Skype
Kaip netapti draugu patinkančiai panelei - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip netapti draugu patinkančiai panelei

https://www.patrauklusvyras.lt/wp-content/uploads/2011/10/talkabout-200x300.jpgĮsivaizduok, kad tu susipažinai su nuostabia panele. Jus mielai bendraujate, turėjote pora nuostabių pasimatymų. Bet vakare tu gauni nuo jos sms: “tu labai mielas ir geras vaikinas, bet bukime draugais”. Pažįstama situacija? Dauguma vyrų buvo tai patyre. Šiame straipsnyje aš noriu aprašyti dėl ko tai nutinka, ir kaip to išvengti?

Jos gali pasakyti “Aš kol kas nepasiruošusi rimtiems santykiams”, “Tu man kaip draugas”, “Aš pati nežinau ko noriu, neskubėkime gerai?”. Bet dažniausiai tai reiškia, kad jos nemato tavyje potencialaus vyro. Kodėl? Ir ką reiškia šita paslaptinga frazė “bukime tik draugais”?

Moterys bendraudamos su vyrais gali jaustis arba geidžiamos arba ne. Tu gali pabandyti ją papirkti savo pinigais pastoviai vaikščiodamas į brangiausius restoranus, pirkdamas apyrankės. Bet sustokime sekundei, kaip ji jausis šalia taves? Ji jaus, kad tu bandai ją nupirkti. Ji nesijaučia seksuali. (Trumpa istorija. Žinau vieną turtingą pažįstamą. Jis nuėjo su panelė į kiną, poto į restoraną, užsisakė brangiausiu patiekalų. Kita diena jis liko vienas. Beje ne pirmą kartą.)

Tu išklausai ją, bandai padėti spręsti jos problemas, rašai žinutes “la. Ka veiki?”, tampi jos geriausiu draugu. Ir galvoji kai mergina pamatys kaip tu pasiaukoji dėl jos, įsimylės. Bet tai tik parodo, kad tu nesielgi vyriškai. Toks bendravimas būna tarp geru draugių.

Reikia, kad ji jaustųsi su tavimi kitaip nei su kitais vyrais. Tai nesunku padaryti, jei suprasi šias nuostatas. Iš pradžių jos pasirodys kvailos bei paprastos. Be abejo praeis laikas kol jas įsisavinsi. Tai verta padaryti, kad išvengtum problemų ateityje su patinkančia panele.

Jos nori būti su stipriu vyru. Kuris nebėgios paskui ją kaip šuniukas, turės savo vertę bei bus nuoširdus. Jos nenori, kad tu padlaižiautum. Nenori, kad meluotum. Jos nori natūralaus taves su tavo privalumais ir trūkumais. Nerašyk jai kas valandą žinučių, vertink save ir savo laiką. Surask sau įdomių užsiėmimu ir parodyk, kad turi ką veikti gyvenime. Duok jai galimybe tave sudominti. Būk kitoks. Aš suprantu, kad sunku jai nerašyti po nuostabaus pasimatymo. Bet patikėk, taip daro dauguma vaikinų. Ir tu neišsiskirsi savo elgesiu. Ji pagalvos, kad tu dar vienas nuobodus vaikinas.

Moterims reikia iššūkio. Opa! O kodėl jis man nerašo? Nejaugi aš ji negaliu sudominti? Na tuoj parašysiu jam ką nors, pažiūrėsime kaip sureaguos. O tu ne iš karto atrašai į jos sms. O ji vis laukia ir laukia. Tai vadinasi intriga. Palyginus ką daro kiti vaikinai tu gauni 10 balų. 🙂

Šalia taves ji turi pasijausti moterimi. Šiais laikais vyrai bijo pasakyti merginai, kad ji jiems patinka. Nebijok parodyti, savo ketinimų. Neslėpk, kad ji tave traukia tiek išore, tiek vidumi. Pasakyk jai tai ką galvoji gražiai ir romantiškai. Jeigu galvoji, kad ji šįvakar nuostabiai atrodo. Ji turi tai žinoti. Padaryk tai nuoširdžiai, nepergirk ir moteris pasijaus geidžiama bei būtinai atsakys i tavo šiluma.

Šiais laikais silpnoji lytis sako, kad tikrų vyrų nėra. Gali būti, bet… Jeigu tu vertinsi save ir busi nuoširdus, jos matys tavyje tikrą vyrą. O jis yra nenuobodus, intriguojantis bei žinantis ko nori. Girdėjai apie James Bond’a? Na va tau yra galimybe tokiu tapti 🙂 Sėkmes!

A1

Patarimai, Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį