Skype
Kaip būti Alfa Vyru..Jeigu Jums įsakinėja kažkas.. - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip būti Alfa Vyru..Jeigu Jums įsakinėja kažkas..

Dauguma Lietuvoje žmonių dirba samdomą darbą. Samdomas darbas neleidžia vyrui jaustis kaip tikram Alfa Vyrui. Jeigu Jūs paskui kažką sekate ir vykdote jų norydymus, Jūs esate beta toje situacijoje. Šioje problemoje galimi du sprendimai ir abu turi privalumų.

Pirma, Jūs galite žaisti šį Boso ir pavaldinio žaidimą. Darote savo darbą, gaunate už tai atlygį, ir viltingai tikitės pakilti korporacijos hierarchijoje. Pliusas tas, jog Jūs praktiškai nerizikuojate, jeigu kompanija pastovi ir Jūsų pajamos tuomet yra pastovios.  Minusas tas, jog neturite savo taisyklių, žaidžiate pagal kompanijos nustatytas normas, politiką ir laižote Bosui užpakalį.

Tokia situacija nėra pati geriausia vyrui jaustis Alfa. Turint tokį statusą, agresyvus flirtavimas su seksualia sekretore gali Jums iššaukti nemalonumų. Vyrai, esantys aukščiau hierarchinėje sistemoje, labai nemėgsta, kai į Jų moteris kesinasi jų pavaldiniai. Tokiu atveju Jums rekomenduoju megzti romanus už darbo vietos. Tai Jus išlaikys saugiu.

Sekantis dalykas mesti lauk visą tai ir pradėti savo asmeninį verslą. Tai įtrauks jums milžinišką riziką, bet tuo pačiu Jums suteiks galimybę pasiekti savo svajonę ir atverti duris Alfa jausmui. Štai kodėl aš 21 metų pasirinkau šį kelią ir nežadu jo mesti. Tai ugdo asmenybę visokeriopai.

Būkite Bosas kažkiokioje veikloje.  Būkite lyderis vienoje iš Jūsų gyvenimo spalvų. Pieškite šią spalvą ryškiausiai. Nesvarbu kas tai bebūtų, ar darželinukų mokymas, ar pardavinėjimas lempučių – bet Jūs apie jas išmanote geriausiai ir žinote ką parduodate. Jaučiate tos prekės vertę ir galite pateikti pirkėjui bei patenkinti jo norus. Jūs esate Alfa toje situacijoje. Esate vairavimo instruktorius? Šaunu! Išmokinkite iš visų intrukturių geriausiai, suteikite mokiniui pridėtinės vertės ir į jis Jūsų nepaleis. Jeigu paskui Jus seka žmonės, Jūs jau įgaunate Alfa statusą.

Vyro Alfa būsena užveda moteris. Pats geriausias būdas susipažinti su moterimi – Jūsų veikloje, Jūsų Alfa spalvoje. Aš Jums garantuoju moters susidomėjimą Jumis, nes Jūs išsiskiriate iš visų, Jūs įgaunate statusą, esate hierarchijoje aukščiausiai. Moters instinktyvinis, gyvulinis, hierarchinis protas mato Jus kaip palankiausią patiną pasirinkti.

Vienas mano draugas turi nuosavą kavinukę. Susipažinęs su moterimi, šiai pasiūlo: „ Pirmyn, susitikime kavinėjė x…“ Draugas moteriai net neužsimena, jog tai jo kavinė. Vyras juokiasi, kaip moteris nustebusi žiūri, kaip jis ten jaučiasi ir bendrauja su kolegomis . Kaip Jūs manote, ar tas vyras toje situacijoje Alfa? Vyras pasigiria, jog moterys dažniausiai su juo susitinka ir antram pasimatymui. Moteris Jums uždės pliusą, matydama, jog kiti žmonės Jums klijuoja Alfa Vyro statusą.

Mūsų žmonių vidinį, tikrąjį pasitikėjimą savimi stato mūsų branduolys, mūsų gyvenimo misija, kryptis, ką mes norime palikti išėjus iš šio gyvenimo. Tai ta ryškiausiai piešiama mūsų spalva. Jeigu vyras sugeba šį branduolį pasirinkti tiek jam patrauklų tiek moterims – vyro sėkmė ir pasirinkimas tarp moterų padidėja n kartų. Marius man kavinėje prabilo:

„Labai domiuosi automobiliais. Grįžęs iš Anglijos, uždirbtus pinigus suinvestavau į du garažus, įkūriau auto dirbtuves.. Vyras susimąstęs pasakojo: „visą dieną prasikuočiu savo garažuose tarp mašinų, išbandau naujas turbinas, variklius,  remontuoju, dažau. Mano problema tame kad man sunku rasti merginą, kuriai būtų įdomu automobiliai, ne tik jų spalva ir kaip jie važiuoja..Dažnai grįžus ar išvykus į pasimatymą, man mintys ir tebesisuka apie automobilius.

Tuo tarpu, pastebiu, jog merginoms terūpi mano automobilių  spalva ir kaip jie važiuoja. Man norisi plačiau apie juos pasikalbėti, tačiau tokią bendrą kalbą randu tik tarp vyrų..“ – nusiminusiu veidu pabaigė sakinį Marius. Iš tikrųjų pagrindinis Mariaus poreikis: būti suprastam ir įvertintam savo kryptyje ir veikloje.

Kambariokas Paulius turi susikūręs pats sau darbo vietą. Vyras su šypsena ir prisiminimais kalba: „kažkada pirmame kurse, universiteto studijų laikas, teparduodavau po vieną, kartais du papildus.. Juk tokia nežmoniška konkurencija.. Kai sugebėjau užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir pagarbą, situacija apvirto aukštyn kojom..Paulius užsiminė: jeigu nori, jog tavo verslas gyvuotų, jis turi būti orentuotas į ilgailaikių ir gražių santykių sukūrimą su tavo klientais. Tuomet ir per krizę jie tavęs nepaliks ir gelbės..“

Įdomi ir šauni mintis įstrigo Topo Centro ir Euronics generalinio direktoriaus mintis „pirmiausia – klientų poreikiai, toliau – kompanijos pelnas“ – teigė vyras, 2009 metais atėjas į bankrutuojantį Topo Centrą, 2009 metus pabaigęs minuse, o 2010 r 2011 jau pliuse.

Šokėjas

Patrauklumas, Straipsniai

3 komentarai

 1. Aurimas:

  Geras straipsnis, motyvuojantis. Turiu pasakyti, kad praktiškai visi tavo straipsniai geri ir motyvuojantys 😀 Tik va, dėl verslo, reikia ne tik norėti sukurti verslą, bet turėti ir gerą idėją, nes be geros idėjos šiais laikais paprasčiausiai dėl konkurencijos ir dar patirties stokos būsi „suvalgytas”… Bet visumoje tai pritariu: nuosavas verslas daug geriau nei samdomas darbas 😉

  • O as turiu pasakyti, jog tu, Aurimai, aktyviausias komentatorius 🙂 Galbut dalyvavai komentavimo varzybose ar sedejai kokioje nors vertintoju komisijoje?;D

 2. Aurimas:

  Na, dėkui už pastebėjimą. 🙂 Ne, nei ten nei ten nedalyvavau. Na, nebent galiu pasakyti, kad per paskutinius savivaldybių rinkimus 2011 metais buvau stebėtojas, tai prisikalbėjau ir prisikomentavau tada į valias (tarp kitų stebėtojų). 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį