Skype
Kaip merginai įrodyti kad myli - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip merginai įrodyti kad myli

Kaip merginai įrodyti kad myli 1Merginai įrodyti nieko nereikia. Aplamai vyrui įrodinėti moteriai niekuomet nereikia. Vyrui reikia parodyti, kad ją myli ir ji tau yra svarbi. Įrodinėdamas tu sieki gauti kito žmogaus pritarimą, pripažinimą, kas nėra patrauklu.

Tavo vertė toje situacijoje yra žemesnė. Jeigu vyro vertė žemesnė, moteriai dingsta potraukis. Atšaukdamas susitikimą su klientu ir vietoje to susitikdamas su savo mergina turėdamas gėlę rankoje, parodai kokia ji tau svarbi ir, kad ją myli. Tu tiesiog parodai. Žmonės tiki tuo ką mato, mato kaip tu elgiesi, o ne tuo ką tu stengiesi įrodyti.

Žmonės nėra durni. Jie supranta, jog įrodinėdamas tu stengiesi pakeisti jų požiūrį arba nuomonę apie tave. Mergina pati turi susidaryti nuomonę apie tave.

Kaip merginai įrodyti kad myli 2 Kaip merginai įrodyti kad myli 3 Kaip merginai įrodyti kad myli 4 Kaip merginai įrodyti kad myli 5Nuotraukoje kairėje aš tiesiog mums pagaminu valgyti. Aš nesistengiu jos įtikinti, kad aš tave myliu. Aš tiesiog elgiuosi taip, jog ji man yra svarbi ir aš noriu, kad jai kuo geriau būtų.

Matai, įrodinėti, jog myli merginą nereikia. Reikia parodyti. Sakydamas merginai: „kibkis į parankę”, parodai jai didžiulį dėmesį. Tas moteris veža, jos jaučiasi svarbios prie tavęs ir svarbiausia moteriškos.

Kad ir kokia feministė moteris būtų, giliai širdyje ji nori, jog vyras būtų stipresnis už ją ir vestų ją tuo vingiuotu gyvenimo keliu. Kaip kitaip jai jaustis moteriškai gyvenime?

Pasukdamas ją į sieną ir pabučiuodamas parodai, kaip tu ją myli ir kokia ji tau svarbi yra. Parodai, jog džiaugiesi kiekviena sekunde pažinties su ja.

Moterims ar merginoms gamtos yra duota puikiai jausti, kaip vyras žiūri į santykius ir kur tie santykiai veda.

Galop meilę puikiai parodai sugebėdamas ją tinkamai išklausyti. Vos ne 9 iš 10 žmonių neturi sugebėjimo išklausyti kito žmogaus. Pastoviai pertraukia ir nesuvokia ką iš tikrųjų norėjo tas žmogus pasakyti. Mokėdamas kitą žmogų išklausyti, šiuo atveju merginą, parodysi, kaip iš tikrųjų ją myli ir kokia ji tau svarbi. Nuotraukoje kairėje aš akis įdelbęs klausausi jos ir stengiuosi suprasti: „ką ji turėjo omeny”, o ar tu klausaisi savo moters?

PatrauklusVyras.lt

 

 

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį