ir sveikatos taurė( šoku, kilnoju gantelius, važinėju dviračiu).

Štai gyvenime nepamirštu ir nepatingiu pildyti šias tris taures ir esu be galo laimingas žmogus. Visiems skaitantiems vaikinams, taip pat ir merginas liečia, linkiu neapleisti nei vienos iš šių trijų taurių. Būkite laimingi.

Šokėjas

Gyvenimo būdas, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį