Skype
Kaip pakabinti merginą internete. 2 dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakabinti merginą internete. 2 dalis

Taigi tęsiu šią temą: „kaip pakabinti merginą internete“ . Pirmoje dalyje kalbėjau, jog norint padidinti savo sėkme marguosiuose pažinčių portaluose – būtinos profesionalios nuotraukos.

Viliuosi, jog tu jau susiradai profesionalų fotografą ir nuėjai į fotosesiją.
Dabar sudėjai nuotraukas į puslapį. Jokių ten komentarų ar „saldžių“ aprašų nereikia po nuotraukomis.

Atsimink, kabinsi rimtas panas, susilaukiančias krūvos dėmesio iš kitų. Saldžialiežuvių pilna, Alfa vyrų – 5 procentai Lietuvoje.  Manau tu nenori būti eilinis saldžialiežuvis.

Kas toliau? Pats vesk į paieškos laukelį tavo norimos merginos parametrus. Nepatingėk paieškoti. Esi vyras ir turi pasiimti ją, o ne laukti, kol tau laiškelį atsiųs.

Na štai ji prieš tavo akis. Daili krūtinė, užpakaliukas, veidas. Trys viename. Dabar klausimas, ką jai rašyti? Kaip pradėti pokalbį?

Remdamasis savo praktika nuoširdžiai sakau, jog nerašinėk tokių „labas, ką veiki?“ „ labas, kaip gyveni“ , „gražiai atrodai“ ir visokį kitą šūdą. Tai merginai, per dieną tokių žinučių atsiunčia dar 10. Pats  tuo įsitikinau, kai paleidome draugės profilį. Iš karto po 15 min ji jau gavo pora kvietimų draugauti ir žinučių su „labas“. Nu baisu. Jokio orginalumo.

Kaip atrasti savyje orginalumą? Visų pirmą atsisėsk ramiai ir pagalvok, kur tu norėtum tarkime praleisti laiką su savo draugais. Būtent su savo draugais. Ten kur tu nori praleisti laiką su savo draugais, lygiai taip pat gali praleisti laiką su mergina. Esmė tame, kad nereikia aukotis dėl merginos ir eiti į pasimatymą, ten kur jai patinka. Ne, tu eini gerai praleisti laiką į savo mėgstamą vietą.

Na kai prigalvosi šių vietų, tau automatiškai bus aiškiau, kaip vystyti pokalbį su merginą ir kaip sugundyti ją užrašyti savo tel nr.

Duosiu pavyzdį. Aš mėgstu šokti labai. Jai parašau, „girdėjai apie penktadienį įvyksiantį salsos vakarą?“. Spėk ar ji atrašys į šią mano žinutę?. Atspėjai, ji dar susidomės. Kas toliau?

Taigi ji atrašo, aš dar jos paklausiu ar ji „geba pajudinti savo klubus“, sulaukęs teigiamo atsakymo, aš pakviečiu ją šokiui. Pokalbio struktūra atrodytų taip:

Aš: „Girdėjai apie penktadienį įvyksiantį salsos vakarą?

Ji: O kur labas ;DD, nea negirdėjau, o kas ten vyks?

Aš: Na nežinau ar tau verta iš viso sužinoti, o tu aplamai mėgsti šokti?

Ji: Na nesu šokusi, bet patinka. Tai kas ten vyks?

Aš: Šokių vakaras su gaivinančiais kokteiliais. Kviečiu tave pašokti 🙂

Ji: Na bet aš nemoku šokti

Aš: Aš tau pravesiu šokių pamoką

Ji: Na gerai o ką tu lankęs ?

Aš: bla bla bla, ir sutariu laiką kada susitinkame.

Na štai viskas. Parašiau, sudominau ir sugundžiau ją pasimatymui.  Nerašiau kaip eilinis vaikinas ir turiu rezultatą. Rezultato sėkmę lėmė mano geros nuotraukos, kuriose matosi, kad prisižiūriu save ir esu rimtas vaikinas.

Kita pokalbio struktūra gali būti vystoma pakomentavus jos aprangos detalę. Jei yra pasikėlusi pana, pravartu numušji jos vertę, sakant neg`ą, pavyzdžiui:

Pavyzdžiui ši mergina sulaukia daug dėmesio iš kitų vaikinų. Ji išaukština save ir yra pasikėlusi. Tačiau tu nori ją pakabinti. Pravartu pasakyti vadinamąjį negą (vertės mušimą): Tu visada taip vaikštai prie jūros? arba Ar man vaidenas ar tavo bikini su jūros žaisliukais 🙂 Šie pasakymai yra vadinamieji neg`ai. Jie „muša” panos vertę ir neišaukština jos. Tačiau reikia neperlekti lazdos. Neriekia stengtis įžeisti.

Esmė, kad nebūtų „labas :)” – tokias žinutes mesk iš galvos. Tam, kad pakabintum merginą internetu, privalai būti orginalus ir įdomus.

Na štai šitai būtų gaima pasakyti: „graži krūtinė, o ji tikra?:)”

Tai va, po tokių pasakymų merginos yra linkusios atrašyti ir netgi bendrauti. O kaip tu vystysi pokalbį ir stengsiesi pakabinti merginą internete čia yra jau tavo reikalas. Bet atsimink, kad lindimas joms į šikną tik žlugdo tave.

Šokėjas

Patarimai

5 komentarai

 1. PauliusG:

  He! Teisingi punktai!! Pats tą darau ir labai veikia!! :)))

 2. prosta:

  Gerai darai kad pvz pasakai kiti tai priraso 10psl ir nxj neaisku

 3. man tai neiseina pakabinti 1.dalykas esu nedrąsus 2.antras nepatinku gal 3.nelabai kalbantis esu .

 4. Rimtas:

  Zodziu pabandziau as kazka tokio su viena pana ir veidelis grazus ir figura puiki. Uzkalbinau ja originaliai siek tiek pasidomejau jos pomegiais( nors man nelabai rupi jie) ir dabar praejo dvi dienos galiu jau kviest ja kur nors ar kokia uzuomina duot?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį