Skype
Kaip pakelti savo vertę nesimatant su mergina? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pakelti savo vertę nesimatant su mergina?

kaip pakelti savo verte nesimatant su merginaNetaisytas Orginalas

Klausimas Patrauklus Vyras

“Perskaiciau knyga ir ta pacia diena viska bandziau pritaikyt praktikoj. Atrodo viskas veikia. Tik ne aiskus vienas dalykas. As sukuriau savo verte (pardaviau save) ir snd paskambinau ir sakau noriu susitikt snd ryt arba niekad ir ji sake as vaziuoju pas tevus bla bla ir negaliu as siau nieko tokio ir turiu baigti pokalbi. mano verte krito? ar liko tokia pat ? nes gavos mazdaug toks dalykas kad ji man pasake ne, o ne as. Zodziu kaip pakelt verte nesimatant su mergina  ? :D”

Sveikas, noriu tave pagirti, kad sugebėjai pritaikyti realybėje parašyta informaciją iš knygos bei turėjai kantrybės ir užsispyrimo ją perskaityti. Kaip matau mane buvai supratęs iš seminaro. Pritaikei praktikoje ir pasiėmei numerį!

Papildysiu aš tave psichologinėmis žiniomis. Tam kad iškviesti moterį į pasimatymą, turi sumokėti to kainą. Kaina yra tai, kad pradžioje daug klysi ir procentas nekils taip greitai iki 60-70 (iš 10 kviestų moterų su tavimi sutiktų eiti 6-7). Kodėl? Todėl kad pačiuose priėjimuose darysi klaidų. Tai yra normalu. Svarbiausia nebijoti klysti, nes nėra kito kelio kaip išmokti. Klysti klysti. Tu ir nuo kitų tuo skiriesi kad nebijai klysti ir plėšai savo komforto zoną.

Kaip pakelti savo vertę nesimatant su mergina? Tau reikia įsitikinimo, kad tavo savivertė yra tokia pat aukšta, kokai buvo prieš skambutį šiai moteriai ir gavimą atstūmimo. Tavo savivertė pakrito, todėl tavo smegenys ieško būdo, kaip pakelti savivertę. Ir tuo pačiu pasitikėjimą savimi. Ir greičiausias būdas tai padaryti yra – plečiant pasirinkimą. Eiti tiesiog prie kitos, gauti vėl kontaktus ir kviesti į pasimatymą. Ta moteris, kuri sutiks eiti su tavimi, tavo savivertė ir pasitikėjimas savimi išsprogs į tokius debesis, kad tu net neįsivaizduoji.

Man yra buvę taip, kad į pasimatymus eiti mane iš eilės atstūmė 6 moterys ir 7 sutiko. Tuomet tu neįsivaizduoji ką aš jaučiau savo kūne. Pasitikėjimas savimi rėmė visas aukštumas, o mintyse skambėjo žodžiai: „AŠ GALIU VISKĄ“

Tu padarei ką galėjai. Buvai geriausias toje situacijoje koks tik galėjai būti. Tai ji prarado štancą pažinčiai su tavimi. Galima jai pasakyti:

–          „Sveikinu tave praradus štancą su manimi susipažinti“ – ir eiti toliau prie kitos.

Atsimink kad visuomet turi užnugarį – PatrauklusVyras.lt

Sėkmės,

Patrauklus Vyras

 

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį