Skype
Kaip pakabinti merginą internete. 1 Dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakabinti merginą internete. 1 Dalis

Anketos nuotraukos

Nenoriu piktažodžiauti ant „delfi“ ir kitų internetinių portalų, dalijančių „geruosius patarimus“ kaip pakabinti merginą internete. Šiose, bulvarinį šlamštą teikiančiuose „rykliuose”, patarimai parašyti visiškai neatsižvelgiant į praktinę pusę. Abejoju, ar tuos patarimus rašę žmonės patys kada tai pritaikė realiame gyvenime. Tai ką parašysiu šiame straipsnyje – dienoraštyje, viskas buvo pritaikyta realiame gyvenime su merginomis.

Aš kaip ir daugelis Lietuvos vaikinų buvau užsiregistravęs į pažinčių portalą draugas lt. One lt nesiregistravau, nes ten absurdas.

Užsiregistruojant teko įdėti savo nuotraukas. Na, aš paėmiau ir įkėliau visokias nuotraukas – iš balių, vakarėlių, šiaip susitikimų su draugais ir t.t. Dar keleta įdėjau, kur „bandau” rodyti savo raumenis. Žodžiu nuotraukų buvo daug ir visokių. Nuotraukos nebuvo iššaukiančios, bet jose nebuvo to kabliuko..

Dėmesio sulaukdavau minimaliai. Viena kita pakomentuodavo mano nuotrauką, pakviesdavo draugauti. Nieko gero. Pats rašydavau toms, kurių norėdavau, tačiau mano pastangos pakabinti merginą internete subirdavo į šipulius.

Hmm.. Tada priėjau tą tašką, kai norėjau 10 kartų padidinti man parašančių merginų skaičių ir sėkmingai pačiam kabinti merginas internete taip, kaip buvo pas mano vieną draugą. Peržiūrinėdamas jo anketą ir bendraudamas su juo aš suvokiau, jog norint pakabinti merginą internete, reikia turėti savo anketoje profesionalias nuotraukas.

Reikia turėti tokias nuotraukas, kuriose atsispindėtų tavo vyriškumas. O vyriškumas atsispindi tada, kai yra gera kūno kalba (stovėsena, sėdėsena, žvilgsnis ir t.t.). Nereikia turėti daug nuotraukų. Užtenka 10-15 nuotraukų, kuriose tu atspindėtum tą vyrišką kūno kalbą. Vyriška kūno kalba siunčia moteriai signalus tavimi domėtis ir žiūrėti į tave ne kaip į draugą, bet į kaip vyrą, su kuriuo ji mylėtųsi.

Dabar klausimas: kaip atspindėti tą vyrišką kūno kalbą? Na štai, aš įdedu keletą gerų nuotraukų pavyzdžių, kuriose atsispindi vyriška kūno kalba:

Šioje nuotraukoje atsispindi vyriškumas. Vyriškumo šiai nuotraukai suteikia vyro žvilgsnis ir aksesuaras – laikrodis.

Šioje nuotruakoje vyras yra atsipalaidavęs. Demonstruojama gera kūno kalba.  Ranka permesta per kelį ir atpalaiduota plaštaka, nukreiptas žvilgsnis nuo objektyvo suteikia nuotraukai įdomumo.

Šis vyras puikiai nukreipia žvilgsnį nuo objektyvo, taip padidindamas savo vertę ir sukeldamas merginoms smalsumą. Rankos taip pat ant kelių uždėtos

Pravartu nuotrauką pasidaryti su moterimi. Tai suteikia tau vertės, o kitoms moterims sukelia smalsumą ir iššūkį.  Vedę vyrai visada sulaukia daugiau dėmesio nei vienišiai. Kodėl ?

Vadinasi tie vyrai geba puikiai rūpintis moterimi.

Kas įdomu, kai kalbėjau su savo drauge, tokia vyro kūno kalba, kaip šioje nuotraukoje gali atbaidyti merginas. Čia vyras yra truputį per daug savimi pastikintis.  Visada turi būti viduriukas.

Pirmas žingsnis: nepagailėk kelių šimtų litų ir pasidaryk profesionalių nuotraukų, pas profesionalų fotografą. Tam kad pakabinti merginą internete, geros nuotraukos yra būtinos.

Antroje dalyje tęsiu šią aktualią temą: „kaip pakabinti merginą internete”

Šokėjas

Patarimai

1 komentaras

  1. nerijus:

    manau gal neblogas aprasymas nuotraukos daug ka lemia ir bendravimas pasidaro paprastesnis zymiai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį