Skype
Kaip išgyventi skyrybas vyrui / vyrams - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip išgyventi skyrybas vyrui / vyrams

Kaip išgyventi skyrybas, kad vėl greitai galėtum susipažinti su kita moterimi ir pamiršti buvusią arba net sukelti pavydą buvusiai žmonai merginai. Pagrinde vyrai išgyvena skyrybas, kai būna palikti žmonų, kurios ir savo vaikus dar pasiima. Susipažinę su naujomis merginomis ir susiradę naują žmoną jie susitaiko su buvusia mergina žmona.

kaip sukelti pavydą buvusiai žmonai merginai

Santuoka yra sukurta moterims. Merginos akcinė vertė čiuožia į apačią nuo 23 metų, kai tuo tarpu vyro akcinė vertė dar auga ir pradeda čiuožti į apačią, kai jam būna 50 metų. Vyrams, kurių genetika gera (neplinka) gali čiuožti nuo kokių 65. Vadinasi net tu būdamas 55 gali vesti 18 metų merginą, prieš tavo akcijų smukimą. Vyrai išgyvena skyrybas dėl paskubėjimo praeityje, dėl primesto visuomenės modelio ir gyvenimo būdo. Čia ką aš rašau straipsnyje, tau yra nauja. Nors realybėje tu esi matęs ne vieną vyrą, kuriam apie 50 ir kuris veda 21 metų merginą. Tas 50 metų vyras nėra kvailas, jis mažiau kreipia dėmesį į aplinkinių žmonių nuomonę ir negyvena pagal jam primestą visuomenės modelį, kur iš esmės tenkinami yra tik merginos moters žmonos poreikiai.

Santuoka yra sukurta moterims, kad jas apsaugoti nuo jų grožio smukimo ir kad prie jų pririšti vyrą. Jeigu tu išsiskyrei ir išgyveni skyrybas- neišgyvenk. Tavo akcinė vertė dar augs iki kol tau bus ten kokia 60 ar net 65. O gal net ir daugiau. Čia viskas priklauso nuo genų. Tavo tėvas tau yra atsakymas. Gali pasižiūrėt nuo kokių metų pradėjo jo sveikata čiuožti į apačią. Ten yra tas taškas iki kada tau verta vesti naują žmoną.

Kaip išgyventi skyrybas vyrui vyrams

Vyrui nereikia išgyventi skyrybų, o verta atrasti naujų pomėgių, sporto šakų. Išmokti naujo amato. Investuoti į save. Eiti į moterų viliojimo kursus, mokymus, perskaityti naują knygą, peržiūrėti DVD. Kalbinti, tobulėti, eiti į priekį, susipažinti su naujais vyrais, draugais, rasti naują žmoną, vesti ją, jeigu klijuojasi santykiai.

kaip susitaikyti su buvusia mergina žmona

Aš pats asmeniškai padėjau išgyventi skyrybas ne vienam vyrui. Mes susitikome, prisėdome prie stalo, pasirašėme mokymų sutartį, pradėjome etapus. 0 etapu pakeitėme stilių, išmokome šokti. Pirmuoju etapu išmokome, kaip prieiti prie vienos merginos gatvėje ir ją sužavėti. Antruoju etapu išmokome kaip elgtis per pasimatymą ir įsitempti ją į lovą. Trečiuoju etapu išmokome kaip pasitikinčiai savimi bendrauti su dviem merginomis ir netgi grupėmis. Ketvirtuoju etapu išmokome išlaikyti moterį ilgalaikiuose santykiuose bei kaip parduoti savo produktą ar paslaugą.

Išgyventi skyrybas tikrai gali ir tau to reikės. Susipažinęs su naujomis merginomis dar susitaikysi su buvusia žmona ar mergina.

Taip pat rekomenduoju perskaityti ir suprasti kur darei klaidas, kad žmona paliko ir skyrėsi su tavimi. Tos klaidos bus visai kitokios, nei pati tau žmona įvardija. Jos pačios nesupranta savo jausmų. Tai tau gali paaiškinti kitas vyras. Mano knyga Alfa Vyro Požiūris į Santykius https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-alfa-vyro-poziuris-i-santykius

Taip pat metas tapti tvirtu pasitikinčiu savimi vyru ir užkalbinti naujas merginas. Mano DVD mokymų produktas vyrams Alfa Vyras https://www.patrauklusvyras.lt/product/alfa-vyras-mokymu-dvd

Taip pat metas išmokti šokti esminiu judesius, kad kur kai kalbinsi panaudosi juos jas suvilioti. Juos sufilmavau čia https://www.patrauklusvyras.lt/product/naktinio-zaidimo-dvd

Išgyvenk skyrybas ir sukelk pavydą buvusiai merginai žmonai parodydamas save su naujomis merginomis. Sėkmės

Patrauklusvyras.lt

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį