Skype
Kaip įgauti naglumo bendraujant su merginomis? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip įgauti naglumo bendraujant su merginomis?

kaip įgauti naglumo bendraujant su merginomisPaskambino mokinys su kuriuo važiuosime neužilgo į naktinį žaidimą ir pasakė parašyti straipsnį – kaip įgauti naglumo bendraujant su merginomis? Šis straipsnis padės vyrams, kurie nori pasidaryti naglesni ir suvokia, jog naglumas yra tai ko jiems trūksta.

Naglu niekuomet netapsi, jei moterį laikysi aukščiau savęs. Ką reiškia? Jeigu tu esi labai mandagus, paslaugus (paprašius moters atnešti kėdę, tu eini ir atneši, o nesugebi jai pasakyti „tu turi kojas ir rankas“ ) jau tavyje naglumo niekuomet nebus. Mūsų visuomenėje naglumas nėra priimtas. Bet tuo apčiu visuomenė nemėgsta ir padlaižių. Padlaižys yra toks žmogus, kuris yra tau labai paslaugus, giria tave be priežasties, lenda į šikną. Taigi nagli vyrai savo vidiniame mąstyme turi tokį moterims nepriimtiną, bet giliai giliai širdyje patinkantį dalyką: „jie laiko save aukščiau ir jie niekuomet moters neklausia leidimo savo veiksmams“.

Pavyzdžiui, naglas vyras neklausia: „ar galėčiau tave pakviesti šokti?“, jis tiesiog ateina ir pasiima ją. Jam nesvarbu ji nori ar nenori šokti, jis galvoja: „ji užsimanys“. Visuomenėje  priimtinesnis variantas yra, kai vyras paprašo: „ar galėčiau tave pakviesti šokti?“ – tačiau logiškai mąstant, čia vyras užduoda taip/ne tipo klausimą, į kuri moteris gali atsakyti „ne“. Jis duoda moteriai rinktis. Ir žinokit, jo sėkmė priklausys  nuo to kaip jis paprašys. Jeigu jis paprašys užtikrintas savimi ir Alfa Vyro kūno kalba, tuomet moteris eis su juo, tačiau jeigu jis bent dalele suabejos savimi – moteris irgi juo suabejos ir neis šokti.

kaip įgauti naglumo bendraujant su merginomisNaglam vyrui, kuris prieina ir neklausia ar tu šoksi ar nešoksi, nesutikti gali tik tos kurios stovės prie baro. Jeigu moteris stovi prie baro, išgerinėja, tikriausiai ji nenori šokti. Naglas vyras supranta, kad tokių neverta kviesti šokti, jis eis ir pasiims jau šokančias šokių aikštelėje. Ir per jo naglą ir brubų elgesį, moterims labai bus sunku jį atstumti. Nes jis tiesiog ateis ir pasiims. Geriausias pavyzdys palyginimui čia būtų Afrikos  Liūtas. Ar jis klausia ir prašo prieš darydamas kažką? Ne Liūtas ne prašo, o pasiima.

Taigi, išryškiname vieną, esminį skirtumą tarp naglo vyro ir tarp mandagaus. Naglas yra nemandagus ir neklausia leidimo savo veiksmams. Mandagus vyras klausia leidimo prieš darydamas.

Antrasis dalykas, kaip igauti naglumo – būk iniciatyvus ir greičiau galvok už moterį. Per mano visą praktiką su mokiniais ir per mano visas istorijas aš galiu drąsiai pasakyti, kad sėkmingiausi mokiniai buvo tie, kurie greičiau galvodavo ir elgdavosi už merginas. Taip jie būdavo nagli ir taip jų dominavimas būdavo aukštam lygyje. Panagrinėkime tokią situaciją. Vyras pašokdino moterį klube, nusivedė ant minkštasuolio pasikalbėti. Taigi kaip elgiasi mandagus vyras? Mandagus vyras šiek tiek pakalbėjęs klausia: „ar norėtum išeiti į lauką?“ arba „ar norėtum vėl eiti pašokti?“, „ar norėtum eiti parūkyti?“, šiuo atveju anglas vyras elgiasi štai taip: jis tik pajunta, jog pradeda kristi tarp jų tvyranti energija, jis paima jos ranką ir sako: „einam didžiapape į lauką pakvėpuoti gryno oro“ arba „stokis, einam parūkyti“, arba „stokis, einam pašokti“. Skirtumas tarp mandagaus ir naglo  yra tas, jog mandagus vyras iniciatyvos tikisi iš moters, o naglas vyras pats yra iniciatyvus.

Trečias būdas kaip įgauti naglumo – išgerk gero stipraus alaus skardinę ar kitokio alkoholio prieš jau įeinant į klubą. Bet svarbiausia būk nepriklausomas nuo alkoholio. Būk nepriklausomas nuo rūkymo, nuo bet kokių žalingų įpročių. Alkoholis tavo naglumui išties gali pridėti, kadangi jis praplečia venas, kraujas pradeda labiau tekėti, padidėja energija. Alkoholis atjungia žmogaus loginę smegenų dalį ir permeta jį ant emocinės, kas pasekoje vyrui labiau liejasi emocijos ir kūrybingumas. Tačiau sakau, vyrai, Alfa vyras yra nepriklausomas nuo alkoholio ir jis kontroliuoja jo kiekį ir nenusigeria. Beje prisiminkite tokį dalyką, SU KIEKVIENA IŠGERTA SKaRDINE JŪSŲ REAKCIJOS LAIKAS VIS ILGĖS“. Tai reiškia kuo daugiau išgersi, tuo socialines situacijas taps vis sunkiau suvaldyti. Socialinės situacijos – konfliktai su kitais esančiais klube vyrais, situacijos su moterimis, apsauginiais ir t.t.  jeigu esi nekonfliktiškas žmogus, tikėtina jog socialinių įtemptų situacijų išvengsi.

Ketvirtas būdas įgauti naglumo bendraujant su merginomis – pravardžiuoti, suteikti nickus, „Stumti“ ant merginų. Flirtuoti su jomis, žaisti. Tokie pasakymai, kaip „aš manau, kad tu esi pakankamai subrendus su manimi bendrauti“ – rodo jog tu jautiesi aukščiau už moterį, neiškeli jos ir spinduliuoji pasitikėjimu savimi. Toks pasakymas, kaip: „tavo papai, kaip Kaukazo kalnai, einame jais pačiuožinėti“ – rodo, jog turi vaizduotę, esi vulgarus, bet DRĄSUS. Kai garbanotų plaukų mergina, pasako, jog ji yra iš Alytaus, tu pasakai: „kad tu visai nepanaši. Tu man labiau panaši iš Afrikos. Tave reikia apgyvendinti su žirafom, stirnom, liūtais“. Jeigu merginos rankos šlapios, tu paimi už rankų ir sakai: „o kitos vietos irgi tokios šlapios?“ Iš tikrųjų kaip turi dirbi tavo galva, kad sugalvoti ką pasakyti naglaus merginai? Kai galvoji ką pasakyti, permesk akimi į jos aprangą, paimk kažką nešvankaus, vulgaraus ir susiek su ja. Arba paimi detalę iš jos – tarkime jos rankas, tų rankų būseną, susieji su ja ir su seksu, ir pasakai.

Dar vienas pavyzdys. Pas mergina praplyšusios pėdkelnės. Kaip pasakyti kažką naglaus, kad ją užvesti? Iš tikrųjų naglas vyras net negalvos ką sakyti, o paims, nusives ją šokti ir suplėšys tas pėdkelnes dar labiau. NAGLAS VYRAS KONCETRUOJASI Į VEIKSMĄ, O NE ŽODŽIUS. Bomba yra, kai įvaldai ir liežuvį ir užtikrintus veiksmus.  Manęs daug vyrų klausia peržiūrėję Alfa vyras mokymų dvd, kaip aš pasimatyme elgiuosi su moterimi, ir kaip aš elgiuosi parsivedęs namo, jie klausinėja, tai ką tu ten jai pasakei? Aš sakau nieko. Aš tiesiog, ėmiau ir dariau, pasakydamas pačius kvailiausius žodžius: „pralaužiam ledus“. Kodėl veiksmas turi daug didesnę įtaką nei žodžiai?

Nes balso tonas, plius kūno kalba sudaro net 93 procentus tavo siunčiamos žinutės moteriai apie tave, o tavo žodžiai vos 7 procentus. Tačiau jeigu jums labai įdomu, kaip būti naglu bendraujant su moterimis – IŠMOKITE SUSIETI DETALES SU MOTERIMI IR PADARYTI VISĄ TAI NEŠVANKIAI. Tarkime: jai suplyšo pėdkelnės. Pėdkelnės yra detalė, kuri yra susieta su jūsų moterimi. Darome nešvankiai:  „pažiūrėkime kiek dar jos gali plyšti“ – paimta detalė – pėdkelnės, susieta su moterimi, pasakyta velnio žodžiais ir akimis ir plius orientuota į veiksmą.  Čia yra svarbu, kokiu balso tonu yra tai pasakoma.

Penktas būdas, kaip įgauti naglumo su merginomis – išmok šokti, turėk žinių apie moterų psichologiją, bendravimą su moterimis. Turėk žinių apei tai, kaip moteris priima sprendimus. Kai žinosi kaip ji priima sprendimus, žinosi kaip ją valdyti. Moteris priima sprendimą nuo to kaip ji jaučiasi. Kodėl ji neina šokti su savimi nepasitikinčiu vyru ir turinčiu prastą kūno kalbą? Todėl, kad tam vyrui priėjus, ji pajuto, jog tas vyras kvepia žema saviverte, nepasitikėjimu savimi, kuklumo ir į tos moters kūna atėjo tokie patys jausmai. Aš visuomet aiškinu vyrams – jeigu tu jautiesi prie moters nepasitikintis savimi – ji pradeda taip jaustis, jeigu tu jautiesi užtikrintas savimi – moteris pradeda irgi jaustis užtikrinta būdama su tavimi. NLP sako, norėdamas žmogų įvesti į kažkokią emociją, eik pats pirmas į ją. Taigi norėdamas atpalaiduoti moterį – pats primas atsipalaiduok. Norėdamas, jog moteris priimtų sprendimus, pats pirmas ryžtingai priimk sprendimą.

6 būdas, kaip įgauti naglumo –  manyčiau vienas iš svarbiausių – susipažink ir eik kartu su tais, kurie yra nagli. Iš tikrųjų kodėl mes, vyrai, nemėgstame būti prie kuklių žmonių? Todėl, kad patys pradedame prie tokių žmonių jaustis kuklūs. Eik, būk, gyvenk su naglu patinu. Tai tavo gyvenime turės didžiausią įtaką. Iš tikrųjų, vyrams turintiems šią problemą aš galiu padėti. Naglu vyru negimstama, naglu išaugstama šeimoje, kurioje yra naglas tėvas, arba naglumo išmokstama iš pavyzdžio.

Patrauklus Vyras

Patarimai

2 komentarai

 1. Filosofas:

  O kaip reikia žiūrėti i sociume priimtas mandagumo formas? Pavyzdžiui: praleisti mergina eiti pirmą, paduoti ranką ir t.t Nejaugi ir taip darydamas muši savo vertę moters pasamonėje? 🙂

 2. Modestas:

  Bet vien naglumu nieko nepasieksi..?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį