Skype
Kaip pakabinti merginą klube. 2 dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakabinti merginą klube. 2 dalis

Sveiki dar kartą. Toliau tesiu savo pasirinktąją temą: „kaip pakabinti merginą klube“. Kas vyko toliau?

Pakvietęs merginą šokti, džentelmeniškai apsuku po viena ranka. Veneros deivės  akutės spindi iš laimės. Užtenka tiek nedaug… Mano akis patraukia, jos juodos kelnės, aptemdamos jos grožį. Kaip ši dar judina jį „iš klubų“, atrodo, it lyg tų brazilių šokis paplūdimyje.

Jaučiu, jog ši deivė tikrai nori stipriau. Lėtai priglaudžiu prie savęs. Rankomis stipriai prispaudžiu prie savęs. Prisiglaudę vienas prie kito sukamės šokių aikštelėje.

Atsitraukdamas nuo jos, žiūrėdamas jai į akis, užtikrintu balso tonu  pasakau: „labai karšta, einam :))“, besakydamas šiuos žodžius švelniai paimu  už rankos ir veduosi iš klubo laukan. Galvoje sukasi velniškos mintys. Nusirengiu savo švarką, uždedu ant jos pečių ir pasiūlau pasivaikščioti lauke 5 minutėm.

Į galvą šovė puiki mintis. Nusivesti ją į savo senąją vietą, kur pradėjau mokintis šokius. Ateiname, o  apsauga juokiasi iš manęs, šis po baltiniais, – žiemą :)). Lipame laiptais, priešais mus kelios  barmenės ir keli kampe sėdintys žmonės.  Intymu.

Nusivedu ją prie minkštasuolio ir uždėdamas savo ranką ant jos liemens – pasodinu.  Štai čia aš jai ir įdėjau pravardę – Veneros Deivė. Pavadinau todėl ją taip, jog ji spinduliavo karštį ir aistrą šokio metu.

Žiūriu jai į akis ir pilve jaučiu lengvus šiurpuliukus. Ši man žvelgia į akis. Jos akys nukrypsta man į lūpas, manosios į jos. Uždedu ranką už galvos ir pritraukiu švelniai prie savęs. Pirmasis bučinys į jos lūpas. Prasideda prancūziškas bučinys. Oi kaip ji man kišo liežuvį, o man tas nelabai patinka. Ji tai darė per stipriai. Aš jai tai pasakiau ir ji dar labiau norėjo bučiuotis.

Kaip dievinu, kai mergina to labai nori ir parodo. Jaučiu, jog mus tuoj išvys užmačiusios padavėjos, nieko nelaukdamas atsistojau ir merginai pasakiau: „einam, tavo draugės turbūt tavęs ieško“

Parvedžiau merginą pas jos drauges. Atsiprašiau draugių ir susipažinau su jomis. Jaučiausi labai keistai. Atrodo, ta akimirka, kai mes išėjome, – sustojo laikas. Viduje jaučiau tokį adrenaliną. Ne ką keisčiau buvo, kaip ši mergina ryžosi su manimi išeiti. Galbūt pasitikėjimą kūrė tai jog buvau neišgėręs ir atitinkamai elgiausi.

Šokėjas

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį