Skype
Kaip Bendrauti Su Mergina - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Bendrauti Su Mergina

Kaip pradėti pokalbį su mergina, jog ši susižavėtų Tavimi ir Tu jai patiktum. Mergina nesusižavės Tavimi jeigu pokalbį pradėsi ne nuo knygos vidurio. Ką aš turiu omeny? Ne vieną merginą Tu sugebi pralinksminti, sužavėti pradėdamas pokalbį nuo vidurio knygos: „O Tau nebūna taip, kad einant kur tarp grotelių įstringa aukštakulnio kulnas ar tiesiog bato kulnas?”, – taip Tu pradėtum pokalbį su panele, kurią pamatei gatvėje. Skamba nerealiai? Taip, nes tokiu užkalbinimu parodomas pakankamai aukštas intelektas pastebint detales ir subtiliai, flirtuojančiai jas pakomentuojant. Mergina stebisi ir susižavi Tavimi klausdama savęs : „Kas JIS toks? Kaip JIS taip sugebėjo pastebėti mane, mano batus? Kodėl JIS nepradeda pokalbio kaip visi?”, tarkime: „Labas, susipažinkime, aš Vaidas”, – todėl, kad šiam užkalbinumui reikia balso tonu perduoti tikrai nuoširdų norą susipažinti, deja, paaugliams ne visuomet ir ganėtinai sunkiai tai sekasi. Užkalbinimas nuo knygos pradžios dažnai skamba „nuvalkiotai” ir tuomet, panelė jau žiūri emocinį lauką – ką Tu tuo nori ištikrųjų pasakyti ir kokią emociją perduoti. Beje, užkalbinimui nuo knygos pradžios, mergina lengvai gali pasakyti „Ne, ačiū, aš turiu vaikiną, draugę, esu ištekėjusi ir t. t., kai tuo tarpu užkalbinimui nuo knygos vidurio, ji norom nenorom į tą užkalbinimą atsakys ir dar tęs pokalbį su Tavimi: „Na taip, kartais būna, jog einu ir kulnas kur įstringa”, – šypsodamasi atsako Tau Žavi Panelė.

Kaip pradėti pokalbį sms

„Labas, taigi aš šiandien būsiu laisvas 6:30 val. vakare. Tai galim susitikti prie žalio tilto”,  – skamba iš karto prie reikalo? O taip, ypatingai po mano perskaitytų knygų, išstudijuotų DVD ir pritaikytų žinių praktikoje, pas Tave telefone atsiras daug telefono numerių. Tu net telefone turėsi susikūręs grupę „Pasimatymai” ir įtrauksi susipažintų panelių telefonų numerius. Laikui bėgant ir slenkant metams, rasi vis mažiau kantrybės ir noro tuščiai susirašinėti sms, o norėsi kuo greičiau išgirsti jos balsą gyvai.

Ką kalbėti su mergina telefonu

„Labas, aš jau vietoje prie žalio tilto, prie laiptelių ant suoliuko sėdžiu, o Tu kur?”, – vyras su tikslu kalba merginai telefonu. „Labas, aš va jau čia iš autobuso lipu”, – mergina atsako ir jūsų abiejų pokalbis baigiasi. Telefonas Tau turi tapti tik, kaip pagalbinė ir tarpinė priemonė, vedanti gyvam susitikimui. Vėliau, kai Tu su ja jau užmegsi santykius – natūraliai susiklostys, kad telefonu jau pakalbėsite 5 minutes ir daugiau. Bet dabar juk nėra apie ką kalbėti, Tu juk su ja prieš pora dienų susipažinai visiškai atsitiktinai gatvėje ar išeidamas iš savo darbo/mokyklos!

Trumpi komplimentai merginai 

-„O šį sijoną specialiai užsidėjai, kad patrauktum mano dėmesį?

-„Labai gražūs auskarai, ar sunkūs?”

-„Tavo labai išraiškingos gilios akys, jog galėčiau žiūrėti į jas visą dieną ir matyti mintyse tris žodžius – MANO ANTRA PUSĖ!” Skamba ilgokai? Sunku pasakyti bus tokį komplimentą? Na, knygose kurias parašiau, kad Tave sustiprinti bendravime su moterimis, turiu ir trumpesnių nuo kurių sistemiškai, žingsnis po žingsnio, galėtum pradėti ir stiprinti save.

Kaip Tau išmokti laisvai bendrauti su mergina?

1. Pradėk perskaitydamas atidžiai, išstudijuodamas ir pritaikydamas užkalbinimus, komplimentus, pokalbio tęsinį iš mano knygų:

 1. 1. „Kaip Suvilioti Moterį. Teisingas Vyro Mąstymas” – rasi surašytus mano pokalbių planus nuo „Labas…” iki gavimo telefono numerio. Pamatysi pavyzdžius ir bus aiškiau kaip ką daryti priėjus prie nepažįstamos panelės.
 1. 2. Knyga „Moters Svajonė – Alfa Vyras” – parašiau tam, kad duoti pavyzdį ir savybes to tikro vyro, kuriuo mes siekiam tapti VISI. Ši knyga taps Tavo Tikėjimas. Jau po pusės metų nuoširdžiai pritaikius parašytą informaciją turėtų išryškėti Tavyje Alfa Vyro savybės.
 1. 3. Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos” – mano patirtis Tau, kaip Tėvo sūnui. Surašiau ir papasakojau nuosekliai istorijas iš visos Europos, kaip susipažindavau su moterimis, ką išmokdavau iš tų istorijų, kaip jas suviliodavau. Ši knyga Tave įkvėps. Paskaitysi vienas namuose kambary ir užsimotyvuodamas išeisi į pasimatymą ir dar beeidamas į pasimatymą susipažinsi su nauja mergina!
 1. 4. Knyga „Alfa Vyro Požiūris į Santykius” – ji Tau bus reikalinga kaip vadovas kaip išlaikyti merginos susidomėjimą Tavimi santykiuose kai jau draugausite.

Knygas įsigyk ant savo vardo, pavardės paskyroje Patrauklus Vyras ir skaityk iš karto po apmokėjimo prisijungęs prie mano produktai.

 

Nuoširdžiai

Patrauklusvyras.lt

 

Pasitikėjimas savimi

5 komentarai

 1. Jurgis:

  Džiaugiuosi kad grįžai!

 2. Paulius:

  Ooo Mūsų pick up tėvas ekrane!!!! Džiugu seni

 3. Simonas:

  Kaip čia taip? Paleido jus ar čia kitas asmuo vygdo veiklą?

 4. Ray:

  welcome back seniuk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį