Skype
Kaip pakabinti užsienietę merginą Anglijoje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakabinti užsienietę merginą Anglijoje

Eilinė diena, eilinis šeštadienis, atsikėliau kiek pavargęs, dieną begalo karšta saulė kepina jėgų nėra neišsimiegojęs… Nutariau nuvažiuoti į parduotuvę, (šaldytuve pelė baigia pasikarti) sėdu į mašiną tik ką įvažiavęs į aikštelę pamatau mergina einančią juodais plaukais, pirmos mintis sau, tarsi pokalbyje su savimi Pauliau dabar arba niekada, nekalbinsi gali kito šanso ir nebūti…

Staigiai parkuojuosi mašina ir bėgte, dar matau ją, bet žiūriu ji pasiima vežimėlį vadinasi reikia daug maisto, o pas mane situacija ta pati, nusprendžiau nesivelti į pokalbį parduotuvėje pilnoje žmonių o apsipirkti šiek tiek greičiau už ją ir palaukti prie durų. Kodėl taip dariau? Kodėl nėjau iš kart?

Sustrategavau šitaip, tiksliau bandžiau spėti galbūt ji gyvena kiek toliau ir jei bus sunkoka temptis maišus karšta dieną, ir čia šioje situacijoje pasirodysiu aš ir užkalbinęs surasiu jos tikslą, besiprekindakamas pats viską apgalvojau smulkiau. Atminkite vyrai esu Anglijoje kalbos mokėjimas mano 5/10 Tad teks naudoti stiprią kūno kalba ir vedimą.

Na ką aš prie durų, išeina JI, pilnai priėjęs atsistoju priešais ją, šitaip kontroliuodamas visa jos energija, pliusas tas kad ji šiek tiek žemesnė čia vėl aš laimiu, kadangi žiūrėjimas iš aukščiau. Verčiu aišku į lietuvių kalbą
– Labas, ar pažįsti Paulių?
– Labas ne.
– Tai susipažinkime aš Paulius.
Galiu padėti, nes matau tau nėra lengva, (duoda viena tašę ji)

Ir čia mano spėliotas variantas suveikia, cha galvoju!!! Ateik čia pupa. Sakau turiu mašina galiu pametėti, (dvejoja ji) dar esu nepažįstamas jei, tokių atvejų darau veiksmą (kadangi kalboje stringu) jimu jos antrąją taše ir sakau aš čia jau pusę metu gyvenu šiame mieste čia pat ir dirbu ( kadangi čia du didžiausi fabrikai tai sakau dirbu) Kerry Foods. Jinai man rusiškai aš irgi, opa galvoju ko nemoku angliškai pasakysiu rusiškai, dar vienas pliusas.

5 minutės mes mašinoje atradęs jos tikslą ir daręs vedimą, tylėti ilgai negaliu reikia pasakojant ją atpalaiduoti, kadangi ji tikras dešimtukas ir galbūt koncentruosiu taip jog ji būtu antra pusė nusprendžiau nemeluoti. Sakau taip esu iš Lietuvos tėvai lietuviai, ir čia atvykęs esu užsidirbti. Rankoje įjungtas translater vertėjas, pasakiau iš kart jog kalbos nemoku pilnai, bes kas svarbiausia vyrai pats iš to pasijuokiau jog šneku dalį iš galvos ir keletą žodžių iš interneto. Bet žinokit jei tai kėlė juoką ir priėmė labai puikiai, pokalbyje sužinojau jog ji latvė čia gyvena 2 metus (daugiau nei aš) ir lankiusi fitnesą bei užėmusi 3 vietą.

Esame netoli jos namų, po pokalbių tiek anglų tiek rusų kalba, (patikėkit buvo taip vienas žodis anglų kalba kitas rusų vienas anglų kitas rusų) Bet tuo pačiu ir ji taip pat stengiasi, šitaip ji investuoja į mane, o man nuo to tik geriau. Gerai mes jau vietoje, reikia pratęsti pažinti, nustatau tikslų laiką šiandien ir sakau iš karto sumažinęs mastelį iki minimumo aš būsiu čia 6h prie stoties išeik susitikti nueisime šalto kokteilio. Ir spėkit ką??? YRA. Išeis.

3 valandą, iš karto du apsukimai kurios sukėlė jei emocijų, jau einame link kokteilinės, kaip ir mokymuose taip ir čia svarbiausia nepadaryti interviu 2-3 klausimai ir pats pasakoji, o man sunku, KALBA. Tad darau taip apie save pasakoti mažai ką galiu, rodau nuotraukas iš savo gyvenimo, šeima, kelionės, pramogos, Lietuva ir vis kažką po žodį bandau pridurti ką žinau anglų bei rusų kalba, plius pakeičiu kelias vietas ant suoliuko centre po to pačioje koktelineje, ir žinote viskas puikiai klostosi, jinai man pati, ta pati pradeda daryti, sužinojau jog ji aplankiusi 4 šalis kai treniravosi dėl Fitneso pas trenerius, Švedija, Suomija, Lietuva bei Austrija. Gavosi taip, kad būtent tą vakarą ji pasakojo daugiau už mane, patikau.

Per translateri (vertėja) išvardinau tai kas joje man labiausiai joje patinka, ir GERIAUSIA YRA VARDINTI VYRAI TAI KAS PIRMIAUSIA JUS TRAUKIA ŠITAIP NEBUS DIRBTINUMO. Pasimatymas trūko gal valandą. Suskambo telefonas jos, pas ją atvyko brolis iš Bostono. Verdiktas būtu toks, nebijokite klysti, nebijokite bandyti. Šiuo metu mūsų santykiai puikūs. Puikus tuo, kad ji pati siūlo meet (susitikti). 🙂

Peržiūrėk Pauliaus Alfa Vyras mokymų DVD ir pamatyk, kaip nuo nieko nemokančiu jis tapo vyru, kuris užsienyje susipažino su visiškai nepažįstama užsieniete mergina gatvėje ir ją suviliojo. Tu įgausi visą energiją iš Pauliaus. Įgausi tą motyvaciją. Prabudinsi savo didžiulę energiją būti apsėstu sėkmės kalbinime nepažįstamų merginų!

Patarimai nuo PatrauklusVyras.lt kaip pakabinti užsienietę merginą Anglijoje

  1. Kuo padarysi daugiau priėjimų, tuo priartėsi labiau prie sėkmės. Už kiekvieno atstūmimo – slypi sėkmė.
  2. Kuo turėsi stipresnį planą nuo priėjimo iki sekso – tuo padidinsi procentą sėkmingų priėjimų. Tavo plane turi būti ką priėjęs sakysi, kaip tęsi pokalbį, kaip sulaikysi jos dėmesį, kur vesiesi ją, kaip palaikysi pokalbį, kaip sukelsi daugiau emocijų ir t.t.
  3. Tu turi būti atvykęs į PatrauklusVyras.lt mokymus ir pasikeitęs stilių, kūno kalbą, išmokęs šokius. Jeigu tu eini kabinti merginas be šių dalykų, tavo šansai sumažėja 95 proc.
  4. Visuomet prieik ir užkalbink. Nieko neprarasi, nes nieko neturi.

PatrauklusVyras.lt

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį