Greičiausiai šį straipsnį skaitai todėl, kad šiame fiziniame pasaulyje nebepatiri trokštamos sėkmės tiek versle, santykiuose ar tiesiog savo savo sveikatoje ir galvoji, jog čia rasi receptą pakeisiantį tavo gyvenimą ir padėsiantį atgauti ar atrasti sielos bei dvasios ramybę. Deja turiu tave nuvilti ir tuo pačiu grąžinti į blaivų protą.
Kol nesusitvarkysi savo santykių santykių su aplinkui esančiais žmonėmis, tol būsi nelaimingas. Nepadės išvažiavimas į Palangos vilą – „Ramybė” ar užsirašymas į klubą „Ramybė” – niekas, kol nesusitvarkysi santykių su žmonėmis, kurie supa tave gyvenime.
Mokslininkai teigia, jog 85 procentai mūsų laimės ateina iš santykių su kitais žmonėmis. Jeigu jie gražūs, geri, pagarbūs vienas kito atžvilgiu – mes jaučiamės puikiai. Didžiausia kiekvieno žmogaus baimė – kad aplinkiniai neprarastų jam pagarbos ir tiesiog „nenurašytų” jo. Nes jeigu taip atsitiks, tai dings noras gyventi šioje žemėje, vėliau apatija, o galiausiai savižudybė…
Sielos ar tai dvasios ramybė ateina tada, kai pasiekiamas balansas kasdieniame gyvenime. Kai tu pirmiausiai vertini savo sveikatą, toliau santykius ir tik tada pinigus. Daugelis žmonių pirmoje vietoje vertina būtent pastaruosius, praleisdami ištisas valandas darbe, jie sugadina sveikatą ir santykius su pačiais artimiausiais žmonėmis.
Mažiausia, ką gali padaryti, kad taip nenutiktų – į darbą važiuok prieš kamščius ir grįžk šiek tiek vėliau. Taip tu nepapulsi ant „piko” ir nešvaistysi laiko, kurį galėtum skirti savo darbams. Atmink, jog kiekviena valanda, kurią tu pragaišti darbe skaitydamas laikraštį, naršydamas internete, bus atimta iš tavo šeimos. Ilgainiui tau tiesiog neužteks laiko šeimai. Santykiai ims braškėti, viduje pradėsi jaustis nelaimingas, tada internete googlinsi : „kaip atrasti sielos ramybę?”, bet šuo ne čia bus pakastas. Kaip ir sakiau pradžioje – problema balanso nebūvime.
Tikrasis dvasiškumas visų pirma yra balansas gyvenime. Mokėjimas valdyti ir skirstyti savo laiką. Dar pridursiu, jog 98 procentus tavo kūno sudaro beždžionė, kuriai, prisiminkime, pirmiausia reikia prasimaitinti. Kai ji soti, jai reikia sekso. Jei tu ir pabėgsi į minėtą Palangos vilą ir užsidarysi nuo tave supusio pasaulio, vis tiek tavo žmogiškoji prigimtis ims kaukti ir jai reikės grįžti atgal į „sociumą”. Grįžti ir dulkinti pateles, kol tu pagaliau sukursi šeimą. O ir sukūręs šeimą norėsi dulkintis, bet šį kartą ne apie tai…
Vyriškam balansui pasiekti reikės vėl vilioti moteris, permiegoti su jomis, valgyti, tuštintis ir t.t. Kas nesugeba sveikai pasitenkinti, tas tenkinasi nesveikai. Jeigu tu neturėsi moterų viliojimo įgūdžių, kas iš to, kad tu medituosi ir užsiimsi dvasiniu tobulėjimu? Giliai viduje jausiesi nesugebantis patenkinti šio prigimtinio poreikio. Tada ir prasidės visi iškrypimai. Vyras su vyru, vyras vaiką, o galop ir save pribaigsi ar visai degraduosi. Būsi išsigimėlis. Ar šitaip nori baigti?
Vyrui siekant atrasti sielos ar dvasios ramybę, patarčiau pradėti nuo esminių ir prigimtinių dalykų. Visų pirma tu turi tapti sėkmingas tarp moterų. Ne, tai nereiškia, kad tu turi dulkinti visas iš eilės. Nors aš tai ir rekomenduoju kartais kiek padaryti, kad tu išsilakstytum ar atgautum prarastą pasitikėjimą savimi. Tiesiog reikia permiegoti su viena, su kita, gal ir su trečia – pasilakstyti, atgauti prigimtinius moterų viliojimo įgūdžius.
Ir neabejoju, netrukus pats pamatysi, kaip grįš pasitikėjimas savimi, laimė ir dingusi vidinė ramybė. Atmink, jeigu tu negauni sekso – gali ką nori daryti, vis tiek viduje jausiesi „mazgotė”. Gali keliauti į Indijos slėnius, į pajūrio vilas ir į meditacinius vakarus pas dvasinius mokytojus, nieko iš to nebus, jeigu nedulkinsi moterų.