Skype
Kaip gydyti depresiją be vaistų? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip gydyti depresiją be vaistų?

kaip gydyti depresija be vaistu 2Manau, kad tu šį straipsnį skaitai todėl, kad neturi šalia savęs moters arba merginos. Tau yra sunku užmegzti naujas pažintis, labai dažnai būni vienas ir galvoji: „kas iš to, kad turiu pinigų, bet neturiu nei normalių santykių nei reguliariaus sekso”.

Ateina pavasaris. Jau galvoji, kad dabar tikrai lengvai susirasi sau antrą pusę. Bet štai vėl pasireiškia streso požymiai ir nepaisant pabundančios gamtos vėl prasideda pavasarine depresija. Lygiai tas pats vyksta rudenį. Galvoji, jog dabar miestas pasipildys naujomis moterimis grįžtančiomis iš užsienio ar merginomis įstojusiomis į universitetus, tačiau kas iš to, kad tu susitikęs su jomis pasimatyme jautiesi kaip iš kitos planėtos, nesuprantantis jų. Atrodo, jog ir jos tavęs nesupranta.

Tada desperatiškai ieškai internete informacijos, kaip nugalėti prasidėjusią depresiją, netgi bandai surasti bendraminčių, kurie jaučiasi lygiai taip pat kaip ir tu bei tikiesi sulaukti iš jų patarimų. Stengiesi atrasti depresijos paveiktų žmonių klubą ar atlikti depresijos nustatymo testą. Niekas nepadeda.

kaip nugaleti depresijaGaliausiai niekam nepadėjus nutari, jog depresiją tau išgydys antidepresantai ir kitokie vaistai. Randi apie juos informacijos, tačiau dar neišdrįsti jų vartoti. Galvoji, jog geriau pradėti nuo natūralesnių produktų, tokių kaip vaistažolės nuo depresijos. Pabandai jonažolę, beržo lapą, rozmariną ar levandą, tačiau tai tik momentinis suveikimas. Nerandi atsakymo vistiek. Susirandi internete Jono Morkūno paskaitas apie žmonių ligas, bet vis tiek tai tau neišgydo depresijos. Taip pat perklausai visus seminarus ir įrašus O.G. Torsunov apie laimę bei pažinimą, šeimos kūrimą, santykius, bet… vis tiek nepadeda. Klausi kaip po velnių nugalėti depresiją?

Galvoji nueiti pas psichologą ar psichoterapeutą. Galvoji apie Gintarą Lunskį iš Gintaropokalbiai.lt, Jevgenijų Černį iš gyvenimokonsultantas.lt, Robertą Karvauską iš gyvenimorytas.lt. Pas dalį iš jų nueini, bet tai vis tiek nepadeda tau susirasti antros pusės ir išsigydyti depresijos. Atrodo gauti patarimai padeda psichologiškai, sustiprina tave, jautiesi daugiau žinantis apie santykius, bet pasikabinti norimos moters vis tiek nemoki ir jauti tą pačią apatiją ir depresiją. Tai kur gi tie vaistai nuo depresijos?

Kaip vienas mano klientas išsigydė depresiją ir tapo laimingu

Jis buvo aplankęs visus dvasinius mokytojus, nurodytus straipsnio viršuje. Jam 35 metai, jis turi du nuosavus butus, prabangų automobilį, pakankamai pinigų, bet neturi antros pusės. Dar svarbiau, jis neturi įgūdžių, kaip suvilioti moterį. Jo galvoje susiformavęs mąstymas, kaip reikia pakabinti moterį ir ją suvilioti yra neteisingas. Neduodantis taip laukiamų rezultatų. Jis sako:

– „Kas iš to, kad aš perklausiau visus Torsunovo seminarus. Susitikęs pasimatyme aš bandydavau paaiškinti moteriai vyro ir moters rolę, kaip sakė Torsunovas per savo seminarus. Po kiek laiko matydavau, kad jai visiškai yra neįdomu pasimatyme su manimi. Nesimylėjau su moterimi jau gal pusę metų. Jaučiuosi taip „šūdinai”, kaip dar niekada nesijaučiau. Apėmusi depresija, jau virtųsi į apatiją”.

kaip gydyti depresija be vaistuTaigi iš tokios startinės pozicijos mes pradėjome ALFA VYRAS mokymus. Kai nagrinėjome nufilmuotus mano pasimatymus su moterimis, kai aš jas suviliodavau jau per pirmuosius pasimatymus – jis negalėjo tuo patikėti. Sėdėdamas kartu su juo prie stalo, mačiau, kad jį tiesiog iš vidaus drąsko kylančios emocijos. Jis negalėjo patikėti, kad jau 35 metus turėjo tokį „avarinės” būklės požiūrį, kaip suvilioti moterį ir susirasti antrą pusę. Jis pats pasakė:

kaip gydyti depresija be vaistu 3– „Kas iš to, jeigu tu žinosi vyro ir moters rolę šeimoje, turėsi visas žinias apie tai, kaip vyrui ir moteriai būti laimingu ilgalaikiuose santykiuose, bet nemokėsi tos pradžios. Nesugebėsi prieiti blaivas prie patinkančios moters, jos valdyti, kad galėtum pasukti jūsų bendravimą sau norima linkme. Man meluoti moteriai yra tolygu mirčiai. O čia iš tavo pasimatymų video matau, jog kartais reikia taip elgtis. Per pasimatymą, jai niekada nereikia sakyti, kur vesiesi ir ką darysi. Slėpti tai ir tiesiog vestis. Čia viskas kitaip. To niekas nemokė. Tiek kiek aš moku už tavo mokymus, nemokėjau dar niekur kitur”.

kaip gydyti depresija be vaistu 4Emocingai ir užtikrintai dar pridūrė:

-„Kas iš to, kad tu būsi dvasingas, bet negausi sekso. Viskas – tu silpnas. Tave apima depresija, nes tu neturi moters. Tu jautiesi nepatrauklus. Tu jautiesi šūdinai. Ir visos tos dvasinės žinios yra NIEKAS, jeigu tu negauni sekso„.

Kaip klientas suvilioto moterį per pirmąjį pasimatymą ir atgavo prarastą vyriškumą

Gavęs video pavyzdžius – mano produktus, elektronines knygas, online DVD, audio programas iš PRODUKTAI skyriaus jis po truputį įsidiegė Alfa vyro mąstymo, kuriam moterų viliojime nėra jokių problemų, kuris gauna sekso tada kada nori ir su kokiomis nori moterimis. Kliento žodžiai po to:

-„Susitikau su ta mergina per pirmą pasimatymą ir kaip sakai, keičiau daug vietų, buvau nenuspėjamas. Liečiau ją. To ko seniau niekuomet nedarydavau. Panaudodamas technikas, kurias išmokau prisivežiau ją prie savo namų. Ir ji man sako: „aš pas tave į namus neisiu”- tada aš jai atšoviau, iš to ką mokėmės ir paėmęs ją už rankos vedžiausi toliau. Parodžiau namuose staigmeną. Greitai ji jau laikė vyno taurę toje pačioje rankoje. Gulėjom ant sofos ir bučiavomės. Pamiršau visas depresijas ir vienatvę. Pagaliau atgavau savo vyriškumą ir patyriau laimę, kurios nejaučiau jau ilgą laiką. Viskas veikia. Iš tavo viliojimo metodo pritaikiau apie 11-a punktų. Kažkas nerealaus. Nežinau, PatrauklusVyras.lt, kaip aš tau atsidėkosiu. PatrauklusVyras.lt, jūs esate Nr. 1 Lietuvoje ir šioje viliojimo srityje. Galima bergždžiai eiti visokias tantras, dvasingumo, meditacijos mokymus, bet jeigu nesugebėsi sugundyti, suvilioti moterų, „gerai jų išdulkinti” vis tiek jausiesi ištižęs ir nevyriškas. Viską reikia pradėti nuo ALFA VYRAS mokymų ir tik po to, kai turi santykius ir viliojimo įgūdžius, teisingai suformuotą psichologiją, jau gilintis į dvasiškumą. Jokie vaistai, testai nuo depresijos niekas nepadės, jeigu negausi sekso.

Kaip klientas tapo laimingas ir išsigydė depresiją be vaistų?

kaip gydyti depresijaNuo atėjimo į mokymus praėjo daug laiko. Dabar klientas susitikinėja vienu metu su keliomis moterimis, miega mažiausiai su dvejomis. Laisvai ir neįpareigojančiai bendrauja. Kaip pats sako, laikui bėgant išsirinks labiausiai patinkančią, su kuria nuspręs gyventi ir pradėti ilgalaikius santykius. Išmetė į šiukšlinę homeopatinius vaistus nuo depresijos, pradėjo daug drąsiau bendrauti su aplinkiniais, siekti savo tikslų o svarbiausia vakarais mylisi su jam patinkančiomis moterimis.

Jis tai pat pasikeitė stilių, – nusipirko jam tinkančius marškinius, švarką, paltą, naujas kelnes. Išmetė savo senuosius drabužius, kurie priminė jo sunkią praeitį. Dabar jis sako:

– „AŠ ESU ALFA„.

Patrauklus Vyras

Pasitikėjimas savimi

2 komentarai

  1. Iceberg:

    nujauciau, kad gilindamasis i dvasinguma, seimos santykius, psichologija , filosofija, kad susidorociau su problemomis, darau ne tai kuo tureciau dabar rupintis. Visad kazko truko, taip ir zinojau, kad domiuosi tuo, kas man dar neturetu buti idomu, o sitas straipsnis tik patvirtina tai ka pats nujauciau, bet ne iki galo tikejau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį