Skype
Kaip gyvena iš Matricos išsivadavę vyrai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip gyvena iš Matricos išsivadavę vyrai

kaip gyvena vyrai išsivadavę iš matricosMatrica – tai visuomenės sukurta schema, į kurią patenka vos tik gimęs kūdikis. Jis skiepijamas šūdskiepiu, jis įmetamas į valstybę, kuri yra prasiskolinusi (tarkime Lietuva). Skolą mes atidavinėjam per vis didinamus mokesčius. Jūs negalvokite vyrai, kad jūsų tai neliečia. Apsidairykite, kiek jūs mokate už elektrą, už vandenį, už nuomą, už kurą, už įvažiavimą į miestą, tokį kaip suš*ktą Palangą.

Kūdikis patenka į Matrica. Visuomenė jam bando primesti iš karto taisykles. Ir tėvai jam tai įdiegia puikiai. Jis negali reikšti garsiai nuomonės, o apie pasitikėjimą savimi turi užmiršti, nes tai negražu. Geriau yra kuklumas. Toliau jis stengiasi gerai nusimokinti mokykloje, įstoti į universitetą.

Baigęs jį bando susirasti pelningą darbą, bet pamato, kad diplomą reikia įdėti į stalčių ir dirbti už centus. Matricoje yra 99proc vyrų. Likęs procentas visi pasaulio viliotojai ir kiti žmonės laisvi nuo darbo. Jie turi daug laiko. Nėra prie nieko prisirišę, kitą dieną gali susikrauti daiktus ir išvažiuoti. Visi kiti dirba nuo 8-17h, arba turi verslus, kurių negali palikti, augina vaikus, valgo šūdmaistį, 3 kartus per dieną, prisikimšdami pilną pilvą, vietoj to, kad valgytų 5-6 kartus bet po mažiau ir išliktų energingi visą dieną. Apsidairykite. Pažiūrėkite kaip gyvena Jūsų tėvai. Ar jie ne vergai? Juk jie toje pačioje matricoje sėdi. Jie sėdi tikėjime, kad su kuo geresne mašina nuvažiuosiu į darbą, tuo mane labiau gerbs. Kuo gražesnę tvorą apsitversiu aplink savo namo, tuo prieš kaimynus pasirodysiu, kad esu „sėkmingas”.

automobiliu pramones biznio aukaPrisistato tų savo namų, prisiperka mašinų, ir PO TO GYVENA PROBLEMOSE. TAI JŲ NAMĄ APIPLEŠIA, TAI MAŠINA SUGENDA, TAI DUKRA nepatenka į nemokamą vietą ir už mokslus reikia suploti 20000 gabalų. Ir kas iš to? Vis tiek dukra bukė bus, baigs tą universitetą ir bus bedarbė arba bus su darbu, bet jos lubos bus 2000eurų/mėn. Čia labai reta kuri teik gauna užsieny :). O Lietuvoj jos lubos bus 1000eur/mėn. Moters genuose nėra verslininkės mąstymo. Taigi VERGAS yra tas, kuris prisiperka daiktų, ir po to jais rūpinasi, vietoje to, kad kurtų pasyvių pajamų šaltinį ir jam nereiktų dirbti.

KAIP GYVENA IŠ MATRICOS IŠĖJĘ VYRAI

AŠ SAKAU STOP ŠITAM MATRICOS VERSLUI. Aš nenoriu būti dar viena auka automobilių pramonės, namų statybos. Aš galiu laimingai gyventi ir mažam kambarėlyje, pi*damas ledinę paną – modelį. Esmė aš neprisirišiu prie kažkokio iš molio/cemento/žvyro padarytos įkalinimo būdos visą gyvenimą. AŠ NORIU KELIAUTI, BŪTI LAISVAS ŽMOGUS. AŠ NORIU PAŽINTI PASAULĮ.

Vienus naujuosius metus aš švęsiu Maskvoje, kitus Milane, trečius Sankt-Peterburge, ketvirtus Los Angel`e, penktus Ispanijoje.ž, šeštus Jerevane. Aš keliausiu. Aš tūsinsiuos su gražiomis nuostabiomis rusėmis, braižysiu ant lentos vyrams kabinimo planus, mokysiu juos šokti ir vilioti moteris. Dirbsiu tai ką myliu ir kas patinka. Aš nedirbsiu, aš klestėsiu. Aš neinu į darbą dirbti. Aš einu suklestėti, tapti turtingu. Aš neinu sportuoti, aš einu įgauti energijos. Aš neinu valgyti, aš einu pripildyti kūną vitaminų/mineralų/maistinių medžiagų, kad dar pakelčiau daugiau ir produktyviau dirbčiau. Tau sakė mama visą laiką suvalgyk kas lėkštėj yra, o aš sakau paš*l n*, paliksiu lėkštei. Valysiu tiek, kad pavalgyčiau, o ne persivalgyčiau ir po to gulėčiau ant sofos. Taip draskysiu tikslus, eisiu kiaurai ir niekas manęs nesustabdys.

Aš turėsiu pažinčių aplink visą pasaulį. Nuvykęs į San Franciską aš turėsiu kur apsistoti, nes ten mano draugas gyvens (prieš tai buvęs klientas). Aš pažinsiu šį pasaulį ir jai norėsiu sielą atvesiu į tarptautinę rinką, kur ji gimus mokės mažių mažiausiai anglų kalbą. Mokės rusų. Savo įgūdį ta siela galės pardavinėti pasauliniu lygiu, o ne 3 mln rinkoje Lietuvoje.

Sustokite, apsidairykite. Kada paskutinį kartą buvote užsienyje ir ten mylėjotės su nuostabaus grožio moterimis? Sustokite. Koks jūsų darbas? Ar jis jūsų neprirakina? Ar jūs ne VERGAS? Ar jūs apkeliavote pasaulį? Pamatėte jo grožį? Pabandėte kitų šalių merginas? Ar įkišote savo p*nį kokiai amerikietei? ar japonei? Tik lietuvei? Tai koks jūsų gyvenimas. Ką jūs papasakosite savo sūnui? Kad tik su lietuve bendravote?

Pasaulis TAI DIDELIS DRAMOS TEATRAS. O 99proc žmonių jį laiko labai rimtu ir kelia visur įtampas. Tiek darbe, tiek namuose. Pas mane įtampos nėra AŠ LAISVAS ŽMOGUS. Vergui nereikia gerti alkoholio ir rūkyti, kad pristabdytų smegeninės veiklą. Sustokite. Ar jūs rūkote? Ar jums reikia pašalinių priemonių atsipalaiduoti? Laisvam žmogui nereikia klube pirkti gerti ,kad jis atsipalaiduotų. Tik Matricoje esantiems dundukams reikia. Kai Alfa Vyras ateina į klubą atsitinka štai kas. Pažiūrėkite šį video.

VISUOMENĖS SUP*STA MATRICA NEATIMS IŠ MANĘS PASITIKĖJIMO SAVIMI IR LAISVĖS. JI NEĮSTATYS MANO PASITIKĖJIMO SAVIMI DAIKTUOSE. MAN NEREIKIA PINIGŲ, MAŠINOS, ŠAMPANO, KAD AŠ JĄ VESČIAU IŠ PROTO.

Ir patikėkite vyrai, didžiausias jūsų karas, kurį turite kovoti atėję į šią planetą – TAI KARAS UŽ LAISVĘ.

Vyru tampama tada, kai supranti, kad šioje planetoje turi labai mažai laiko padaryti tai kas svarbiausia – padėti žmonėms, ten kur tu esi gabus ir gauti sueitis su gražiausiomis moterimis. Tai yra užsipildyti patirtimis. Todėl daiktų, keliančių problemų nereikia. Mes neturime tiek laiko ir sveikatos.

TIE KAS TURĖJO AUSIS SUPRAS, KAD GERIAUSIA ŠIŲ METŲ JŲ INVESTICIJA BUS – MANIPULIACIJŲ DVD, O KITI – NA JŪS IR LIKITE TIE BĖDAVOTI VERGAI…

MANIPULIACIJŲ DVD UŽSISAKYK ČIA:
https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį