Skype
Kaip nekompleksuoti dėl ūgio? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip nekompleksuoti dėl ūgio?

kaip nekompleksuoti dėl ūgio 2 – „Sveikas Patrauklus Vyras , dabar savinsiuosi Tavo pamokas,nes noriu kuo maziau klyst.Jau jauciu rezultatus,dabar bendrauju su moteriska gimine nesivarzydamas,kaip su draugemis.Pirmas persilauzimas ivyko.Gerai isisavinsiu tavo pateiktas psichologines zinias ir tada kalbinsiu kaip vaikinas merginas.As sio reikalo ilgai netempsiu,artimiausiom dienom kibsiu i mokslus.Viena mokymu dvd,tiesa ziurejau.Vis dar truputi kompleksuoju del ugio.Zinau,kad tai minusas ta prasme,kad susiaureja paieskos laukas,man netinka panele 185-180.Ka tu i tai man galetum pasakyti? Juk minusas didelis,as realistas.Siand.parduotuvej nuejau paziuret fejerverku kainu,net nemaciau,kad pardaveja kalbasu kazkokiu xakaliu.Ji gal aukstesne uz mane puse galvos,nusisypsojo man.Tik paskui atkreipiau demesi,kad jis ja kabina,o asaisku pasitikiu savimi.Taip kreivai i mane paziurejo,o as ir jam tiesiai i akis,tipo ko nori.Maciau kaip jo zvilgsnis nuisileido prie panos,realiai man atejo i galva,kad jis psichologiskai mergaite 🙂 Isisavinsiu tavo zinias ir nugesinsiu tokius.-”

esu žemas kompleksuoju dėl ūgio

Kaip nekompleksuoti dėl ūgio?

Tau reikia įsitikinimo, jog tu esi patrauklus ir aukštesnėms panelėms. Vadinasi tau reikia suvilioti aukštesnę panelę arba pabūti prie aukštesnių, – gauti iš jų komplimentų – patvirtinimų, kad tu esi joms patrauklus. Esmė tokia, kad dabar pas tave yra įsitikinimas, jog aš esu ne vyriškas prie aukštesnių merginų.

Čia suveikia hierarchinis mąstymas. Tas kas bandoje didžiausias – tas patraukliausias patelei.  Visą tai reiktų keisti į – tas kas turi daugiausiai Alfa vyro savybių, kurias rašiau knygoje – tas yra patraukliausias moteriai ir tas nusipelno geriausios moters.

Pažiūrėk į Lietuvos dainininką Deivį. Koks jo ūgis? Juk jis kažkada buvo nežinomas, nieko nepasiekęs. Tačiau jis save įtikino, kad nesvarbu, jog jo ūgis vos 165cm jis yra vis tiek patrauklus moterims ir gali pasiekti dainavime tiek, kiek bet kuris kitas. Kaip jis gavo įsitikinimą, čia jau reiktų jo asmeniškai paklausti.

Pažiūrėk į Robie Williams`ą. Jo ūgis panašus į Deivio, o jis žinomas visame pasaulyje. Kodėl? Todėl kad kažkada save įtikino, kad jis lygiai taip pat ir dar daug yra patrauklus priešingai lyčiai. Jis suprato, kad ne tik fiziniai duomenys yra svarbu moterims, bet ir kitkas. Donatai, tu skaitei mano knygą, pasinagrinėk detaliau Alfa vyro savybes.

Neseniai seminare buvo vienas jaunas vyrukas, kuris yra kūdas. Jis man uždavė klausimą:

–          „kaip nesijausti prastesniu už tą vyrą, kuris yra pasportavęs. Juk merginoms patinka pasportavę, o aš esu kūdas“ – nuleidęs smakrą sumurmėjo salėje sėdintis jaunuolis.

Tuomet kitas salėje sėdintis daug vyresnis ir daugiau patirčių turėjęs vyras pasakė:

–          „Tau nereikia būti pasikačialinusiu. Tau nereikia būti tokiu kaip tas pasportavęs. Tau reikia įsitikinimo, kad ir tu esi sportiškas. Išeik pabėgiok, padaryk prisitraukimų, atsilenkimų. Po kelių mėnesių pažiūrėk į savo progresą. Tu jau irgi kažką turėsi. Ir tau pradės vis silpniau ir silpniau kilti mintys, kad tu esi už ji prastesnis, kol galiausiai įsitikinsi, jog tu esi sveikas ir sportiškas“

kaip nekompleksuoti dėl ūgioMūsų hierarchinis protas yra mūsų žudikas. Jis pastoviai tave Donatai, lygina su kitais. Ar kitas aukštesnis? Kitas turi geresnį ūgį… Trečias vairuoja geresnį automobilį… Ketvirtas yra su gražesne mergina… Koks malonumas taip visą gyvenimą gyventi lyginant save su kitais? Ir į ką tai veda? Į demonėjimą, pražūtį, lenktynes. Tai ką reikia daryti?

Susitaikyti su tuo ir įsitikinti, kad  tu esi toks pat ir gali būti dar daugiau patrauklus už aukštesnį vyrą. Tas aukštesnis vyras tik pačioje pradžioje įėjus jums į kambarį pilną moterų bus patrauklesnis – iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, kai tu pradėsi elgtis, mąstyti ir vadovautis Alfa Mąstymu – ką aš rašiau knygoje, kas tada bus patrauklesnis? Atsakyk pats.

Moteris renkasi ne fizinių duomenų turintį geriausią asmenį, bet tą kuris savo duomenimis netiesiogiai moters genams siunčia informaciją, kad jai ir jos vaikams su juo bus saugiausia. Dažnai aukšti, užsikačialinę vyrai būna psichologiškai silpni, nes jie galvoja kad to pakanka pavergti moters širdį. Deja jie pavergia moters akį, bet širdies ne. O norint turėti moterį, reikia pavergti ir jos sielą.

Ji rinksis tą, kuris socialinėse situacijose bus užtikrintas, bus pasitikintis savimi, išmanys psichologiją ir mokės visas įtemptas situacijas apsukti taip, kad jose laimėtų visi, ir tos situacijos dirbtų jam. Čia yra tikras meistriškumas, o ne bandymas ranka spręsti konfliktus ir kitą mušti, įrodant kad tu stipresnis.

Visiems vyrams, skaitantiems šį straipsnį, rekomenduoju neapleisti savo fizinio kūno, pasportuoti bent 3 kartus per savaitę ir didžiausią dėmesį skirti – psichologiškai stiprinti save. Nes atminkit, jog  ilgalaikiuose santykiuose jūs visuomet negausite idealios moters. Jūs gausite tokią, kurią reikės ir psichologiškai sustiprinti. Kaip ir kad automobilį perki – visuomet nusipirkus, kažkiek dar reikia įkišti.

Ūgis – ne kompleksas. Įsitikinimas, jog būdamas žemas esi nepatrauklus – tai yra kompleksas.

Alfa Vyro psichologijos ekspertas

Patrauklus Vyras

Norintiems išsivalyti kompleksus ir būti super pasitikinčiais savimi, namų darbams savo ausinuke perklausyti audio knygą – „AUDIO Moters Svajonė – Alfa Vyras”

Arba PDF variantą skaityti – ” PDF Moters Svajonė – Alfa Vyras”

 

Pasitikėjimas savimi

1 komentaras

  1. V:

    Atsiprasau, tai, kad robio wiliamso ugis apie 180 gal truputi daugiau. Is kur toks mitas kad jis zemas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį