Skype
Kaip pakabinti merginą gatvėje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakabinti merginą gatvėje

Nusprendžiau pakalbėti tema: „kaip pakabinti merginą gatvėje”, nes manau, kad ne vienam tenka atsidurti tokioje situacijoje, kai kartais išeini iš darbo ar universiteto ir matai kokią gražuolę, einančia gatve arba stovinčia stotelėje.

Ta akimirką į galvą šauna mintis „kokia ji graži, blemba, reikia eiti susipažinti” ir tada kaip iš vidaus – bumt!!

Bijau! O jeigu ji mane astums? Kažkaip ji nekreipia dėmesio į mane? O ten šale kažkokie bičai stovi? Blemba ji dar su drauge?

Ne man nepavyks :(. Na štai, pradeda į galvą lysti šios „šūdinos” mintys ir tai tave sustabdo..

Daugelį vyrų sužlugdo ši baimė. Sužlugdo todėl, kad jie blogai tai interpretuoja. Tai ne baimė! Tai adrenalinas! O adrenalinas yra gerai. Netgi sveika organizmui. Mokslininkai yra nustatę, kad minimalus streso kiekis žmogaus organizmui netgi yra būtinas. Antraip atrofuosis „atkaklumo raumuo”.

Dabar aš trumpai papasakosiu kaip man pavyko įveikti baimę.

Visų pirma, aš susidariau savo  kabinimo planą: „kaip pakabinti merginą gatvėje”. Kodėl? Nes žmogus, žinantis ką sakyti ir kaip elgtis, daug mažiau jaučia baimę už tą, kuris nežino ką sakyti ir ką daryti. Na, bent aš tai suvokiau, kai pajutau viską praktikoje.

Reikia apžvelgti visas galimas situacijas, kuriose gali atsidurti, kai eisi į gatvę kabinti merginą. Tam, kad sugebėtum „lanksčiai” reaguoti į situaciją, turi ją apžvelgti iš visų pusių ir sugalvoti, kaip tu elgsiesi toje situacijoje. Tarkime, kalbinsi merginą gatvėje ir bekalbinant ją iš parduotuvės išeis jos vaikinas. Kaip į tai reaguosi?

Merginos tai labai pastebi ir pagal tai vertina vyrą. Jeigu jis pasimeta tam tikroje situacijoje – nevykėlis, nepasimeta – princas iškeltu kardu. Juokauju truputį :).

Taigi nenuklyskime. Tavo kabinimo plane turi būti aprašyta, ką priėjęs prie merginos sakysi, kaip vystysi pokalbį, ir ką ten darysi priėjęs prie jos gatvėje.

Taip pat tavo kabinimo plane turi atsispindėti tavo asmeniniai pomėgiai. Būtent ką tu mėgsti veikti gyvenime? Kokius turi pomėgius? Nes automatiškai, priėjęs prie merginos, privalėsi pakreipti pokalbį tau norima linkme. Juk nenorėtum turėti šalia savęs merginą, kuriai visai nepatinka tavo pomėgiai?

Kai susirašysi pomėgius, tada bus aišku apie ką su ja kalbėtis. Tuomet pakilsi laipteliu aukščiau link tikslo: „pakabinti merginą gatvėje”.

Susidaryk kabinimo planą integruotą į tave, o ne kažkur girdėtą ir taikytą, nes yra galimybė, kad mergina jau bus girdėjusi visa tai iš kito vaikino.  Tada tu jos akyse subirsi į šipulius. Būk orginalus ir sugalvok kažką savito.

Antras žingsnis

Išeik iš namų

Kai turėsi paruoštą kabinimo planą, išeik iš namų ir užkalbink pirmą pasitaikiusį žmogų. Paklausk jo: „kiek valandų?”. Pasiimk fotoaparatą ir paprašyk kito sustabdyto gatvėje žmogaus – nufotografuoti tave. Tas žmogus gali būti mergina arba vaikinas. Tai nėra svarbu. Tik neduok nepatikimam žmogui. Gali likti ir be fotoaparato. Viso to esmė – „apšilti”. Apšilti tą smegenų dalį, kuri yra atsakinga už bendravimą.

Vėliau, kai padarysi šiuos elementarius apšilimo pratimus, prieik prie merginos. Pasakyk savo kalbos atidarymą ir pradėk vystyti pokalbį. Pasiūlyk jai nueiti pasivaikščioti ar trumpam užsukti į kavinę. Išplėsk savo elgesio modelį.

Ką tai reiškia? Daugelis pick-up propaguojančių vaikinų nepasiekia gerų rezultatų, nes neišplečia savo elgesio modelio. Jie galvoja, kad priėję gatvėje prie merginos, pakalbins ją, pasiims numerį ir viskas. Tai yra siauras mąstymas.

Platus mąstymas yra – kai tu gerai pagalvoji, ką tu toje gatvėje gali su ja daryti. Pavyzdžiui, niekas nesusimąsto, kad per tą patį susitikimą tu ją gali palydėt jos namų link arba netgi pasiūlyti trumpam prisėsti ant suoliuko, ar užeiti į kavinę.

Esmė tame, kad tau turi būti galvoje sudėti visi šie vaizdai, kaip tu priėjęs gatvėje elgsiesi su ja.

Pradžioje būna labai sunku. Prieini nedrąsiai, dažnai „iš baimės” tenka užsikirsti. Tai merginos jaučia ir atstumia automatiškai. Būk pasiruošęs atstūmimams. Ir atsimink tokį dalyką: stipriausias tas, kuris gavęs smūgį – atsikelia, nusivalo dulkes ir žengia tolyn. Silpniausi tie, kurie sėdi, nieko nedaro, o tik kritikuoja kitus.

Be the KING! Be the ANIMAL! Alpha Male!

Linkiu sėkmės, Šokėjas

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį