Skype
Kaip išvesti merginą iš proto, jog ši net dovanas Tau dovanotų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip išvesti merginą iš proto, jog ši net dovanas Tau dovanotų

Ką tik susiskambinau su savo mokiniu ir negaliu atsistebėti jo pasiektais rezultatais. Žodžiu jis susipažino su mergina važiuodamas troleibusu į savo namus. Buvo pas mane užsukęs, pasikalbėjome, išvažiavo ir troleibuso gale sėdėjo jauna apie 19-20 metų mergina. Jis priėjo prie jos, sužavėjo ją ir apsikeitė telefono numeriais.

Šiandien kai susiskambinom per skype konsultaciją  pamačiau jį vilkint gražų naują kareiviško tipo megztinį – džemperį. Pasirodo mergina užsienietė, kuri gyvena Vilniuje jį jam padovanojo. Jis taip ją išvedė iš proto, kad ji jam per Kalėdas padovanojo pilną maišą saldumynų, apkirpo jį, davė pinigų, padovanojo megztinį, kelnes, užmokėjo už kiną.

Dabar klausimas, kas vyksta užsienietės merginos galvoje, jog ji net nuėjo pas būrėją, kad ši pasakytų kas jos ir mano mokinio laukia ateityje. Kas vyksta jos kūne, jog ši ragina vis mamą atsiųsti pinigų, kuriuos ji duos mokiniui. Kaip tai galima sveiku protu paaiškinti?

PV sistemoms ribų nėra

Pasiskaityk paryškintą ir pakreiptu šriftu sakinį. Kai perskaitysi visas mano knygas, peržiūrėsi DVD programas, pabūsi mano mokymuose per Skype ir gyvuose, pradės Tave aplankyti sėkmė. Tu jausiesi nesustabdomas. Tu vienu metu bendrausi su mažiausiai dvejomis merginomis ir su jomis mylėsiesi, vesi ilgalaikius santykius, gausi nuo jų dovanų.

Ar žinai ko mano mokiniui reikėjo kad jis tai pasiektų? – Nebijojimo investuoti ir nesuabejojimo nė sekundės, kad jis tai gali pasiekti. Jis įjo prie vienos, prie kitos, stabdė jas, kalbėjo, bendravo, keitėsi numeriais, neabejojo savimi, darė ryžtingai, parsivedė jas pas save į namus.

Jų galvose  išsiskyrė endorfinai (laimės-meilės hormonai) po gautų emocijų nuo mano mokinio.

Patrauklusvyras.lt

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį