Skype
Kaip būti sėkmingu bendraujant su moterimis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip būti sėkmingu bendraujant su moterimis

kaip-sekmingai-bendrauti-su-moterimisKą tik prieš valandą išvažiavo klientas. Nusprendžiau aprašyti jo papasakotą istoriją. Buvo jis viename seminare. Išvaizdus, aukštas, vaikystėje jam motina sakė kad jis nieko nepasieks ir nieko vertas. Tačiau štai šiai dienai jis yra finansiškai nepriklausomas ir jam nereikia galvoti už ką sumokės mėnesio pabaigoje sąskaitas ar už ką skris į Tailandą.

Seminare buvo ir moterų. Jis pasakė, kad kažkada nepasitikėjo savimi o dabar daug laisviau gali bendrauti su moterimis. Ne paslaptis jog vienas iš jo tikslų yra kokią nors moterį pasikabinti tuose seminaruose. Ir visos moterys sakydavo, kad joms patinka nuoširdūs vyrai. Po seminaro priėjo 42 metų teisininkė, puikiai išsilaikiusi, seksuali ir pasakė: „tau nereikėjo sakyti, kad kažkada tu buvai nepasitikintis savimi”.

Taigi nepavyko jam nei vienos suvilioti. O reziume šios istorijos paprasta: moterims reikai kalbėti tai ką jos nori girdėti. O daliai vyrų tai yra sunku, nes dažnai reikia ir pameluoti ir pamanipuliuoti. Betgi manipuliuojam tam kad ir joms ir mums būtų gerai.

Vėliau pradėjome viską aiškintis kaip ką reiktų sakyti ir dėliojomės planą. Tikslas – tą pačią dieną užmegzti intymius santykius su norima moterimi. Nes viskas keičiasi, visi vis labiau skuba, visi vis mažiau laiko turi pasimatymams. Pamokos pabaigoje jis jau turėjo paruoštą stiprų planą kaip būti sėkmingu bendraujant su moterimis. Ką joms kalbėti, kad jas sužavėti. Kaip jas sudominti. Moteris, tai atskira gyvūnų rūšis. Ir sužinojus kokia tai rūšis, galima pasėti puikias ėdžias, prie kurių tos moterys artinsis ir maitinsis. Taip mes be priekaištų jas suviliosime ir suvaldysime realybę. Tačiau nepažįstant moterų, jų poreikių ir koks vyras jas traukia, labai sunku pasėti miške viliojančias ėdžias.

Iki greito susitikimo

Šokėjas

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį