Skype
Kaip elgtis per pirmą pasimatymą su mergina - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip elgtis per pirmą pasimatymą su mergina

Pasimatymas buvo su moterimi, su kuria susipažinau kai ji deginos, man atrodo ketvirtas mano priėjimas (Straipsnį galite rasti čia). Taigi susitikome senamiestyje, pavėlavau kokias 5 min, bet apie tai jai pranešiau, taigi ji manęs laukė, pastebėjęs ją per gatvę ėjau į ja, šypsojausi, žiūrėjau į ją, priėjęs paėmiau už rankos, sakau apsisuk, ji tipo nesisuka, kažkokią atmaskę norėjo pasakyti, bet sakau pasisuk duok į tave pasižiūrėti (ar kažką tokio), ji pasisuko. Pasakiau, kad ji šiandien puikiai atrodo ir jos suknelės spalva labai dera prie jos įdegio (ji tikrai gražiai atrodė 🙂 (Manau visgi ją reikėjo prie viso to dar ir apkabinti, kaip manai?)

Taip, galėjai apkabinti, nes tada dar tarp jūsų barjeras sumažėja. Kai moterį apsikabini, ji patiria jausmą, kad tu nenori ja pasinaudoti, jūs esate viena komanda. Mes apsikabiname moteris darydami atšalimus (kai moteris dvejoja su tavimi pasimylėti, jos nespaudžiame, o atitolstame nuo jos, prieš tai apsikabindami) arba peržengdami ribas (netyčiom įžeidus moterį, apsikabiname) ir t.t. Man rodos, kad mergina iš pradžių nesuprato, ką tu norėjai padaryti su tuo apsukimu. Prieš norėdamas apsukti, pasakyk jai, kad jos logika suprastų, ką tu čia nori daryti: „Na, ką duok ranką, pašokime šiandien po saulėtu dangumi, pasirodykime praeiviams kokie mes esame keisti..“- daryki viską šnekėdamas, tuomet užimsi jos smegenis ir ji nesijaus keistai ir nemaloniai tai darydama

apzvalgos-aikstele-subaciaus-gatveje-pasimatymas-su-mergina

Nuėjom miesto gatvėm ir gatvelėm, pereinant gatves, praleidžiant mašinas ir žmones, visą laiką ją paliesdavau, ir šiaip kartais paliesdavau, kai pajuokaudavau. (gal reikėjo paimti jos ranką ir padaryti, kad jį mane paimtų už parankės, plius tada galėčiau dažniau liesti jos ranką ir atstumas būtų mažesnis. Kaip manai?) Žodžiu nuėjom ir pakilome į kalną, kur Subačiaus panorama, ten manau padariau vieną iš esminių klaidų. Kai stovėjom ir tipo grožėjomės panoramą, atsistojau nugarą į visa tą panoramą, nebuvo tos ūbago pozos, jį po keletos sekundžių pasisuko į mane, įtraukiau ją į savo zoną (tai čia viskas gerai ir teisingai, manau), bet vat per tas keletą minčių tokio bendravimo reikėjo sumažinti atstumą iki minimumo ir ją pabučiuoti (kaip manai?) (taip pat, manau atstumą būtų lengviau sumažinti jei prieš tai jis jau būtų sumažintas kol ėjome).

Po to pasiūliau nueiti i kavinukę, kuri šalia, bet ten realiai viskas buvo užimtą, bet čia irgi manau klaidelė mano, reikėjo vis vien nusipirkit kavos bent išsinešimui ir žiūrėti pagal situaciją, kaip geriau vystyti ją toliau. Taip pat ten grojo gera lotyniškų šokių muziką ir šoko keletas poru, šoko gražiai kažkokį lotynišką šokį. Čia vėl gi mano klaida, labai norėjau ją pošokdinti ir svarbiausia pačiam norėjosi pašokti, bet to daryti visai nemoku, o iš jos akių mačiau, kad jai labai patiko kaip šoka tie žmonės ir jai labai norėjosi, manau reikėjo bet kokiu atveju ja pašokdinti, nesvarbu kaip ten viskas gautųsi, bent jau lietimuose pajudėčiau į priekį ir reabilituočiau prieš tai padarytas klaidas, bet… tuo labiau po to ji papasakojo, kad keletą mėnesių lankė lotynų šokių pamokas ir kažkokius pagrindus žino, žodžiu čia mano didelė klaida buvo. Nuo to momento jos susidomėjimas manimi, pradėjo mažėti arba bent jau ne augti, tas iš karto pasijautė.

Taigi nusileidom nuėjom iki rotušės, ten pakviečiau ją į prisėsti į lauko kavinukę, čia vėl gi padariau klaidą, priėję prie vienintelio laisvo staliuko, ne parodžiau kur jai sėstis, sekundei sutrikau ir ji aišku pasirinko pati, kas liko man – atsisėsti į likusią vietą (manau, tai gan rimta klaida). Taip pat manau buvo blogai, kad tie krėslai buvo vienas priešais kitą ir atstumas tarp jų buvo didelis (gal reikėjo pernešti jį ir pasatyti šalia jos, tada vėl gi galėčiau daryti lietimus, ką manai?) Visą ta bendravimą kavinėje tempė tik akių kontaktas ir mano kūno kalba, nes vėl gi nebuvau ūbago pozoj, ir tas veikė, nes jį visą laiką savo kūno kalba rodė susidomėjimą ir įsitraukimą į mano zoną. Bet aišku viso to nepakako, jau į pasimatymo pabaigoj, jos susidomėjimas pradėjo kristi. Palydėjau ją iki namu (gyvena ji senamiestyje), atsisveikinome. (atsisveikinimas buvo irgi blogas, bet tai manau pasekmės visų mano padarytų klaidų prieš tai arba nepadarytų veiksmų prieš tai). Sekančią dieną po darbo jai paskambinau, linksmai pasišnekėjome, pasakiau kad vakarykštis vakaras man labai patiko, kad ji vakar puikia atrodė, o aš tipo atėjau su Polo maikę (na tą maikė tai iš tikro labai gera, ne ką prastesnė už marškinius) tuomet susilaukiau iš jos komplimento, ko visai nesitikėjau, tipo kad viskas gerai ir svarbiausia, kad buvau pasitikintys savimi. Tiesa pasakius, dabar pagalvojau ar tai tikrai buvo komplimentas ar reikėtų šį pasisakymą vertinti atvirkščiai, bet iš intonacijos ir konteksto atrodė daugiau kaip komplimentas, tad tai yra dar vienas patvirtinimas, jog kūno kalba veikia, bet ties šituo nemanau, kad reikia giliai galvoti ir gilintis.

Taigi pakviečiau ją į antrą pasimatymą su konkrečiu pasiūlymų, pasivažinėti dviračiais, kaip jau žinojau, kad jį mėgstą aktyvų laisvalaikį ir yra sportuojanti moteris. Lygtais pasilaužė, tipo reikia pasiderinti, kadangi pakviečiau aš ją penktadieniui, o skambinau pirmadienį, na bet visą mano savaitė realiai buvo užimta. Tad sakau, gerai paskambinu tau ketvirtadienį ir sutarsim dėl laiko penktadieniui, taip ir susitarėm. Trečiadienį galvoju, paskambinsiu dabar, paskambinau, nepakėlė. Paskambinau ketvirtadienį – nepakėlė. Daugiau neskambinau.

Tai vat, tas pasimatymas buvo man kaip mano klaidų išsiaiškinimas, tad manau patirtis labai vertinga. Šiek tiek gaila, kad moteris buvo tikrai verta dėmesio, na bet ką čia, šioj vietoj aš nesiparinu, tegul jį parinasi, kad prašyko tokį vyrą 😀 beje aš ją netyčia sutikau per šias išeigines Vingio parke, o aš buvau su kita moterimi ir ėjau ją apkabinęs, ji priešais važiavo riedučiais, galvoju kokia graži pana priešais važiuoja, abu buvom šiek tiek nustebę, kai supratom kas yra kas, bet daugiau aš jos nemačiau su riedučiais tenai, matyt iškarto išvažiavo 🙂 na ir gerai! Na žodžiu čia lyrinis nukrypimas.

Taigi labai norėčiau išgirsti tavo komentarus, mano klaidų parodymą ir patarimus.

Malonu, kad aprašei viską lietuviškomis raidėmis, tvarkinga gramatika. Buvo malonu skaityti. Ačiū taip pat kad viską išsamiai aprašei. Matau visą situaciją ir matau esminę klaidą: vediesi moterį ten kur nežinai ką veiksi. O tai reiškia nebūsi prieš jos akis pasitikintis savimi. Mano geriausi pasimatymai būdavo tada, kai mergina nusivesdavau pašokti, kai ji ateidavo pažiūrėti, kaip aš vedu šokių pamoką, kai ji ateidavo į šokių salę. Kai eidavau gamta, pasiėmęs termosą, dekutį, atsisėsdavau su ja ir išgerdavome arbatos, pašokdavome parke.

pasimatymu-vieta

Kai buvai nuėjęs į Sub. Ap. Vietą, ten kur šoko žmonės, nukreipk jos dėmesį nuo tų žmonių, nusivesk ją prie kalno, patiesk dekutį, išgerkite arbatos ir tarpusavyje pasikalbėkite. Taip tu ryšį sukursi ir taip ji išliks įtraukta į tavo pasaulį.

Kai norėjai pašokti su ja, tai eiki ir pašoki. Kažką patobulėsi, kažką išmoksi. Jau buvai įkritęs į vandenį ir nuplaukęs iki beveik kito kranto, atgal apsisukti ir plaukti ten iš kur pradėjai, nebuvo verta. Esmė moteris vertins tavo drąsa. Ir kai tik tau atsibos šokti, paimsi jos ranką ir nusivesi kitur. Ji žavėsis tavo vyriškumu daryti tai ką tu nori daryti ir mėgautis procesu bei būti drąsiu.

Pas tave nebuvo aiškaus plano. Vedimas į tą ir aną vietą, parsivedimas namo. Aš kaip supratau, tu tiesiog norėjai ateiti į pasimatymą ir pažiūrėti kaip gausis. Geriau susidėliok vietas netoli tavo namų. Atmink, paskutinė vieta į kurią vesi moterį – tai tavo namai. Todėl kad pati ta moteris nori intymumo. Ir pats matai kas gaunasi, kai jų nevedi namo. Jos nepaskambina, nevažiuoja pasivažinėti dviračiais, nesidomi, tampi draugas ir t.t. Tau šito nereikia, tau reikia taupyti savo brangų laiką.

Susitikęs su moterimi senamiestyje, veskis iš karto jau link savo namų į pirmąją pasimatymo vietą. Ir nekeisk krypties. Jeigu ji priešinsis, eik ten kur ji nori, ir vėliau pakreipk pasimatymo kryptį. Tai yra Aikido principas, kada pritari, o vėliau gali pakeisti. Nekartą yra PatrauklusVyras.lt klientai panaudoję Aikido principą ir vis tiek parsivedę paneles namo.

Neišduoki merginoms ir aplinkiniams žmonėms savo reakcijų, iš kurių jie gali gauti tam tikros informacijos, kur vėliau ta informacija gali būti panaudota prieš tave. Saugok savo reputaciją. Ta mergina gali papasakoti kitoms merginoms apie tave. O čia toks donžuanas, su manimi pabuvo ir dabar su kita eina apsikabinęs. Tau to nereikia. Būdamas su mergina ir Pamatęs kitą moterį, geriau neduok jokios informacijos, kaip tu į ją žiūri. Merginos pradeda apkalbinėti tave, kai tu bandai save iškelti, kad tu esi mandras, o čia su viena pabuvai, pasiėmei kitą, trečią, penktą. Esmė yra būti nematomu. Kai tu esi vanduo, tu pro visur prasiskverbsi, kai tu esi priterštas vanduo, tave reikės tik išpilti.

Klientas – Rapolas

PatrauklusVyras.lt

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį