Skype
Kaip išeiti iš savo komforto zonos? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip išeiti iš savo komforto zonos?

Komforto zona – tai aplinka, kurioje žmogus priprato gyventi. Jis joje jaučiasi saugiai bei patogiai. Bet kuo dažniau žmogus būna komforto zonoje, tuo sunkiau jam iš jos išeiti. Kodėl? Komforto zonoje, saugu ir viskas nuspėjama. Už jos ribų gyvenimas pilnas netikėtumų bei streso.

Prie gero greitai priprantama, todėl dažnai žmones tampa savo įpročių vergais. Aš suprantu, kad atėjus namo po darbo, daug lengviau sėdėti prie televizoriaus ir jaustis komfortabiliai. Tai nereikalauja pastangų. Kitas reikalas panaudoti šitą laiką su nauda sau, tobulėti ir augti kaip asmenybė.

Kiekvieną vakarą klubuose aš matau vaikinus, kurie nepripratę išeiti iš savo komforto zonos. Jie mieliau stovės šalia baro ir žiūrės į šokančias merginas visą vakarą, nei eis kalbinti patinkančia panelę. Ar daug pastangų reikalauja pasakyti labas panelei? Ne.

Įsivaizduokime… Stovi vaikinas prie baro. Kokias emocijas jis jaučia? Jam ten patogu, niekas nemaišo. Galime teigti, kad jis tuo metu yra komforto zonoje. Panelės šokančios vidury salės yra ne zonos ribose. Tai reiškia, kad norint prieiti prie panelės, vaikinui teks įsidrąsinti, nugalėti savo baimes. Kitaip sakant išeiti iš savo komforto zonos.

Dar vienas pavyzdys – kompiuterinių žaidimų mėgėjai. Jie be perstojo gyvena virtualioje realybėje. Labai patogu sėdėti jaukiame name ir žaisti žaidimus. Pasiūlymas nueiti i lauka tampa iššūkis. 😉

Mažiau mąstykite apie pasekmes. Mūsų protas yra mūsų didžiausias draugas ir priešas. Kai kuriuose situacijose loginis mąstymas labai padeda išspręsti problemas. Bet tuo pat metu, bendraujant su priešinga lytimi, protas mūsų priešas. „o kas jeigu…“, „o jei ji man pasakys…“, „ji turbūt turi vaikiną…“, „aš labai užimtas…“. Visos mintys sukasi galvoje ir trukdo būti savimi. STOP. Jeigu jūs matote panelę, pakalbinkite ją negalvodami apie pasekmes. Jeigu ji nenoręs bendrauti, prieisite prie kitos. Ir problemų nėra. Nuo šiol jūsų galvoje yra tik vienas žingsnis „PIRMYN“.

Apibrėžkite savo komforto zoną. Ką jūs dažniausiai veikiate laisvalaikiu? Būtina suprasti, kokie veiksniai jūs stabdo. Ką jūs darote negerai? Kiekvieną kartą kai jūs jaučiatės patogiai paklauskite savęs. Ką tokio nepaprasto aš galiu padaryti?

Dažniau darykite kažko naujo. Skrydis lėktuvu arba oro balionu? Tai puikus būdas savo realybei praplėsti. Užsiėmimų galima sugalvoti begalę. Aš lankau šokius, biliardą, baseiną ir alpinizmą. Laisvalaikiu rašau, komentuoju ir skaitau bei medituoju. Pasirinkite sau patinkančius užsiėmimus ir plėskite savo ribas. Pagaliau padarykite tuos dalykus, kuriems vis neatrandate laiko.

Bendraukite su žmonėm. Išeikite į lauką. Nueikite į barą ir bukite visiems draugiški. Kalbinkite visus aplinkinius. Bendravimo įgūdžiai lavinami tik per praktika. Nepakanka perskaityti knygą apie bendravimą. Svarbiausia pastovumas. Užsibrėžkite tikslą bendrauti su nepažystamais bent du kartus per savaitę.

Darykite tai, ko bijote. Jūs bijote užkalbinti aukštas gražias moteris gatvėje? Tą ir darykite dvi savaites. Išmokite valdyti savo baimes. Taip, pasiryžti nugalėti savo baimę yra sunku. Man irgi buvo nelengva išeiti vienam į miestą ir skaityti garsiai eilėraščius ten, kur vaikščiojo daug žmonių. Bet aš žinojau, kad turiu patobulėti. Šitas pratimas, davė tikrai daug vertybės. Būkite Alfa Vyrais, kurie kontroliuoja savo emocijas. Prisiminkite, yra tik vienas žingsnis „PIRMYN“.

Laikui bėgant, jeigu jūs tobulėjate komforto zonos ribos plečiasi. Taip pat stiprėja mūsų supratimas ką mes sau leidžiame ar neleidžiame daryti šitame pasaulyje. Situacijos kurios ankščiau kėlę nerimą, kels ramybės jausmus.

Mano patirtis. Papasakosiu viena įdomu pastebėjimą. Kaip dabar prisimenu… Mano kelio pradžioje man nerimą sukeldavo situacija, kai panele atstumdavo klube. Bet aš nuolat prieidavau ir kovodavau su šia baime. Po kiek laiko, pastebėjau, kad nejaučiu to jausmo. Komforto zona buvo sėkmingai praplėsta.

Alfa Vyras turi stengtis kuo labiau praplėsti savo ribas. Turi išmokti valdyti visas įmanomas situacijas. Įgauti kuo daugiau patirties. Alfa Vyro komforto zona yra plati, nes jis priima iššūkius. Gali pastovėti už save ir už savo draugus. Būtent šita savybė taip traukia moteris. PIRMYN, plėskime savo realybę!

A1

Pasitikėjimas savimi, Straipsniai

4 komentarai

 1. Karolis:

  Straipsnis labai patiko, kiek skaiciau tai cia geriausias A1 straipsnis. Saunuolis eini vis i prieki. Tikrai praktiskai parasyta;)

 2. Aurimas:

  Jo, man taip pat patiko. Šaunuolis, A1, kuo toliau, tuo įdomiau skaityti. 😉 Beje, taip pat galiu patvirtinti tą faktą, kad reikia pastovumo. Pvz, pirmą šių metų savaitę užkalbinau 12 merginų, bet paskui dvi savaites nelabai turėjau kada eiti į miestą ir kalbinti ką nors, tai galim sakyti, kaip ir užsisėdėjau savo komforto zonoje. Bet nieko, nors žinau, kad ir vėl bus sunku perlipti per save, bet aš tai padarysiu. Kaip čia ir rašė A1, reikia nesustoti ir visada judeti PIRMYN! 🙂

 3. A1:

  Dėkui. Šaunu kad jums patiko mano straipsnis.

  Aurimai, dėl pastovumo visiškai teisus. Geriau pomažu bet kasdien nei daug vieną kartą per savaitę.

 4. tomazas:

  blemba seneli tu moki motyvuot zmones, suepr straipsnis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį