Skype
Kaip ir Kur Susipažinti su mergina - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip ir Kur Susipažinti su mergina

Susipažinti su mergina Tu gali gyvai realybėje arba/ir online – internetinėje erdvėje. Pavyzdžiui šio straipsnio nuotraukoje mes vykome į prekybos centrą nusipirkti maisto ir pamatėme einančią braziliško užpakalio merginą. Matėme kaip pora vaikinų po kaire žiūri į jos užpakalį, bet nei vienas nedrįsta (nedrįsta, nes nežino kaip susipažinti su mergina, kaip ją užkalbinti, kaip ją pralinksminti, kaip sudominti ją savimi ir apsikeisti su ja telefono numeriais) jos užkalbinti. Jie žiūri, nori prie jos prieiti, bet nežino ką daryti.

Mes priėjome prie šios merginos ir pasivaikščioję, pakalbėję 8 minutes su ja, apsikeitėme kontaktais. Sekančią dieną mes ją pakvietėme susitikti į tą pačią vietą, kurioje baigėme pokalbį ir ji sutiko. Susitikimo šeštadienį 17:00 ir parsivedėme ją į savo namus. Namuose ją suviliojome iki miegamojo vietos ir pasimylėjome!!!

Galbūt tai Tau skamba kaip neįmanomas, nerealus dalykas, tačiau Patrauklusvyras.lt yra įkurta 2010 metai, mes nuo 2008 metų praktikuojame gyvą susipažinimą su mergina gatvėje, prekybos centre, viešajame transporte, miesto centre, maisto prekių parduotuvėje ir kitur. Tu tai gali išmokti bet reikia pradėti mažais žingsneliai – persiskaityti mūsų knygas, paeiliui peržiūrėti DVD, atvykti gyvai į mūsų mokymus Vilniuje. Kai būsi pasiskaitės mūsų knygas, pasižiūrėjęs DVD, būsi labiau pasitikintis savimi atvykti gyvai į mokymus ir juose labiau savimi pasitikėsi, nes labiau gaudysiesi ką daryti. Mes galėsime labiau koncentruotis į praktiką – gyvą susipažinimą su merginomis.

Taip pat tu gali susipažinti su merginomis internete, per Tinder, draugas.lt, badoo, bumble ir kitus pažinčių portalus, appsus. Mokymuose gyvai Vilniuje pasidarysime nuotraukų Tavo internetinei anketai, prieš fotosesiją pakeisime stilių, šukuoseną, pamokinsime kūno kalbos.

Kai mes rašome šį straipsnį, iki šiol sunkiai atsigauname po sekso su brazilišku užpakalio mergina, su kuria susipažinome penktadienį – apsikeisdami kontaktais gatvėje, susitikome sekančią dieną šeštadienį ir po poros valandų mylėjomės mūsų miegamajame!!! Mes ir Tave išmokinsime, ir Tu sugebėsi prieiti su susipažinti bei sudominti tokias merginas.

Patrauklusvyras.lt

Patarimai

2 komentarai

  1. saulius:

    23 metai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį