Skype
Kaip pasitikėti savimi? Alfa mąstymas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip pasitikėti savimi? Alfa mąstymas

Aš tau pasakiau daug vertingų paslapčių, bet dabar yra laikas paimti kontrolę tau ir būti atsakingam už savo protą. Tai reiškia, kad tau reikia savyje įvaldyti vidinį mąstymą, norint kontroliuoti ir vairuoti savo gyvenimą ten kur tu nori.

Yra dvi žmonų grupės. Viena yra labai didelė, o kita yra labai maža. Ta didžioji dalis žmonių turi išorinį mąstymą ir jie nekontroliuoja savo gyvenimo. Jų gyvenimus dažniausiai kontroliuoja kiti žmonės, valstybė, dabartinė padėtis, žodžiu tai, kas stovi aukščiau už juos. Ir jie motyvuoja ir įsijungia priklausomai nuo išorėje supančių dalykų. Jeigu kiti yra blogos nuotaikos – jie irgi blogos nuotaikos. Visi pakilime – jie irgi pakilime. Jie tiki kad sėkmė yra kažkur anapus, jie tiki tik likimu. Jie tiki, jog yra likimas ir tu negalii jo pakeisti. Ir nekontroliuojamas reiškia Beta.

Žmonės su išoriniu kontroliavimu mąstymo susiduria su problema motyvuoti save. Dažniausiai jie nenori judėti į priekį, kol prieš tai nebuvo sėkmingi. Jeigu niekas iki šiol to nepadarė, nepadarysiu ir aš. Jie taip sako. Jie taip pat bijo prisiimti riziką ir atsakomybę už savo gyvenimą. Jeigu jie padaro klaidą, kaltę suverčia kitiems, bet jokiu būdu ne sau.

Psichologų tyrimai parodė, kad sėkmingi žmonės yra linkę turėti vidinį mąstymą, vidinį požiūrį, kuriuo kontroliuoja ir vairuoja savo gyvenimą nesvarbu kas dėtųsi išorėje. Jie tvirtina, jog gyvenime nėra sėkmės, yra tik pasiruošimas. Ir tu esi ant tiek sėkmingas kiek tu dirbi ir pasiruoši. Jie tiki, kad sėkmė priklauso tik nuo jų pačių.

Turint šį vidinį mastymą, reiškia būti pasitikinčiu savimi, diferencijuotis iš bandos, ir svarbiausia būti motyvuotu. Tai taip pat reiškia būti optimistišku, nes tu žinai, jog tavo tikslas yra tavo rankose ir priklauso tik nuo tavęs pačio.

Tavo mąstymas sąlygoja tavo veiksmus. Tai yra didžiausia priežastis kodėl žmonės, kurie turi vidinį mąstymą yra daug sėkmingesni. Milijonieriai visi iki vieno turi šį mąstymą ir yra linkę visada pagerinti savo esamą dabartinę situaciją. Tai reiškia pastovų lipimą iš komdorto zonos.

Jeigu tu tiki, kad esi patrauklus moterims, giliai, nuoširdžiai tiki, tu natūraliai pradėsi skleisti alfa savybes ir moterys užkibs ant tavęs. Ir tai yra vidinis – pats stipriausias pasitikėjimas savimi. Išorinis pasitikėjimas savimi sako, jog esi pasitikintis savimi tuomet, kai paturėjai tarkime gerą seksą su mergina. Tu ją suviliojai. Todėl dabar prieidamas prie kitos merginos būsi labiau savimi pasitikintis, nes tau jau prieš tai pavyko.

Bet jeigu tu vėl susimauni, tavo pasitikėjimas smunka ir vėl grįžti į senąjį save. Ir tavo pasitikėjimas savimi priklauso nuo išorinių dalykų. Nuo merginos prie kurios prieini, nuo tos dienos nuotaikos ir t.t. Tu vis dar vadinasi turi išorinį savęs mąstymo Beta kontroliavimą.

Didžiulis minusas turint išorinį Beta mąstymo kontroliavimą yra tas, jog esi labai pažeidžiamas. Viena nesėkmė ir tavo pasitikėjimas smunka. Esi kaip tamponas, kurį galima tampyti į visas puses. Tavo pasitikėjimas stovės tiek ilgai, kiek tu gausi sekso, numerių, dėmesio iš moterų, kai tik to nebegausi, tavo pasitikėjimas kris ir sprūs visa sėkmė iš rankų.

Tas pats vyksta vyrams su štangine. Visi iki vieno vyrai ateina dėl komplekso į štanginę, tik vieni sportuoja dėl to jog moterims patiktų, būtų vyriškesni – kol moterys gerbs ir matys tavo rezultatą, tol bus pasitikėjimas savimi, kai jau to nebebus, pasitikėjimas smuks ir nustosi lankyti štanginę ir rūpintis savo išvaizda. Todėl štanginėje išsportuoja ilgiausiai tie vyrai, kurie sportuoja dėl savęs, dėl to kad reikia, dėl sportinės formos, kurią yra užsibrėžęs pasiekti. Kiti štanginę palieką po mėnesių – dviejų.

Šioje lentelėje yra skirtumai, kaip tau reikėtų vengti nuostatų savo galvoje ir jungti vidinę Alfa mąstymo kontrolę.

Vidinis mąstymas Išorinis mąstymas
Jaučiuosi laimingas, nes padariau gerą pasirinkimą. Ji nusipelno mano dėmesio Jaučiuosi motyvuotas ir laimingas nes ką tik gavau telefono numerį merginos
Motyvacijos aš neprarasiu visą gyvenimą, nes aš žinau, jog viskas yra mano rankose Praradau motyvaciją, nes ką tik mane atstūmė mergina
Aš investavau į save, tapau patrauklesnis vyras, skleidžiau Alfa savybes, todėl ji man neatsispyrė. Blemba kaip man pasisekė suvilioti ją, šiandiena tokia laiminga diena. Puikus seksas, man taip pasisekė
Aš esu karštas ir kietas vyras, nes pas mane yri stipri psichologiją, vidinis Alfa kontroliuojamas mąstymas, kuris parodo mano atsipalaidavimą ir skleidžia alfa savybes Aš esu kietas ir karštas vyras, nes su tiek daug moterų turėjau sekso..
Viskas šiam gyvenime dirba man, nes aš padarau protingus ir teisingus sprendimus Man sekasi, nes papraščiausi ši savaitė man laiminga ir sėkminga.
Aš turiu sėkmingą draugystę su įdomiu žmogumi, nes mes kiekvienas kiekvienam darom naudingus dalykus. Esam vienas kitam naudingi. Aš turiu sėkmingą draugystę su žmogumi, nes tiesiog mūsų chemija sutapo.
Mano pačio pareiga yra išmokti. Mokytojas tik užveda ant kelio, o aš gaunu tiek, kiek pasiimu. Mokytojo pareiga yra išmokinti mane
Aš žinau, kaip mano gyvenimas pasisuks, nes jis yra mano rankose Negaliu nuspėti, kaip mano gyvenimas pasisuks
Turtingi žmonės daug dirbo ir žinojo, jog sėkmė ateina, kai yra psiruošimas. Alfa Vyras visada yra pasiruošęs Turtingiems žmonėms tieisog sekasi, jie gimę su talentais
Būnu nervingas prie moterų, nes siekiu gauti jų pripažinimą. Moterys mane daro nervingu būnant šalia jų

Susisiek su Patrauklus Vyras- https://www.patrauklusvyras.lt/kontaktai

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį