Skype
Kaip parsivesti merginas iš klubo namo - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip parsivesti merginas iš klubo namo

renkam numerius afterparciuiŠioje istorijoje sukeičiau vardus, nes Lietuva yra mažas šūdkaimis, kuriame visi viską gali greitai sužinoti. Turiu net padaręs video šios istorijos. Video yra šioje DVD programoje

Atėjo lauktasis penktadienis. Tai buvo Helovyno naktis. Iš spintos traukiau marškinius, kelnes, švarką. Rengiausi Alfa vyro stiliumi – užtikrintu savimi ir einančiu kiaurai. Apie jokią baimę nebuvo nei minties. 21 val. vakare turėjo atvažiuoti partneriai, su kuriais aptarsim strategiją, kaip medžioti nuostabias, seksualias mūsų lietuves. Kartais pasitaiko viena kita gera rusė ar lenkė.

Stoviu prie lentos ir laukiu su markeriu rankoje. Pasiruošęs pabraižyti kabinimo, viliojimo planus savo vyrams. Lygiai 21 valandą skambutis į duris. Tai Augis. Vienas geriausių visų laikų PatrauklusVyras.lt mokinių. Atidarau duris, o tas su maišu, tame maiše Jacko butelys ir cola. Tai ką mėgsta šios patelės.

Po penkių minučių pasirodo dar vienas kabinimo asas – Kęstas. Susipažinau gal prieš savaitę. Atėjo į konsultaciją nešinąs tokios žinios: „Girdėjau, kad Alfa Vyras mokymai kažkas naujo ir ypatingo”. Aukštas, šviesių plaukų, bet niekaip neranda ilgalaikiams santykiams panelės.

Dabar buvo esmė ne ilgalaikiai santykiai. Visų mūsų akyse degė trumpalaikės šviesos. Laukiam ketvirto paskutinio vyro medžiotojo. Dirbsim du po du. Šturmuosim visus klubus ir imsis tik pačias gražiausias.

Na ir ketvirtas atvažiuoja. NLP meistras, liežuvio fitneso meistras – Elmis. Jo esmė malti kuo daugiau liežuviu panai, kad ji net neturėtų apie ką galvoti ir apsukti jai protą. Visi vienas kitą papildome. Kitaip aš jų nerinkčiau į šią komandą.

Planas aiškus – esmė parvesti į šitą butą, esantį Vilniaus centre achujienas panas ir pakelti jas į dausas, taip kad joms dvi savaites mažiausiai skaudėtų jų skylutes.

– Augis: „Turi būti su kojinėm

– Kęstas: „Ir Blondinės”

-Aš: „Px. Žiūrėkit, kiekvieno užduotis padėti vienas kitam. Kalbėtis, priėjimuose viršyti merginų energijas, vesti temas į seksą. Jeigu matote, kad niekas su joms nesigauna, palikit jas. IR einam į kitą klubą. Jokių gailėjimų pinigų leidimui klubams. Jokio galvojimo, kad kiti vyrai už jus yra geresni. Jūs būsite geriausi pasirinkimai moterims. Augi, Kęstai šokdinate moteris, kišate joms koją į klyną, trinate, kad jos ten klyktų, Elmi – manipuliuoji visais galais šnekėdamas, neduodi jai dominuoti pokalbio. Darai tai ką moki daryti geriausiai. Aš dirbu su Augiu, Kęstai dirbi su Elmiu. Jeigu kas nesigauna, keisimės partneriais. Jokios kritikos vienas kitams, tik sprendimai į problemas. Išgirsiu negatyvumą, pora perspėjimų ir perspirsiu iš komandos. Jokio konkuravimo tarpusavyje, tik pagarba ir pagalba.”

Aš jiems susakiau labai daug visko, subraižiau ant lentos, kaip ką veiksime. Jaučiausi kaip karo strategas. Jų akyse mačiau vienybę ir degantį norą suplėšyti viską, kas pasitaikys jiems po kojų.

Pasiruošę, sėdom į geldą ir išmovėm. Apšilimui kalbinom panas, kurios ėjo gatve. Gavome keliolika numerių afterparčiui. Einu ir galvoju, ką aš čia darau toj Lietuvoj dar. Tie penki supisti Vilniaus barai, tie patys apsauginiai… NE, metas mauti į užsienį.

merginu suviliojimas per helovynaViename bare užmatėm dvi achujienai gražias seseles. Abi buvo apsirengusios baltus chalatus. Avėjo baltas priderintas kojines. Viena blondė, kita brunetė. Ant galvų buvo tie kryžiukai – tipo pirmoji pagalba. Galvoju, jo, ateik suteik man pirmą pagalbą, bet greičiau tau reikės pirmos pagalbos, kai tau pizę skaudės pora savaičių po sekso su manimi.

Kęstas ir Augis nuėjo jas kalbinti. Atsidarė, dėmesys paimtas, Augis jau šokdina viena, Tadas (tas pats Kęstas, tik tą vakarą jis buvo Tadas) savam stiliui pasiekia socialinį ir net seksualinį susidomėjimą. Aš prieinu ir sakau:

– Aš: „Varom, apsikeiskit numeriais, vėliau susiskambinsim” – tai buvo puiki jiems priežastis palikti tas merginas norinčias jų ir pabėgti. Apsikeitėme kontaktais ir išmovėme.

seksas su panelėmisEinam link kito baro. Sėdi trys panos. Esam kaip tik trys. Pasitariam ar patinka panos kiekvienam, ar verta gaišti laiką ir pirmyn. Pradėjom su jomis šokti. Liežuvio fitneso meistras jau buvo dingęs kažkur kitame bare, o mes likome trise. Jis buvo pasakęs, visko gali būti, kad interesai atsiskirs vakaro eigoje ir aš dingsiu nuo jūsų. Likom trise, aš, Kęstas (Tadas) ir Augis.

Pats pirmas padariau priėjimą, iš karto pasiėmiau šokiui vieną paną. Iškėliau ją iš jos kėdės, nes jau buvo prilipus su ta savo subine prie tos kėdės. Augis pasiėmė kitą, na o tada Tadas prisijungė prie kitos. Kol dvi poros šoko, viena visą laiką sėdėdavo.

– Aš: „Aš tau patrauklus?” – jos galvą apėmęs ranka

– Deimantė: „Taip” – ir pradėjau ją bučiuoti.

Kaip sukelti merginai emocijas naktiniame klubeNusivedžiau ją į šokių aikštelę ir žiūriu kaip muxamorai prie barų stovi ir žiūri, kaip mes  šokam. Patys maukia tą alų ir žemina vyrų vardą. Galvoju, ateik pabandyk pasiimti šitą patelę, jau kai pisiu tau dujų į zūbus, o po to supyzdinsiu ir dingsiu. Buvau tą vakarą su sąlygine kauke, kur sunku pažinti, ant mano vardo nieko prirašę nebūtų. Ir mano vardas ir kiti duomenys buvo sukurti.

kaip pasimyleti su mergina klubeSupratau, kad su jomis čia nieko dabar nebus. Komandai daviau ženklą imam numerius ir nešdinamės. Paėmėm numerius ir išmovėm.Kiti priėjimai buvo gatvėj sustabdymas, pirmas įspūdis, stiprūs manipuliuojantys pardavimai, paėmimas numerių, vėliau siūlymas afterparčio. Žodžiu įdomesnė dalis prasideda nuo 2 valandos nakties. Susėdom į Geldą. Visi traukėm surinktus numerius – tai ką prižvejojom.

– Aš: „Jokio mykiančio balso. Šnekam užtikrintai, įsijautę, varom visas pardavimų, manipuliavimų technikas, kad jos norėtų pizes nešti pas mus”

– Augis: „Aš pirmas skambinu”

– Kęstas (Tadas): „Suk”

Skambina, skambina, nekelia. Matyt klube.

– Aš: „sms parašyk”

– Augis: „Ok”

Parašėm dar kokia 7 merginoms gal taip, kol va 8-os užkibo. Tai buvo tos seselės. Jos buvo nuklydusios į naktinį klubą prie rotušės, o mes puikiai panaudodami įtikinimo technikas pardavėm joms susitikimą su mumis ir varymą pas mus.

Kęstas (Tadas) negalėjo patikėti kas darosi. Užkūrėm geldą ir belekaip laimingi nurūkom jų paimti.

– Aš: „Palaukit, per anksti dar džiaugtis sėkme”

– Tadas: „Pizdiec negaliu patikėt. Juk jas kalbinom prieš kokia porą valandų, ir ką??? tokių achujienų panų nesugebėjo jokie čiuvai nusikabinti klube????”

– Augis: „Tai kaip matai.. Juk jie tai nieko neskaitę. Jie juk viską žino, moka šokti, jie achujieni, jiems knygų nereikia skaityti, dvd pirkti nereikia, jie viską moka.., jiems bokaliuką alaus nusipirkti prie baro ir jie tada skraido”

kaip pakabinti mergina klubeNumetu geldą. Ateinam prie to klubo ir nėra jų. Skambinam. Atsiliepia.

– Gintarė (viena iš seselių): „toj ateinam”

Ir ateina jos, ant kablų, lūpytės raudonai padažytos, chalatai aptempti jų subinytes. Tikros helloweeno sex bombos. Eina mlink geldos. O man gelda 14 metų senumo. O man visiškai poxui. Dėjau ant šitos visuomenės. Sėdam. Sėdu už vairo.

lipa i butaAugis sėdi priekyje pas mane, o tas nustebėlis Tadas sėdi gale su dviem achujienom panom ir jas apsikabinęs. Pats negali patikėti kas darosi. Be jokio pirkimo alkoholio, naudodami tik žinias ir įgūdžius vežamės namo dvi nerealaus grožio panas.

Antra Dalis

PatrauklusVyras.lt

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį