Skype
Kaip pakabinti merginą klube. 1 dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakabinti merginą klube. 1 dalis

Sveiki gerbiami mano skaitytojai. Šiame dienoraštyje papasakosiu, kaip man sekėsi pakabinti merginą klube.

Merginos, jūs geriau net neskaitykite. Ne jums čia patarimai ir motyvacija. Išjunkite šį  puslapį ir baikite megzti savo vilnones kojines :).

Penktadienio vakaras, 21:00 h, aplinkui tamsu. Ruošiuosi vienas varyti į klubą. Išsitraukiu iš spintos juodus marškinius, juodą švarką. Nusimetu kasdieninius, persmelktus mano kūno kvapo drabužius  ir nužygiuoju į dušą.

Kūnu bėga šaltas vanduo, galvoje sukasi mintys – šiandiena aš padarysiu spektaklį. Viduje pilvo truputį kirba baimė. Stengiuosi blogas mintis ignoruoti, išlieku stiprus.

Grįžtu iš po dušo, pasikvepinęs krūtinę, kaklą ir ausis savo egzotiniais kvepalais. Žengiu į kambarį, padarau 360 apsisukimą prieš veidrodį  ir sau pasakau mirkteldamas akį: „tu esi šauniausias“. Įjungiu youtube: keletą mano mėgstamų dainų pumpuoja mane energija. Jaučiuosiu puikiai.

Tenka paskubėti, mano troleibusas tuojau atvažiuos. Išbėgu užsimetęs paltą ant pečių, gatvėje sankryžoje sušoku savo mėgstamą šokį pagal Pitbul`io dainą, taip panervindamas vairuotojus. Hmm, kartais gatvė lyg antri namai.

Atvažiuoje mano troleibusas, įlipu ir pakalbinu iš karto pasitaikiusį vyruką: „sveikas, šauniai tau tinka ši striukė“ . Šis padėkoja, jo veide atsiranda mažytė šypsena, o kūnas pasipildo lašeliu pasitikėjimo savimi.

Praeinu į troleibuso galą. Priešais mano akis pora vaikinų ir merginų. Visus juos užkalbinu, paklausdamas: „Ar Lietuvoje galima įsigyti kokybiškus šokių batus“. Pasirodo, vienas iš tų vaikinų šoka ir man papasakojo, kokie batai yra patogiausi šokti ir kur galimą jų įsigyti. Labai smagiai pabendravau, bet jutau iš kūno kalbos, kad tos draugės šalia, tarp kurių buvo mano „targetas”, yra artimos tiems vaikinams.

Naujųjų pašnekovų paklausiau: „kaip jie susipažino tarpusavyje“. Pasirodo, tasai kur šnekėjo vaikinas su manimi yra šokių partneris tos mano patinkančios merginos. Achh galvoju, truputį gailą, bet nieko..

Staiga kalnų parko stotelė ir aš jau žygiuoju savimi patenkintas į klubą. Mini apšilimas  padarytas. Eidamas vienas parke tamsoje pradedu vėl jausti mažą jauduliuką. Ach, kaip dievinu šį jausmą. Adrenaline, tu mano draugas.

Na štai pradeda girdėtis grojamos muzikos garsai, kitaip tariant „bumčikas“. Atsistoju eilėje, užpakalio kišenėje – popierius 6 kvadratų testui, kitoje kišenėje – dešimt litų, kurių net neketinu praleisti. Apsauga lengvai praleidžia, neužuosdami jokio įtartino kvapo.

Ramiai, išsitiesęs, pakėlęs galvą įeinu į klubą. Alfa kūno kalba įjungta. Atsiveria priešais mane šokių aikštelė, kurioje skraido kelios bitelės. Žingsniuoju pro minkštasuolius. Nieko ypatingo – pora šitų mėgstančių turtingus vyrus ir kokteilius.

Nueinu į tualetą, apsiprausiu ir priešais sau į veidrodį pasakau: „eik ir parodyk ką moki šokių aikštelėje, nebijok, varyk!“ . Užtrenkiu tualeto duris  ir kaip tik Tai Cruz „Break your heart“ mane kviečia į šokių aikštelę.

Pora rankų išvedimų į šonus, galinės kojos pastatymas atgal, 720 laipsnių apsisukimai ir merginų dėmesys man. Alfa jau čia. Labas vakaras, mielosios.

Jennifer Lopez „Lets get loud“ užaštrina mano judesius, versdamas esamo „state`o“, lipu ant mini scenos ir šoku solo, tai ką mokiausi 3 metus.  Viduje toks jausmas, kad aš galėčiau šokti čia visą naktį. Bet deja.. Ne to aš čia atėjau :)…

Prakaitu nuo kaktos žliaugiantis nulipu nuo scenos. Žmonių jau gausu. Štai einant į mane tokiu žvilgsniu pažiūrėjo mergina, kad viduje užsidegė ugnelė. Na štai žvilgsnis, kviečiantis prieiti suveikė. Sveikinu mergina, tau tai pavyko..

Nieko nesakęs, priėjęs paprašau rankos. Prisilenksiu ištiesdamas ranką. Ši nusišypso ir uždeda savo švelnia oda dengta plaštaką.  Po paranke nusivedu į šokių aikštelę. Pavyduolės siunčia savo piktuosius žvilgsnius tiesiai į mano akis.. Mintyse žodžiai: spektaklis dar tik prasideda…

Antroje dalyje toliau papasakosiu, kaip man sekėsi pakabinti šią merginą klube .

Šokėjas

Patarimai

1 komentaras

 1. Sokejas:

  Pauliau, matau esi pasimetęs tarp PUA ir Alpha male. Gilink suvokimą, kas yra Alfa Vyras.

  Aš nuėjau į klubą ir pasiėmiau tai ko norėjau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį