Skype
Artūras - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Artūras

Esu Artūras. Mokausi pas Šokėją “Išmok suvilioti merginą, tapk alfa vyru” programos.

Trumpai papasakosiu savo istoriją ir kodėl nusprendžiau mokytis pas Šokėją. Šiuo metu man 26 metai. Jau porą metų domėjausi pickup’u, skaičiau daug teorijos, siųsdavau krūvą seminarų iš torrentų ir daugumą jų peržiūrėjau, užsirašydavau svarbiausius dalykus, bet niekad nebandydavau praktikoje tai ką sužinojau.

Kartais gatvėje ar troleibuse pamatydavau man patinkančią merginą, norėjau ją užkalbint, pasiryždavau, sakydavau sau “dabar tikrai prieisiu”, laukdavau “tinkamo” momento, bet kažkas viduje mane stabdė.

Vidinis balsas sugalvodavo daugybe priežasčių kodėl prie jos neprieit: “gal aš jai nepatiksiu ir ji nenorės su manim bendraut, ką aš tada darysiu?”, “gal jinai turi reikalų ir bus nepatenkinta, kad aš jai sutrukdžiau”, “ką jai sakyt priejus?”, “ką pagalvos šalia esantys žmonės”.

Mano vidinis balsas, mano baimės buvo stipresnės už mane. Aišku negaliu sakyt kad visiškai nemokėjau bendraut su merginom. Kartais kai nueidavau su draugu į barą pasedėt ir kai išgerdavau šiek tiek alkoholio atsirasdavo azartas išbandyti kokią “pickup line”, kurią atsimenu iš David Deangelo programų ar Mystery method ir pan.

Kartais netgi gaudavau telefono numerį, bet tai atsitikdavo retai, nes į miestą išeidavau retai. Neturėjau draugų, kuriems išejimas kurnors ir bendravimas su merginom būtų įprastas dalykas.

Kai bendraudavau su mergina, negalėdavau išlaikyt jos dėmesio, jaučiau kad giliai savyje turiu įsitikinimą, kad aš nesu įdomus merginai, stengdavausi išlaikyt jos dėmesį, norėdavau pasirodyt geresnis negu esu iš tikrųjų. Nepasitikėjau savimi. Nepasitikėjau savimi kai ateidavo laikas paimt iš jos numerį.

Nepasitikėjau savimi kai jai skambindavau susitart dėl pasimatymo. Kai susitikdavau su mergina, jaudindavausi, bijojau nejaukių momentų, tarkim kai atsiranda pauzė, jinai žiūrį man į akis, šiek tiek šypsosi, aš į ją pažiūriu ir nesugebu išlaikyti žvilgsnio, nuleidžiu akimirkai akis, iškart suprantu kad nereikėjo to daryti, viduje pasimetu, bandau vystyt pokalbį, bet jaučiu kad momentas dingo, mano vertė jos akyse krito.

Blogiausias dalykas, kad aš žinojau ką reikia daryt, apie tai skaičiau dešimtis kartų bet kai ateidavo momentas, pasimesdavau. Pykau ant savęs. Nemokėjau suviliot merginos, neturėjau draugų su kuriais galėčiau kabint merginas. Jaučiau kad man kažko trūksta. Jaučiausi nevisavertis vyras. Man jau 26. Žinojau kad reikia keistis.

Pradėjau ieškoti info apie pickup’ą lietuvoj ir suradau patrauklusvyras.lt. Pasiryžau nueit į nemokamą seminarą. Atėjau. Prie staliuko sedėjo trys mokytojai ir apie dešimt vaikinų. Jaučiausi tarsi esantis pažįstamų rate, visi turėjom bendrą tikslą. Nesitikėjau nieko ir buvau atsipalaidavęs.

Seminaras buvo geras, su Šokėju sutarėm kad jis pravęs man nemokamą konsultaciją, parodys praktikoje kaip kabinti merginas gatvėje. Jau tuomet žinojau kad iš jo galiu labai daug ko išmokti. Išeidamas iš seminaro žinojau, kad mokysiuos pas jį individualiai.

Apie mokymus

Mokymai vykdavo dukart per savaitę. Iš pradžių susitikdavom pas mokytoją namie. Šokėjas pasakojo teoriją, dalindavosi savo patirtim, aptardavom kabinimo planą, aš repetuodavau kalbų atidarymus prieš jį, aptardavom ką aš darau blogai, ką man reikia keisti, žiūrėdavom video.

Poto eidavom į miestą kabinti merginų. Vidutiniškai pakalbindavau iki 10 merginų. Kabindavo ir Šokėjas.

Kiekvieną pokalbį įrašydavom į diktofoną ir poto kartu aptardavom kas buvo gerai ir ką dariau blogai. Tikslas buvo prieiti prie merginos, ją sudominti, sukurti potraukį, pakelti savo vertę jos akyse, bendrauti kol jinai atsidarys man ir tada paimti jos numerį.

Po to mes aptardavom mano klaidas ir aš toliau eidavau vis prie naujų merginų. Ir taip dukart per savaitę. Visiškai pasitikėjau savo mokytoju.

Stebėdavau kaip Šokėjas kalbina merginas, kaip lengvai jam tai išeina, mokiausi iš jo kūno kalbos, norėdavau būt toks kaip jis. Namo grįždavau pavargęs bet pasisėmęs naujų emocijų, naujų žinių, nuo gautų įspūdžių negalėdavau užmigt, kita dieną darbe jaučiausi nauju žmogum. Jaučiau kad tobulėju.

Šiuo metu baigiau pirmą programos mėnesį. Per tą laiką pakeičiau savo stilių, stipriai patobulinau savo kūno kalbą, balso toną, tapau labiau pasitikintis savimi. Pradėjau laisviau jaustis darbe, bendrauti, tapau labiau atviras su žmonėmis.

Gyvenime atsirado daugiau veiksmo, emocijų. Kas svarbiausia, susipažinau su mergina, kuri man patinka ir su kuria noriu vystyt santykius, bent jau šiuo metu tai yra mano prioritetas – susirasti puikią merginą ilgalaikiams santykiams.

Mano tikslas yra tapti Alfa vyru. Būti nepriklausomu. Nebijot prarast merginos, žinoti, kad aš bet kuriuo metu galiu išeiti ir susipažinti su mergina. Laisvai bendrauti su žmonėm. Susikurt įdomų gyvenimą.

Aš kaip tik dabar to ir siekiu pradėdamas antrą mokymų mėnesį. Vis dar bandau keistis. Pasikeist yra žiauriai sunku. Aš vienas to nesugebėjau padaryt. Bet jau dabar žinau, kad mokymai pas Šokėją yra vienas iš geriausių priimtų sprendimų mano gyvenime.

Asmeniškai manau, kad pasiryžtant daryt ką nors naujo, yra būtina turėti tikslą. Pastoviai primint sau dėl ko aš darau tą ar aną dalyką. Prieš mūsų susitikimus su šokėju mane daug kartų yra aplankiusi baimė.

Prisigalvodavau sau įvairiausių priežasčių kodėl tą dieną neit kabint. Sedėdavau darbe ir į darbo pabaigą apie nieką negalėdavau galvot žinodamas, kad šiandien ta diena kai reikės kabint panas.

Bet iš tikrųjų supranti, kad visa tai yra “bullshit”, tos baimės egzistuoja tik mano galvoj ir jos niekada visiškai neišnyks, vienintelis dalykas, kuris padeda jaustis geriau yra eiti ir padaryti tai ko bijai.

Kiekvienakart po mūsų susitikimo aš žinodavau, kad padariau teisingai kad atėjau. Ir aš esu dėkingas Šokėjui kad taip nuoširdžiai mane moko ir motyvuoja taip, kaip aš niekada nesugebėčiau save motyvuot.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį