Skype
Kaip liesti merginą? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip liesti merginą?

Visų pirma turi nesureikšminti, jog lieti merginą. Būdamas kartu liesk ją laisvai, net nekreipdamas dėmesio, kad tai darai.

Visa tai turi gautis natūraliai, o tu pats turi būti atsipalaidavęs. Nesureikšmink viso to. Jei ji jaučiasi nepatogiai, kai ją lieti, tuomet turi trumpam nustoti tai daryti ir pratęsti vėliau. Tačiau tuo pačiu būk ir atkaklus!

Greičiausiai ji kolkas jaučiasi nepakankamai patogiai su tavim arba jai trūksta potraukio tau. Jei mergina pasakė „NE”, tai tik reiškia „DAR NE LAIKAS”.

Atmink, jei mergina nenori, kad ją liestum, tai turi atsitraukti ir pradėti kurti komfortą arba potraukį. Per pirmas 10 minučių, kai bendrauji su ja, visiškai nesvarbu ką ji galvoja ar sako. Tu tiesiog turi kalbėti su ja ir nieko nepriimti asmeniškai.

Šokių aikštelėje nuo pat pirmos akimirkos turi liesti merginą, o ne tampytis šalia, kaip kokia „šokanti beždžionėlė” ir laukti, kol ji imsis iniciatyvos ar įvyks kažkoks stebuklas. Taip niekada nenutiks. Turi eiti ir vilioti ją. Taip pat visiškai nesvarbu ką ji sako. Viskas ką turi daryti, tai laikytis 2 taisyklių:

1. Tu esi svarbiausias žmogus santykiuose;

2. Visiškai nesvarbu ką ji galvoja.

Jei papuolei į bėdą bendraudamas su mergina, vadinasi nesilaikei vienos iš šių taisyklių.

Patarimai, Straipsniai

1 komentaras

  1. Aiste:

    Sekmes tokiu budu nusikabint panele. Jokia normali ant tokiu pigiu ir vyrus isaukstinanciu triuku neuzkibtu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį