Skype
Kaip pakabinti merginą autobusų stotelėje? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakabinti merginą autobusų stotelėje?

Sveiki vyrai,

Šiuo straipsniu noriu duoti jums pagrindines žinias, kaip efektyviai susipažinti su mergina autobusų stotelėje. Neretas mūsų kartais, o dažnai ir visuomet važinėjame viešuoju transportu. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ar Panevėžio, netgi Alytaus. „Keleivinio transporto stotelėse“ belaukdami dažnai pastebime iš pirmo žvilgsnio simpatiškas ilgakojes lietuvaites. Lyg noras ir kibirkštėlė tavyje sužiba, tačiau kažkoks vidinis stabdis sutrukdo tau nueiti ir susipažinti.

Kas tas moteris priverčia susidomėti? Ką reikia pasakyti priėjus, jog ji nusišypsotų? Ką pasakyti venerietei po „labas“? Dažnam vyrui kojas pakerta baimė prieiti ir būti atstumtam. Tačiau kartu, mes su tavimi, tavo baimę galime sumažinti truputėlį pasiruošę ir įgavę žinių „kaip pakabinti merginą autobusų stotelėje“.

Pirmas žinksnis – pastebėk ją

O taip, kiek vyrų tarsi prasti medžiotojai, neturi akies. Jie būna susirūpinę savo asmeninėmis problemomis, galvoja apie verslą, apie egzaminą, apie grupioką, skuba į darbą ir visiškai nepastebi merginų stotelėse, kurios savo ruožtu pasiunčia ženklus prieiti ir užkalbinti. Ginklas yra tarp kojų, jis nori iššauti, bet ginklo savininkui trūksta susikoncentravimo ir savikontrolės.

Šį kartą ateidamas į autobusų stotelę ir norėdamas pakabinti merginą, pastebėk, kaip ši silpnosios lyties atstovė yra apsirengusi, kokios jos kelnės, švarkelis, marškinėliai, pėdkelnės, batai, plaukai, apyrankės, diržas, šalikėlis, ar ji kažką suderinusi tarpusavy? Moterys – ekspertės drabužių derinimo ir stiliaus. Geras jos observavimas (pastebėjimas) lems tai, ką priėjęs pasakysi.

Antras žingsnis – priek ir užkalbink

Kai jau savąja optika nužiūrėjai moterį ir sugalvojai, ką priėjęs pasakysi, laikas prileisti kūną adrenalino ir jūdėti link jos. Pavyzdžiai būtų tokie:

–          Labas, kaip manai, kur geriau su mergina susipažinti, autobusų stotelėje ar klube?

–          Labas, puikiai priderinai rankinę prie savo batų.

–          Sveika, tavo raudonas švarkelis matosi iš 100 metrų. Ar žinojai, ką reiškia raudona spalva? Ji nori čia ir dabar.

–          Labas, pamačiau tave ir nusprendžiau susipažinti, aš Tomas.

–          Labas, tavo basutės atkreipė dėmesį, atrodai tarsi Salsos šokėja. Nešoki?

–          Labas, kaip nuvažiuoti iki Antakalnio? Koks troleibusas važiuoja?

–          Labas, šiandien nusprendžiau susipažinti su naujais žmonėmis, tu patraukei mano akį, kuo vardu ?

Ir t.t. Svarbiausia tam, kad pakabintum merginą autobusų stotelėje, neužtenka tik sugalvoti, ką priėjus sakyti, bet būtina ir pagalvoti, kaip tu išplėsi savo užkalbinimo būdą. Pavyzdys:

Aš pasirinkau sakyti „Labas, puikiai priderinai rankinę prie savo batų.“

Šį pokalbį galiu kontroliuoti ir plėsti tokiais klausimais:

–          Domiuosi stiliumi ir man labai įdomu į ką jūs, moterys, atkreipiate dėmesį, kai pamatote priešais save ateinantį vyrą?

–          Kokias žinai stilingas drabužių parduotuves vyrams?

–          Planuoju įkurti elektroninę drabužių parduotuvę vyrams ir moterims. Žadame su draugu vežti drabužius iš Vokietijos, Italijos ir Anglijos. Įdomi tavo nuomonė: ar apsipirkinėji elektroninėse drabužių parduotuvėse?  Kokį didžiausią įspūdį paliko drabužių parduotuvė?

Pokalbį valdo ir kontroliuoja tas, kas užduoda klausimus. Šiuo atveju aš esu pasirengęs keletą klausimų, kurie mane gelbės iš situacijos, kai neturėsiu ką pasakyti.

Kad gautum merginos telefono numerį, tau būtina papasakoti apie save. Moterys visuomet yra nelinkusios pokalbio pradžioje pasakoti, kai dar šalia tavęs nėra atsipalaidavusios. Todėl būk tikras, jog priėjęs prie jos šypsaisi, rodai pozityvumą ir visiškai nebijai jos atstūmimo. Tu atėjai pasibendrauti, o ne kabinti jos. Toks vyro požiūris duoda geriausius rezultatus.

Trečias žingsnis – gauk jos telefono numerį

Neužtenka vien plepėti apie orą, batus ir drabužius. Metas parodyti savo vyriškumą, Alfa Vyro savybes. Tai kaip gi ją sudominti? Ką padaryti, jog ji pirma paklaustų tavo vardo? Amžiaus? Kur gyveni? Kur dirbi ar ką studijuoji? Kas priverčia moteris žavėtis tavimi? Kaip padaryti, jog ji rinktųsi tave, o ne kitą vyrą ir norėtų pasimatymo tik su tavimi.

Apie tai, kaip sudominti moterį, jog ji užrašytų tau savo telefono numerį ir keliautų su tavimi į pasimatymą – mano knygoje: „Kaip suvilioti Moterį. Teisingas Vyro Mąstymas“. Viskas įvyko Lietuvoje. Toje pačioje autobusų stotelėje, kur kiekvieną rytą tu keliauji į universitetą, parduotuvę, ar darbą.

Šokėjas

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį