Skype
Kaip elgtis, kai tave bando pašiepti prie merginos? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip elgtis, kai tave bando pašiepti prie merginos?

kaip elgtis kai tave bando pašiepti–          „ Labas, Patrauklus Vyras. Dabar savinuosi medziaga,man viskas nauja.Dabar suprantu,kodel mane paliko mergina po metu draugystes,ir ivare man kompleksu,del kuriu bijodavau uzmegsti naujas pazintis,nors as jai buvau geras tuometiniu mano supratimu (taip kai anksciau masciau).Totaliai kitaip masciau,Patrauklus Vyras,kaip geras berniukas…Po to vel nesiseke su keliom…Viskas,nuo siol taip nebus,gavau geru ziniu,dabar sekantis zingsnis,savintis dar daugiau ziniu ir taikyt jas praktikoje…Tarkim,man buvo atvejis sporto klube pries du metus,prilipo ten toks boksininkas,na jis ten kniso prota man gana daznokai,bet sas i ji nekreipiau demesio.Viena karta kalbejau su administratore klubo,na ji aisku grazi buvo,miela buvo,tik staiga,ateina tas boksininkas ir meta prie mergos toki samoji,tarkim..dabar jau atrodai kaip merginu toleto iskaba,tas zenkliukas,prie merginos.Kaip reaguot tokiu atveju,kaip apsukt tarkim tokia situacija,kai tave bando kitas atejes pasiept prie merginos?Dabar,gaves ziniu,jau kitaip daryciau,bet tada,nutilau ir nuejau.Galejau ir kitose situacijose su juo mustis ar panasiai,nes pats lankiau ir lankau thai boksa,karate,bet as nesu tokio zemo lygio,kad pult mustis“

Dariau (vardas pakeistas), Šaunuolis, kad tobulėji ir, kad situacijas mąstai spręsti žodžiu, o ne kumščiu.

Boksininko pagrindinis tikslas pažiūrėti ant kiek tu esi psichologiškai tvirtas ir jeigu tu silpnas – tave pažeminti kito akivaizdoje ir save pakelti. Čia jis ir apsigauna. Pažemindamas kitą kitų akivaizdoje, save irgi pažemina, kadangi tie kiti žmonės mato, jog  jis tai daro pats saugiai nesijausdamas savo kailyje ir bandydamas save pakelti. Alfa Vyras kitų asmeninę savivertę pakelia, taip padarydamas jog aplinkiniai žmonės geriau jaustųsi aplink jį.

Kai yra du nepažįstami vyrai ir viena moteris, jie pradeda konkuruoti. Alfa su vyrais ne konkuruoja, jis su jais susidraugauja. Kokia abiems nauda iš to konkuravimo? Tik moters vertę pakeli, ji jaučiasi karalienė, o jūs kaip du mulkiai konkuruojate čia dėl jos.

Geriausia reakcija į tokius boksininko bandymus – jokios reakcijos. Jo tikslas yra tavyje rasti jautrius mygtukus ir juos nuspausti. Jeigu tavyje jis ras stiprų reagavimą į kažkokią jo repliką, tai bet kokiu kitu atveju jis vėl galės pasakyti tą pačią repliką ir tu vėl reaguosi. Tu tapsi manipuliuojamas. Alfa vyras nėra manipuliuojamas šitų lojančių šunų.

Tu gali jam atsisukti ir pasakyti tiesiai, ramiai, užtikrintai į akis:

–          „Koks tavo tikslas?“ – dažnai žmonės, norėdami tavimi manipuliuoti, gavę tokį klausimą, pasimeta.

Bet čia vėlgi jau bus reakcija. Kai tu nereaguoji ir jis toliau tau bando kažką sakyti, bet mato kad tu nereaguoji ir toliau kalbiesi su mergina, jis pasijaučia, jog į jo žodžius nėra reaguojama ir tie žodžiai neturi svorio (įtakos tau).

Apibendrinant, – geriausia reakcija į provokacijas – jokios reakcijos. Ir antras būdas, pasukti į jį galvą ramiai ir užtikrintai ir paklausti: „Koks tavo tikslas?“. Yra dar trečias būdas labai veiksmingas,  – jis padaro taip, kad tu su juo susidraugautum. Bet čia jau aš dėstau Alfa Vyras mokymuose.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį