Skype
Kaip išplėsti savo socialinį ratą.. Net jeigu turi nulį draugų ir esi vienišas? Iš karto dabar! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip išplėsti savo socialinį ratą.. Net jeigu turi nulį draugų ir esi vienišas? Iš karto dabar!

Ne vienam manau yra problema ne tik bendravime su merginomis, bet aplamai ir su draugais. Visi galvojame dažnai, kaip praplėsti pažintis, kaip susirasti draugų, kaip pagerinti tarpusavio santykius ar bent juos išlaikyti. Čia patieksiu keletą taisyklių ir minčių apie tai, kaip išplėsti savo socialinį draugų ratą.

Visų pirma, tau nereikia būti pokalbių genijumi, tam kad susirastum draugų (daugybę jų!). Viskas ko tau reikia išplėsti savo socialinį ratą, tai yra būti draugišku ir proaktyviu (iniacityviu). Niekada nelauk kol kas nors paskambins ir pasiūlys ką veikti. Tu, kaip  Alfa Vyras, turi prisiimti atsakomybę ir suplanuoti ką veiksite. Visada griebk pirmas telefoną ir skambink, pasiūlyk draugams kelis variantus ką paveikti ir tegul išsirenka. That is THE ALPHA!

Atsimink, dauguma žmonių yra tingūs ir jie nesiima iniciatyvos, ypatingai moterys, kadangi iš evoliucijos vyrai yra proaktyvūs. Vyras turi imtis iniciatyvos, moteris laukti. Ir niekada negalvok taip, jog jie tau neskambina ir nesiūlo todėl, jog tu jiems esi neįdomus ir nenori su tavimi būti. Paprasčiausiai ne visi išdrįsta  būti Alfa.

Būti Alfa ir turėti Alfa vyro statusą reiškia, nuo pat pažinties pradžios save savo socialiniame tinkle matyti, kaip organizatorių, kaip žmogų kuris visada turi kažką pasiūlyti. Žmogų, kuris prisiima atsakomybę ir suorganizuoja kažką, žmogų, kuris yra geros nuotaikos ir apipila kitus teigiamomis emocijomis ir pozityvumu.

Kaip dabar suorganizuoti paveikti kažką? Turi pagalvoti kas tau labai patiktų nuveikti ir kas tavo draugams taip pat patiktų. Tai turi būti neįpareigojančiai kažkas, tarkime: išvažiuoti į gamtą iškepti šašlykų.

Esmė reikia fokusuotis ant kitų žmonių pomėgių. Išsiaiškinti ir paklausti jų pomėgių, hobių, tada tu apie juos daug žinosi informacijos ir tau bus lengviau sugalvoti ką veikti ir ką pasiūlyti jiems. Atsimink šlykštų dalyką. Žmonės norės susitikti, jei jie gaus iš to susitikimo kažkokią tais naudą. Kai kviesi kažkur, pagalvok kokia jiems iš to nauda.

Mūsų dažnai vienišumas atsiranda iš mūsų  blogos mąstysenos. Kai jaučiamės nesaugūs, depresuoti. Kai taip jaučiamės, kiti prie mūsų nenorės būti. Jeigu nori  išplėsti savo draugų ratą turi būti pozityvus.

Kai būsi su draugais, leisk jiems pasipasakoti apie jų gyvenimus, leisk jiems kalbėti apie tai ką jie nori. Tu kaip Alfa Vyras turi išklausyti ir ne visada „vairuoti“ pokalbį į save.

Dabar apie taisykles, kuriomis pravartu vadovautis „statant“ savo socialinį ratą:

  1. Nekontroliuok savo draugų gyvenimo, jeigu jie to neprašo. Tik priimk juos tokius, kokie jie yra – ką jie daro ir kaip jie mąsto.
  2. Taip pat turi būti lankstus: žinoti su kuo tu susitinki. Geri ir rimti draugai temps tave į viršų, blogi – į apačią.
  3. Priimk tai jog turėti draugų – kainuoja. Tai gali tekti dėl susitikimo su jais išeiti valandą anksčiau iš darbo ar atsisakyti kažko kito.

Kaip aš plečiu savo socialinį ratą?

Man labai padėjo, tai jog aš užsirašiau į sporto klubą. Ten ateina žmonės turintys tą patį pomėgį, kaip aš – sportuoti. Ir aš visados, nepaisant kokie jų žvilgsniai ar kokios situacijos aplinkybės pirmas prieinu,paspaudžiu ranką ir pradedu pokalbį. Taip susipažįstu, apsikeičiu telefono numeriais.

Taip pat labai padėjo mano šokių mokykla, kurioje šoku. Ten vėlgi tie patys žmonės – su bendru pomėgiu – šokti. Vėlgi, pirmasis imuosi iniciatyvus pasiūlyti pašokti ne tik treniruočių metu, bet ir laisvu laiku.

Todėl labai svarbu yra turėti veiklos. Kai tu išeini kur nors sportuoti, būni apsuptyje žmonių, tu vienu ar kitu būdu vis tiek susipažinsi ir praplėsi savo pažintis.

Geriausi draugai tie, kurie turi bendrų pomėgių su tavimi ir panašius požiūrius :).

Šokėjas

Patarimai, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį