Skype
Kaip merginai pakelti nuotaiką - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip merginai pakelti nuotaiką

kaip pakelti merginai nuotaikąMerginai nuotaikos pakelti nereikia. Sau reikia pakelti nuotaiką. Esminį principą vyrai praleidžia. Moteris yra vyro veidrodis. Ir kokią emociją vyras jaučia – tokia emocija lygiai taip pat persiduoda moteriai. Tu esi liūdnas – moteris prie tavęs pradės liūdėti, užjausti. Tu esi linksmas – moteris anksčiau ar vėliau persijunks į linksmumo rėžimą.

Tu esi atsipalaidavęs – mergina prie tavęs atsipalaidavusi. Tu turi gerą nuotaiką – mergina po minutės turės irgi gerą nuotaiką. Tu bijai – po keliasdešimt sekundžių mergina pradeda irgi bijoti. Vyras yra vedėjas, moteris yra sekėja. Vyras vaisina, moteris priima.

Tai kaip gi sau, vyrui, pakelti nuotaiką? Nuotaika krenta nuo per mažo testosterono kiekio kraujyje. Testosteronas yra vyriškas hormonas, nuo kurio priklauso tavo nuotaika. Žemas testosteronas – tu kaip boba, be nuotaikos, depresuotas, liūdnas, silpnas, bejėgis. Vidutinis arba aukštas testosteronas – tu norime veikti, kažko siekti. Testosteroną greičiausiai padidinsi kilnodamas svarmenis sporto salėje mažiausiai 3 kartus per savaitę po 1 valandą.

Gerai pamenu įvykį prieš gal 2 gerus metus. Vienam mano draugui visiškai pradėjo čiuožti stogas – nueidavom į klubą, tai jis net nenorėdavo eiti prie merginų. Daug dejuodavo ir skūsdavosi. Jokio pozityvumo ir energijos iš jo nebuvo.

Vieną dieną jis nuvažiavo pasidaryti testosterono tyrimą. Ir ką jūs manote? Jo testosterono kiekis kraujyje buvo mažesnis nei mažas. Tai buvo visiškai nukritęs. Jis nevaikščiojo į salę, neturėjo moters, daug dirbdavo ir daug streso patirdavo. Stresas yra priešas testosterono gamybai. Bijai esi boba, nebijai esi vyras. Po tyrimo jis suprato, kad vyrui neįmanoma išmesti sproto salės, geros mitybos ir gero, bent 8 valandų miego.

kaip pakelti merginai nuotaika 2Testosteroną padidinsi būdamas per dieną bent 20 min susijaudinime – pažiūrėk porno, bet nenuleisk. Ir tada išeik į miestą pakalbinti merginų. Nuotaika vyrui taip pat krenta, kai jis nebeturi jo motyvuojančių tikslų gyvenime. Kaip Antonny Robbinsas yra pasakęs: „žmonės nėra tinginiai, žmonės turi juos nemotyvuojančius, neįkvepiančius tikslus“.

Vyras miršta, kai tikslai jį nemotyvuoja. Vyrui nėra nuotaikos, kai nėra pinigų, arba jis jų neužsidirba. Pagrindinė problema dėl ko vyrai neužsidirba, – t.y kad neplečia savo pažįstamų rato arba nesugalvoja ką kitiems galėtų duoti, kas jiems patiems puikiai sekasi ir einasi lengvai, kai tuo tarpu kitam vos iš 10 karto tai pavyksta.

Nuotaikos turėjimas yra kompleksinis dalykas ir nuo daug ko priklauso. Čia riekia asmeniškai man pamatyti žmogų ir konsultuoti jį. Taip yra sunku atsakyti, kodėl tau nėra nuotaikos. Pabandyk pats sau atsakyti: kodėl man nėra nuotaikos?

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį