Skype
Kaip merginą nusivesti į lovą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip merginą nusivesti į lovą

kaip nusivesti mergina i lova 2Skaičiumi kiek nusivedžiau merginų į lovą nesididžiuosi, tačiau didžiuosiuosi sugebėjimu kitus išmokinti nusivesti merginas į lovą ir turėjimu Lietuvoje daugiausia mokinių ir nufilmuotais jų rezultatais, kurie gerokai išpučia akis net ir užsienio mokytojams.

Taigi, kaip nusivesti merginą į lovą?

Turi suprasti vieną dalyką – moteris neturi nieko tiesiogiai žinoti, jog tu ketini ją į lovą nusivesti. Jai nereikia jokių loginių paaiškinimų ir įtikinėjimų, jai reikia jausmo, jog tu esi sekso vertas vyras – užtikrintas, žinantis kas yra seksas, kaip jį duoti ir kaip nepridirbti nesąmonių. Atmink, ji rizikuoja būti apvaisinta tavęs.

Todėl tie vyrai, kurie nesugeba joms perduoti jausmo, jog: „aš žinau ką darau, taip reikia daryti, tu manimi gali visiškai pasitikėti, nes per 6 metus aš pasimylėjau su virš.. n moterų ir tikrai žinau, ką čia darau“. Jos nenori girdėti iš tavo lūpų, jog tu miegi su n moterų, jos nori tiesiog jausti, jog su tavimi miegoti bus saugu ir gera.

Kaip pats matai, pirmąjį žodį pabrėžiau – saugu. Atėję į pasimatymą vyrai klausia: „o kur norėtum eiti?“, bijo paimti ranką ir vesti namo per pirmąjį pasimatymą, nes neva religija ar tėvai sakė, jog turi draugauti pusę metų, pažinti žmogų, tada jam pasiūlyti draugauti ir jeigu tas žmogus (tai yra ji) sutinka draugauti, tada gali pasimylėti. Visą tai tau nepadės nusivesti merginos į lovą.

Tai, kaip tau nusivesti merginą į lovą?

Merginą į lovą nusivesti padės slėpimas savo intencijų ir nesakymas jai ką tu ketini daryti. Jeigu moteris per pasimatymą išgirsta iš tavo lūpų: „važiuojame pas mane namo“ – aš tau iš karto pasakau: „amen tavo žaidimui“. Moterų kalba šie žodžiai skamba: „važiuojam tu pigi kekše, aš tave padulkinsiu namuose pas save“. Neįžeidinėk ir nežemink niekuomet taip moterų, vietoje to padaryk taip:

parsivedimas namo per pirma pasimatyma–          „Einame, turiu tau siurprizą. Siurprizas susijęs su tuo ką šnekėjome“ – moterims yra įdomu siurprizai, staigmenos. Jos žinoma ir nėra kvailos. Suvokia, kad jokio ten įspūdingo siurprizo nebus ir, kad jeigu eina pas vyrą į namus, žino kuo visą tai baigsis. Tačiau.

Toks pateikimas yra kur kas geresnis ir subtilesnis, nei tėkštas lėkštas grubus neapgalvotas tiesmukiškas pasiūlymas.

kaip nusivesti mergina i lova 3Dominavimą surišk su intelektualiais pasiūlymais ir intelektualiu bendravimu ir tu Lietuvoje bei kitose Europos rytų šalyse puikiai gebėsi nusivesti merginas į lovą.

Kairėje nuotraukoje aš drąsiai bučiuoju merginą per pirmąjį pasimatymą. Pamenu, kai turėjau klientą, kurio viduje buvo nuostata – merginą nusivesti į lovą galėčiau tik per kokį 10-ą pasimatymą. Taip jis ir likdavo draugų zonoje. Po mokymų jis išmoko, kaip vyriškai elgtis ir nusivesti merginą į lovą per pirmąjį pasimatymą. Esmė yra tavo mąstyme. Neteisingas mąstymas duoda prastus rezultatus. Pakeisk mąstymą ir pasikeis gyvenimas.

Kaip sakant galvok kaip Alfa, elkis, kaip Alfa, tikėk kaip Alfa ir viską turėsi gyvenime.

Norintiems puikiai išmokti elgtis pasimatymuose, turiu RIMTĄ PRODUKTĄ – https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

Pasimatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį