Skype
Kaip nustebinti merginą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip nustebinti merginą

kaip nustebinti mergina jei neturi piniguŠis straipsnis yra išskirtinis tuo, jog jame bus aprašyta tiesa iš vyro lūpų, kuris Lietuvoje užkalbino virš 30 000 moterų, turėjo ilgalaikių draugysčių po 1-2 metus, įgimtą manipuliavimą moterimis ir kt. Užsienyje už moterų viliojimo mokymus sumokėjo 10 000 eurų. Čia bus pateikti realūs faktai, kodėl moterys tave įstumia į draugų zoną ir galiausiai kodėl stengdamasis nustebinti merginą, visvien stovi vienas ant Palangos tilto, o jos nėra šalia. Moterys su šiame straipsnyje pateiktomis mintimis greičiausiai nesutiks, tačiau vyrai čia įžvelgs žibančio aukso.

Sveiki, esu Airinas Arutiunian. Nesigirsiu kiek moterų suviliojau, tačiau turiu pasakyti, jog mano pasekėjai – mokiniai/klientai kartais pasiekia pavydėtinų rezultatų. Lietuvoje tiek Justinas Jankevičius, tiek Mantas Katleris mane parodijavo, buvau „Lietuvos Ryto” ir LNK televizijoje, „KK2”, „Yra kaip Yra” laidose ir t.t.

Būtinai perskaityk šį straipsnį, nes jame sužinosi tai ko dar niekada nežinojai!

Puiku, jog kartais gali nustebinti merginą gėlėmis, šilta vonia, masažu ir pan. Tačiau sužavėjimo esmė yra kur kas giliau. Sutik, kad šis sąrašas, kaip nustebinti merginą, kažkada anksčiau ar vėliau baigsis. Baigsis ir žvakės, ir kelionės, ir širdies forma romantiškai pabarstyti rožių žiedlapiai ant lovos, o ką toliau darysi?

Kai tu stebini merginą, tu kur kas daugiau investuoji į santykius. Dažnai investavimo procentas būna 90/10. Nesuprantantys santykių dinamikos vyrai investuoja 90 procentų visko – pastangų, pinigų, laiko, ir kitokių resursų merginos nustebinimui, nes taip juos išmokė televizija, pasakos ir klaidingi visuomenėje įsitvirtinę stereotipai, o merginos lyg princesės sėdi ir vos atkeldamos savo užpakalius savo ruožtu investuoja vos 10 procentų resursų.

Spėk, kam lengviau palikti kurį? Merginai tave, kai ji investavo vos 5 eurus, šiek tiek savo laiko ir truputį energijos į pažintį su tavimi, ar Tau, kai visą dieną sukai galvą kaip ją nustebinti, eidamas į pasimatymą pirkai 101 rožę, suplodamas virš 100 eurų, vežeisi į prabangų restoraną, bet baigiantis pasimatymams nieko taip ir „negavai”? Žinoma, kad merginai atsukti tau nugarą yra daug lengviau, nes ji nieko neinvestavo.

Mano požiūriu sveikuose santykiuose tiek vyras, tiek moteris investuoja po lygiai. Vadinasi ji turi stebinti ne mažiau nei tu. Ir jeigu ji to nedaro – tiesiog tu jai nerūpi. Akivaizdu ji tau nejaučia tokio potraukio, jog dėl tavęs kažką darytų. Ji paprasčiausiai nejaučia noro užkariauti tavo širdį.

Gali išbraukti praktiškai visus internete esančius patarimus, kaip nustebinti merginą, jeigu tavoji mergina į santykius neinvestuoja nieko (negalvoja kur eitumėte ką veikti, nepadaro tau valgyti, nepadeda tavo veikloje, neišklauso tavęs, daugiau susitinka su savo draugėmis, nei leidžia laiką su tavimi ir t.t.). Visi populiarūs patarimai, kaip nustebinti merginą (padaryk jai vakarienę su vyno taure, eikite pasivaikščioti, parašykite jai žinutę: „stoviu prie gėlių kiosko ir matau vargšes gėles, nes suprantu, jog pati gražiausia mano gėlė, skaito šį sms”) tiesiog neveiks, o įdėtos pastangos ilgainiui bus bevaisės, nes tavyje ji nemato VYRIŠKUMO. Tavyje ji nemato ALFA VYRO.

Tai kaip gi merginos akyse tapti VYRIŠKU ir nustebinti ją?

1. Kol pats nesusitvarkei savo gyvenimo, tol jokie merginos stebinimai nepadės

kaip suzaveti mergina 1Vyriškumo stuburas yra Tavo pasaulėžiūra ir jos įtakota kasdienė veikla iš kurios valgai duoną. Moteris niekuomet negali būti tikslu tavo gyvenime. Pavyzdžiui mano gyvenimo tikslas yra padėti vyrams, suteikiant jiems žinių apie moterų ir bendravimo psichologiją, manipuliaciją, pardavimus, ilgalaikius santykius.  Nuotraukoje kairėje aš pasakoju klientui apie moterų tipus, kūno kalbą, NLP ir kt.

kaip suzaveti mergina jai neturi darboVėliau su klientu važiuojame į praktiką, kur jis pritaiko mokymuose įgytas žinias. Pastarosios pritaikomos pagal poreikius ir būtent prie jo individualios asmenybės. Taigi numeris 1 mano gyvenime yra mano veikla. Moteris turi būti tarsi pakeleivė, kuri sėda į mano laivą ir padeda vykdyti šią misiją. Tikslo turėjimas ir aplink jį pastatyta veikla turėtų būti tavo gyvenimo pamatas. Jeigu tu to neturi, jokie stebinimai ir sužavėjimai nepadės. Tai duos tik trumpalaikį rezultatą ir iš esmės moters šalia tavęs neišlaikys, nes ji paprasčiausiai nematys ateities su tavimi.

Tavo veikla gali būti ir paprastas samdomas darbas. Tačiau tu merginai turi duoti suprasti, kad tu esi sėkmingas ir perspektyvus toje srityje. Nei viena moteris nenori būti su nesėkmingu vyru. Visos merginos nori glaustis prie stiprių, pasitikinčių savimi vyrų. Nustebink merginą tiesiog turėjimu kažkokios veiklos ir trykštančiu entuziazmu joje

2. Dominuok ir karštai pamylėk ją

kaip nustebinti merginąAntras pagal svarbumą dalykas, kaip nustebinti merginą – gerai ją išdulkinti, kad ji norėtų to dar ir dar. Tačiau neduoti to per daug. Visi gėlių pirkimai, grandinėlių ir auskarų dovanojimai bus beprasmiai, jeigu tu nesugebėsi jos gerai pamylėti. Tai leis jai jaustis šalia tavęs geidžiama ir norima. Šis jausmas ilgiau laikysis jos kūne ir bus kur kas stipresnis, nei nustebinimas dovana. Ją gali nupirkti bet koks asilas, o štai gerai pamylėti gali tik vyras, kuris turi žinių kaip greitai nebaigti, moka savo mintis valdyti ir suteikti taip trokštamą malonumą moteriai.

Aš anksti supratau, jog man savo pinigus reikia investuoti ne trumpalaikį efektą suteikiančius daiktus, bet į žinias ir mokymus. Suvokiau, kad bet kuris kitas vyras gali jai nupirkti gėlių, šokolado, ištirpinti jį ir valgyti žiūrint filmą. Tačiau būti vyrišku ir traukti merginą savo vidumi gali ne kiekvienas, o tik tas kuris turi reikalingų psichologinių žinių. Būtent visas šias žinias aš ir stengiuosi perteikti savo Alfa Vyras mokymuose. Neturintiems galimybės atvykti į mokymus, aš tai pasakoju savo PRODUKTUOSE.

Ar užtenka šių dviejų dalykų norint nustebinti merginą?

Straipsnyje pateikti merginų nustebinimai yra bazė. Taip sakant esmių esmė. Žinoma pravartu žinoti ir daugelį kitų dalykų, kurie taipogi labai stebina moteris. Apie juos aš plačiau pasakoju savo mokymuose ir pateikiu jau parengtuose produktuose.

UŽSISAKYK MANO KNYGĄ!

Nepagailėk pinigų užsisakyti mano knygą apie tai, kas yra tikrasis vyriškumas, o ne pasakų ir medios suformuoti stereotipai. Sužinok, kas iš tikrųjų traukia moteris. KNYGA RASI ČIA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-moters-svajone-alfa-vyras

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį