Skype
Naktinis Žaidimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Naktinis Žaidimas

Naktinio žaidimo mokymų programa

(Merginų viliojimo, kabinimo klube, Alfa Vyro psichologijos ir šokių mokymas naktiniam klubui. PatrauklusVyras.lt vyrus paruošia NR1 klubuose, jeigu jie tik patys to giliai širdyje trokšta)

Alfa Vyro stilius

Sėkmingas Alfa Vyro stiliu naktiniam žaidimui Airinas Arutiunian

 1. Apsirengimo stilius. Drabužiai, avalynė traukianti moterų dėmesį ir tinkanti tau. Galiu padaryti tau tinkantį stilių. Įeitų kelnės, marškiniai, bateliai, švarkas, kaklaraištis ar peteliškė. Aš noriu matyti solidų tave, vieną iš savo stilių pavyzdžių prisegiau.
 2. Vyro šukuosena. Kur ir kaip pasidaryti gerą plaukų stilių?

Alfa Vyro psichologijos mokymas (kaip tapti psichologiškai stipriausiu iš vyrų klube):

 1. Kaip jausti muzikos ritmą? Kaip šokti visiškai klube atsipalaidavus?
 2. Kaip nekreipti visiškai į klube esančius žmones dėmesio? Kaip būti tuo Alfa – tikru vyru, kuriam yra nesvarbi kitų nuomonė ir reakcijos kaip jis šoka ir ką jis daro klube?
 3. Kaip visiškai, totaliai atsipalaiduoti klube ir visiškai nereaguoti į moters atstūmimą, kaip pakvieti ją šokti?
 4. Kaip pakviesti moterį šokiui, jog šios sutiktų 100 iš 100 procentų šokti.
 5. Kaip nebijoti moterų atstūmimo? Kaip dėti visiškai „poxui“ ir prieiti per tą vakarą prie tokio skaičiaus moterų apie kokį tu visuomet svajojai?
 6. Nusivedimas ir kalbėjimasis su mergina. Kaip išlaikyti jos susidomėjimą? Kaip šnekėti su ja, kad jai kitkas klube nebebūtų įdomu, o tik tu?
 7. Mityba prieš klubą ir sukaupimas sprogstamosios energinės jėgos. Visi esantys vyrai klube geria ir renkasi nuo 11 valandos, 2 valandą nakties jie būna sąlyginai pavargę, girti, o tu atvažiuoji su energiniu užstaisu, geriausiu reakcijos laiku ir testosterono bomba. Apie tai galiu papasakoti. Tai duoda daugiau nei visi galvoja.
 8. Kaip elgtis su grupėmis, kai yra dvi, trys moterys, su vyru? Kaip tokiose grupėse suvilioti sau patinkančią moterį?
 9. Kaip atsikratyti įpročio gerti klube? Aš pats jau nebegeriu eilė metų. Susiformavau naują įprotį ir jį man palaikyti labai lengva. Taip aš sutaupiau, galim paskaičiuoti, kiek Lt sutaupiau per 4 metus: kas antrą savaitę tikrai nulėkdavau į klubą, dabar tik rečiau pradėjau varyti. Per metus yra 51 savaitė (356/7), tai mano bus 25 kartai per metus, kuriuose būdavau klube. Čia faktas daugiau dar. Varydavau kartais ir penktadienį ir šeštadienį. Tai imsiu skaičių 40. Per vieną kartą ant vakaro padedi mažiausiai 200Lt (čia su įėjimais į klubą ir gėrimais, statymais moterims gėrimo ir t.t.). Padauginu 200*40, gaunasi 8000LT ant supistų klubų, savo sveikatos švaistymo ir kas iš to? Ar permiegi su daugiau moterų? Nepermiegi. Esi eilinis suprogramuotas visuomenės lopas, kuris tik neša klubams biznį ir gauna špygą taukuotą. Už 8000Lt gali mašiną per metus laiko nusipirkti ir turėsi n kartų daugiau sveikatos, nei tas kuris gėrė. Be to, tas kuris gėrė, jam kita diena būna sugadinta. Pagirios. O tu, kadangi būni negėręs, atsikeli ir kimbi prie savo verslo darbų, nes tu energijos turi, tu Liūtas. Animal!
 10. Lygiai tas pats su rūkymu. Kaip atsikratyti įpročio rūkyti? Pakelį cigarečių, kuris kainuoja apie 8Lt – nepaslaptins, jog surūkai per 3 dienas. Žiūrim kas gaunasi per metus: (356/3=118 pakelių per metus). Plius pridėkime, jeigu būni klube, tai per tą patį vakarą surūkai visą pakelį, nes tu neturi kitko ką veikti kaip tik eiti rūkyti ir gerti. Tai aš imsiu skaičių 150 pakelių per metus. 150*8, gaunasi 1200LT ant savo sveikatos gadinimo per metus. Tu suinvestuoji 1200Lt, kad tavo plaučiai ir tavo ateity vaikai turėtų silpnus Beta vyro genus. Tu suinvestuoji kasmet 1200LT kad susirgtum ateity plaučių vėžiu. Tu suinvestuoji į save 1200LT kad tau iš burnos pastoviai smirdėtų, tu sunkiai pabėgtum ir dar dantys geltoni būtų.
 11. Ką šnekėti su moterimi išvedus ją iš klubo lauk. Kaip nusivesti merginą į automobilį ir su ja pasimylėti?
 12. Moters kūno anatomija ir orgazmų rūšys. Kaip duoti moteriai tokį seksą, jog ji norėtų pas tave grįžti ir susitikti dar kartą? Vienam mokiniu yra atsitikę taip, jog merginą kurią jis parsivežė namo, pasirodo buvo prostitutė. Ji norėjo iš jo imti pinigus, o jis pasakė jai: „man atrodo, tu man dar mokėsi pinigus už orgazmus“. Jis paėmė, tvarkė ją visą naktį, ji kaukė… Ryte jie išsiskyrė, ji grįžo. Po poros dienų ji parašė jam sms: „Labuka, ką veiki?“. Jie pradėjo susitikinėti tik dėl sekso. Vyrui būtina žinoti moters jautrius taškus, technikas ir būdus kaip jai galima duoti orgazmą. Aš per mokymus rodau skaidres ir video, kad būtų kuo aiškiau kaip daryti ir vyras praplėstų savo žinias. Neapsimetinėkim kad visi viską mokam. Jeigu mokėtume, tai pas kiekvieną grįžtų moteris ir jos pačios neitų į kairę, nes su tavimi jei seksas būtų geriausias.
 13. Pačios didžiausios vyrų klaidos sekse ir kaip jų vengti?
 14. Trys vyrų ligos sekse. Ligas turiu omeny – blogi įpročiai, kurie neleidžia pilnumoje moters patenkinti lovoje
 15. Psichologinės moters baimės, kurias reikia tą patį vakarą perlipti, jog ji su tavimi pasimylėtų. Moters Psichologija.
 16. Moterų tipai klube. Kokie jie būna ir kaip juos atitinkamai vilioti? Jeigu tu visas moteris ta pačia taktika vilioji, – čia jau yra tavo klaida. Kaip atpažinti moteris, kurios nori sekso – vienos nakties nuotykio?

Šokių judesių mokymas

šOKIŲ MOKYMŲ PROGRAMOS AUTORIUS aIRINAS aRUTIUNIAN

 1. Pakvietimas moterį šokiui. Kaip sau psichologiškai spirti į šikną, kad drąsiai tik atėjęs į  klubą nueitum ir pasiimtum šokiui kokią tik nori.
 2. Pagrindiniai apsukimai po viena ranka. Kaip sukti moterį, jog ši iš karto sakytų: „tu kažką lanaki???? Tu šokęs?????“
 3. Pagrindiniai apsukimai po dviem rankom: kaip efektingai moterį sukti po dviem rankom. Jeigu ir klube būna koks vyras, kuris ten kažką bando šokti, tai jis tik po viena ranka pasuks. Retas, labai retas vyras kuris bus ir mokės po dviem rankom moterį sukti. Iš praktikos šneku, kad tokių aš per metus pamatydavau 1-2.
 4. 4 pagrindiniai sexy nulenkimai liečiant jos koją. Moterims tas dalykas labai patinka, o tai žinoti privalo kiekvienas Loveris.
 5. Nulenkimai ir sukimai spinduliu. Tokių žingsnelių niekas klube nedaro, nes niekas nežino.
 6. Nulenkimas iš priekio užeinant.
 7. Prispaudims prie savęs, įtūpstas, pakėlimas jos, ir sukimasis kartu. Po šio žingsnelio iš jos lūpų aidi: „Occhhhh“
 8. Kaip šokti su dviem moterimis? Jeigu nori išmokti, turi pamokoms susirasti dar vieną merginą. Merginą ieškom taip: pasiūlom jei nueiti į privačią pamoką, kuri jai nieko nekainuos. Tu negali sakyti, kad ten mokins kaip vilioti merginą klube. Ji bijos eiti. Vietoje to pasakom: „labas, ką veiki antradienį vakare? Varom į šokių pamoką. Pasiėmiau individualią pamoką ir mano partnerė negali varyti. Tai varom tu. Ten nieko neriekia mokėti, nes pagrinde viskas vyrui tenka, jam reikia vesti, valdyti moterį, o tau tik reikės klausyti mano vedimo. Todėl gali būti visiškai nemokanti. Ir ta pamoka tau visiškai nekainuotų, o dar ir išmoktum vieną kitą žingsnelį ir gerai praleistume laiką“.
 9. Sukiniai kai viena ranka yra nuleista o kita pakelta. Naujos technikos ir sukiniai iš kurių gali padaryti visokiausias figūras ir improvizuoti. Padeda šokant klube su mergina, kad jai neatsibostų su tavimi šokti. Tai duoda naujų emocijų ir pojūčių.
 10. Sujungimai sukinių po vieną, po dviem rankom, nulenkimų, ir pakėlimo.
 11. Trys pakėlimai duodantys moterims šokių orgazmą.
 12. Įsukimas moters į save + nulenkimas
 13. Visokiausios kombinacijos
 14. Kaip šokyje liesti moterį, jai to nejaučiant ir visiškai nesipriešinant? Lietimų zonos ir technikos
 15. Įėjimai į bučinį. Kaip pabučiuoti ir laižytis su moterimi klube ir ją toliau vilioti?
 16. Kaip sušokti moteriai striptizą, kad ji sudrėktų? Striptizo šokių elementų pamokos

PRIEŠ PRADEDANT MOKYMUS REIKIA INVESTUOTI IR PERŽIŪRĖTI ŠIUOS PRODUKTUS:

Naktinio žaidimo DVD (šokių mokymai online. Išmoksi šokti):

https://www.patrauklusvyras.lt/product/naktinio-zaidimo-dvd

Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos“ (psichologija, kaip elgtis naktiniame klube):

https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-sokejo-moteru-viliojimo-istorijos

Alfa Vyras mokymų DVD (išmoksi patrauklios vyro kūno kalbos, pamatysi realius priėjimus):

https://www.patrauklusvyras.lt/product/alfa-vyras-mokymu-dvd

Naktinis Žaidimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį