Skype
Kaip merginai pasiūlyti draugauti - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip merginai pasiūlyti draugauti

kaip merginai pasiūlyti draugautiJeigu tu neskaitysi šio straipsnio, tai bus viena didžiausių tavo klaidų gyvenime. Čia ne kvaili patarimai iš delfi, 15min, Lietuvos rytas ar kitką, kur žmonės tau patarinėja tie, vadinami edukologiniai mikiai, nė velnio neturintys praktikos su merginomis ir moterimis ir aiškinantys kaip elgtis, kaip patys buvo nesėkmingi moterų viliojime.

Per 6 metus aš užkalbinau virš 30000 Lietuvos moterų. Skamba nerealiai? 6 metus kiekvieną dieną po mažiausiai 15 moterų. Skaičiuok kiek gaunasi. Bet ne apie tai šiandien. Šiandien apie tai, kaip merginai pasiūlyti draugauti.

Merginai nereikia siūlyti draugauti, nes jos nemėgsta bet kokiu būdu įpareigojimų. Siūlymąsis draugauti rodo tavo žemesnę vertę, desperatišką elgesį, kas nėra merginoms patrauklu. Bet koks įpareigojimas numuša visą norą seksui. Tu siūlai draugauti, nes nori kuo greičiau pasimylėti su ja ir pradėti draugauti.

Vietoje to, tau reikia tęsti su ja bendravimą ir bebendraujant, per pirmąjį (jeigu esi kietas) arba per antrąjį/trečiąjį (blogiausiu atveju) jau pasimylėti. Ilgiausias laiko tarpas per mano gyvenimą, kiek reikėjo bendrauti, kad pasimylėčiau buvo dvi savaitės. Tas pats pas mano mokinius.

Jeigu nespausi merginos pasimylėti, būsi įstumtas į draugų zoną ir jau niekuomet nedraugausi su mergina.

kaip priversti mergina pasimyleti3Nuotraukoje esu su mergina pirmajame pasimatyme. Dešinę ranką esu nuleidęs žemyn taip nepastatydamas jokio barjero tarp mūsų. Aš merginos nespaudžiu pasimylėti, tiesiog ją vedu. Ką reiškia vesti?

Tiesiog nesakyti jai kur eisite, ką darysite, o tiesiog daryti tai.

Jos nėra kvailos, jos pačios supranta, jog visą laiką su tavimi nesėdės per atstumą ir kad kažkur santykiai progresuos. Ji pati čia atvažiuoja, investuoja laiką, todėl nori irgi grąžos.

Tau pasiūlyti merginai draugauti nereikia. Tiesiog susitikinėk kelis kartus per savaitę, leisk laiką, pasimylėk. Jeigu patiks tau jos požiūris ir jausi, kad tai žmogus su kuriuo nori daugiau praleisti laiko, sekantis žingsnis – sueiti abiems kartu gyventi. Jeigu gyveni pas tėvus arba neturi savo vietos, galite kartu išsinuomoti gyventi. Be suėjimo kartu gyventi, rimtų ilgalaikių draugysčių nebūna.

kaip priversti mergina pasimyleti2Merginą per pirmą pasimatymą parsivedu namo. Viliojant rytų europietes moteris tau reikia suprasti vieną dalyką – viešumoje jos būna susivaržiusios. Reikai bet kokiu atveju privačios vietos, kurioje ji galėtų puikiai atsipalaiduoti.

Didžioji dalis Lietuvoje merginų net jaučiasi nejaukiai bučiuodamosi viešose erdvėje, kur kiti žmonės stebi. Pagal jos kūno kalbą turi jausti ar ji tai gali daryti ar ne.

Tau turbūt keista, kaip taip galima net per pirmą pasimatymą parsivesti merginą namo?

Ne tik galima, o ir reikia. Nes kitu atveju, kaip ir rašiau, didelė tikimybė bus, kad tave įstums į draugų zoną. Tu jai tapsi draugas, o ne vyras su kuriuo ji mylėsis.

Parsivedęs namo, leisk jai apsiprasti pas tave namuose ir vėliau paėmęs už rankos, nusivesk į vietą, kurioje jūsų niekas nemato ir pilnumoje galite atsipalaiduoti.

kaip priversti mergina pasimyleti5Naudok atsipalaidavusią kūno kalbą. Jeigu pats būsi įsitempęs, mergina prie tavęs įsitemps. Nekalbėk nieko rimtai, kad tu į ją žiūri rimtai ir, kad norėtum su ja draugauti. Jokiu būdu nesiūlyk jai draugauti, nes tai skatina įpareigoti.

Tu jai netiesiogiai pasakai: „aš nesugebu tavęs kitaip suvilioti, kaip tik gaudamas tavo leidimą draugauti ir taip galėdamas su tavimi pasimylėti”. Toks vyras yra žemos vertės ir moterų jis nedomina.

Tiesiog palenk ją ant lovos, kad jos galva atsidurtų taip, kad jai neitų jos nusukti ir pradėk ją švelniai bučiuoti. Pirmą bučinį pats pirmas nutrauk. Turi būti sausos ir atpalaiduotos lūpos.

Jeigu pats pirmas nutrauki bučinį, mergina dar to nori. Mes norime to, ko negauname iki galo.

Niekuomet per savo gyvenimą nesiūliau merginoms draugauti. O turėjau tų merginų tikrai nemažą skaičių. Viskas išeidavo natūraliai.

UŽSISAKYK PRODUKTŲ – https://www.patrauklusvyras.lt/produktai

ATEIK Į ALFA VYRAS MOKYMUS – https://www.patrauklusvyras.lt/alfa-vyras-135

Pasimatymas

4 komentarai

 1. Modestas:

  Sveikas Airinai, o pavyzdžiui kaip siulytum nepilnamečiams pasiulyti draugauti? Nes 14-17metų neužsiimsi seksu manau.

  • 16-19 metų vyrukams aš pakeičiu stilių, padarau kad jie vyresni atrodytų ir tada pamokinu kaip suvilioti šiek tiek vyresnes – 19-23 metų merginas ir taip jie suvilioja merginas. Tiesiog tau riekia ateiti iki manęs arba skype`u susiskambinti 🙂

 2. Dėkoju Airinai tau už šį straipsnį, padėjai man suprasti viena dalyką, kad galiu iš merginu gauti tai ko noriu, net nesiūlydamas jai draugauti, dėkui, ir nežinau kaip tau atsidėkoti 🙂

 3. Aris:

  Sveikas, Airinai, kai draugauji su mergina reikia naudoti manipuliacijas ar tiesiog buti ir svelnesniu su ja?17 metu beja man ir jai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį