Skype
Kaip merginą priversti mylėtis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip merginą priversti mylėtis

kaip priversti merginą pasimylėtiAplamai gyvenime žmonių privertinėti kažką daryti nereikia, nes greitai jiems tas pradės nepatikti, jie pajaus, kad yra spaudžiami kažką daryti ir pabėgs nuo tavęs. Žmonės nori laisvės, nepriklausymo nuo tavęs. Šį pasakymą „kaip merginą priversti mylėtis“ reikia pakeisti į, kaip sugundyti merginą pasimylėti, kad ši negalėtų tau atsispirti.

Šiame straipsnyje aš vis tiek naudosiu tavo pasakymą: „kaip merginą priversti mylėtis“, tačiau žinok, jog aš turiu omeny, kaip sugundyti merginą, kad ši tau negalėtų atsispirti. Media jums nori įskiepyti ir beje jai puikiai tai pavyko, jog tu manytum ir būtum nuomonės, jog merginos praktiškai nemėgsta sekso. Tu čia esi tas laukinis žvėris, kuriam reikia dulkintis ir privertinėti merginas mylėtis.

Šį požiūrį reikia pakeistį į požiūrį duodantį rezultatus: „Moterys lygiai taip pat, dar net daugiau nori sekso, tačiau už viską labiau bijo ir susigadinti reputaciją visuomenėje, užsidėdamos šliundros etiketę ir taip pat pastoti nuo netinkamo vyro“.

Kas labiau dejuoja, kai mylisi vyras ir moteris? Moteris. Ji alsuoja. Moteriai n kartų yra malonesnis seksas nei vyrui. Tu viliok ir elkis taip, galvoje turėdamas požiūrį, jog jos net labiau nori sekso, tačiau tik atitinkamai jas reikia vilioti.

kaip priversti mergina pasimyletiNorint merginą priversti mylėtis reikia atsidurti privačioje vietoje, kur judu du ir nieko daugiau. Pamenu gerai vieną momentą. Susitikau su panele miesto centre, gal po 40 minučių jau ją parsivedžiau namo.

Nuotraukoje kairėje mes sėdime vienoje Vilniaus vietų ir kaip pats matai aš čia merginai neliepiu nieko daryti ir neverčiu jos. Aš tiesiog ją vedu.

Vesti reikšia ir pokalbyje prisiimti iniciatyvą, – 50 procentų uždavinėti klausimus, 50 procentų pačiam pasakoti. Stengiuosi, jog mes po pusę pastangų investuotume į mūsų pažintį. Kaip matai iš nuotraukos, merginos galva ir truputėlį pasvirus link manęs, tai rodo susidomėjimą.

kaip priversti mergina myletisPo ne pilnai 40 minučių aš jau ją esu parsivedęs į imtymią vietą. Kaip matai iš nuotraukos darau šokių apsukimą, esu. Merginos neprivertinėju ir neįsakau jai mylėtis su manimi.

Užduodu klausimus, klausausi jos. Mėgaujuosi kiekviena šio pasimatymo akimirka. Nes juk čia yra pačios nuostabiausios ir neįkainojamos gyvenimo akimirkos.

Kiekvienoje vietoje būk neilgiau nei leidžia merginos kūno kalba. Vos tik pamatęs iš kūno kalbos ženklų, jog ji pradeda nuobodžiauti, vesk ją į kitą vietą. Aš aplamai kiekvienoje vietoje stengiuosi pabūti ne ilgiau nei 10 minučių, išskyrus kavinę ar restoraną, kur kažko atsigeriam ar net užvalgome. Ten maksimaliai 20-25 minutės. Matai, jeigu tu būni ilgiau, ji pradeda vienaip ar kitaip nuobodžiauti, nes nėra vyriško vedimo, dominavimo.

Įsivaizduok, dominavimas (vedimas už rankos) yra kaip kuras, kurį pili ant jūsų ugnies. Sėdėjimas vietoje ir nelietimas moters – pilimas vandens ant jūsų pažinties. Sėdėti reikia atėjus tau ir merginai į vietą, kur judu du ir galite užsiiminėti seksu.

kaip priversti mergina myletis 4P.S viršuje nagrinėta mergina turi didelę asmeninę zoną, kaip ir pats matai viešoje vietoje aš jos nebučiavau. Kai tuo tarpu yra kitų merginų, kurias gali laisvai bučiuoti viešoje zonoje, kaip kad šią merginą. Nuotraukoje kairėje mes per pirmąjį pasimatymą. Kaip ir jauti iš energijos trykštančios iš nuotraukos, jog mes aistringai bučiuojamės. Šiai merginai bučiuotis viešoje erdvėje Lietuvoje yra komforto zona. Tai laisvai darome.

Norint priversti merginą pasimylėti su tavimi turi gerai suprasti jos kūno kalbą, ženklus. Kitais žodžiais tariant, ją jausti, tuomet žinosi kaip tinkamu būdu priversti greitai merginą pasimylėti su tavimi.

ATEIK Į KONSULTACIJĄ DĖL MANO MOKYMŲ – https://www.patrauklusvyras.lt/alfa-vyras-135

Patrauklus Vyras

 

Kūno kalba

2 komentarai

  1. Saimonas:

    Sveikas, man tai įdomu, o kai tu pakvieti merginą į kavinę, tai tu už ją sumoki, ar kaip? Kaip sprendi tokias problemas? Kitas klausimas – kai mergina pamato, kad ją vedies namo, ar taip lengvai ir sutinka eit pas mažai pažįstamą vaikiną į namus? Kaip tu jas sugebi įtikint užeit?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį