Skype
Kaip merginai pasiūlyti pasimylėti - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip merginai pasiūlyti pasimylėti

kaip pasiulyti merginai pasimyletiDaugeliui vyrų iškyla problema – kaip merginai pasiūlyti pasimylėti? Pabandę tai padaryti, jie labai nusivilia gautais rezultatais. Dažnai mergina lieka jų nesupratusi, o ir sekso nebūna arba dar blogiau – būna tik iš gailesčio. Vyrai niekaip nesupranta kaip dirba merginų smegenys ir kaip jos funkcionuoja bei priima tam tikrus sprendimus. Tad šiame straipsnyje apžvelgsime kaip jos priima mums aktualius sprendimus ir kaip gi reikėtų pradėti draugauti su mergina, kad galėtum su ja pasimylėti.

Ir pradžioje dar norėčiau užakcentuoti, jog su mergina nebūtina pradėti draugauti, kad galėtum pasimylėti. Panelę tiesiog reikia suvilioti, o to pasiekti galima tik jos kūne sukeliant emocijas:

 • Atsipalaidavimą prie tavęs
 • Susižavėjimą tavimi
 • Jautimąsi moteriška prie tavęs
 • Pasitikėjimą tavimi
 • Susijaudinimą nuo tavęs

Kad pradėti draugauti su mergina, t.y. pasimylėti, šnekant tavo kalba, reikia moteryje sukelti viršuje paminėtas emocijas. Panagrinėsiu jas plačiau. Atsipalaidavimą sukeliame tik patys būdami atsipalaidavę. Mergina yra tavo veidrodis. Jeigu tu įsitempęs, neatsipalaidavęs, vos per vieną minutę mergina lygiai tokia pati tampa. Tu atsipalaidavęs, užtikrintas, pasitikintis savimi – mergina jaučiasi atsipalaidavusi ir saugi.

kaip merginai pasiulyti pasimyleti 1Pirmieji žingsniai link pasiūlymo pasimylėti ir pradėjimo draugauti yra mokėjimas atsipalaiduoti. Visuomet stovėk užtikrintai, atsisėsk patogiai. Kalbėk tempu: 2 žodžiai per sekundę. Per minutę ne daugiau nei 120 žodžių.

Lengvai šypsokis, bet ne visada, nes atrodysi kvailys arba šifofrenikas, o kai to reikalauja situacija, tam kad šalia esantis žmogus jaustųsi neįsitempęs ir atsipalaidavęs. Kaip matome, iš nuotraukos kairėje, vyras yra visiškai atsipalaidavęs ir pasitikintis savimi. Jis demonstruoja specialią kūno kalbą: lengvai šyptelėjęs, vieną lūpų pusę sukęs į šoną, galvą laiko tiesiai, šiek tiek pasviręs į žmogų (priekį), laiko pakankamai stiprų akių kontaktą, persimetęs koją ir kt.

Kojos perkėlimas ant kitos kojos šiek tiek stato užtvarą tarp tavęs ir tarp moters. Praėjus šiek tiek laiko bus geriau, kad atvertum moteriai savo juosmenį. Taip greičiau judėsi link artimesnio fizinio kontakto. Mes atveriame krūtinę, juosmenį tik tiems žmonėms, kuriais pasitikime. Tad norėdamas ,jog mergina greičiau tavimi pasitikėtų, atverk jai labiausiai pažeidžiamas savo kūno vietas: kaklą, krūtinę, juosmenį. Jeigu nepasitiki mergina, tavo limbinė (natūralaus atsako) sistema priešinsis tai daryti, tačiau gerai pasistengęs gali perlipti per save ir provokuoti merginą sau tinkamą linkme. Panaudodamas kūno kalbą greičiau atpalaiduosi merginą, greičiau priversi ją pasitikėti tavimi ir greičiau privesi prie sekso. Paprasta.

Kaip merginą privesti prie seksoSusižavėjimą merginai sukeli dominuodamas. Dominuojantis vyras – patrauklus. Priimk sprendimus, imk ją ir vesk ten kur nori. Paimk jos ranką ir apsuk (pritaikyk šokių judesius). Apsuk ją, palenk, pakelk į orą. Inicijuok pokalbį. Subtiliai vesk ją link savo namų, bet nesakyk, kad ten vedi. Vietoje to sakyk: „turiu tau staigmeną”.

 

kaip pasiulyti merginai pasimyleti

Merginą, esančią nuotraukoje suku paskėlęs ant rankų. Darau vieną specialų šokių manevrą, kurį mokinu savo mokymuose. Ji man sako: „bet aš turiu vaikiną…” – aš jai sakau: „o kas sakė, kad tu man patinki?”

Merginai sukeli emocijas dominuodamas, panaudodamas galią ir jėgą (ne fizinę jėgą), nors lovoje šis dalykas duoda savo dividendų. Visą tai turi daryti išlaikant pagarbą moteriai, ją imti ir vesti, valdyti. O to absoliuti dauguma jų siekia ir nori. Toks vyras joms yra patrauklus. Kitas būdas yra naudoti intelektą. Bet čia kur kas sudėtingiau ir sunku aprašyti – reikia rodyti specialius video ir dirbti su kiekvienu žmogumi individualiai. Ateik į mano mokymus  ir parodysiu.

Kai tu dominuoji, pasiimi jos telefono numerį, inicijuoji susitikimus, retkarčiais ją atstūminėji: „Žinai, netikiu, kad tu turi tris dalykus. Jaučiu ,kad tik du pas tave bus.” Tuomet ji susidomės ir klaus: „Ką pasakei? Kokie trys dalykai?”, o tu pasakyk: „Tu turi grožį, sveikatą, BET ar turi protą arba energiją?” pasirink vieną iš šių ir pasakyk jai. Esmė tame, kad merginos negali visada spausti. Reikia daryti vadinamus atsitraukimus – užvažiuoti arba užstumti ant jos. Tokiu būdu mes moteris jau suviliojam net per pirmus pasimatymus. Arba toks pvz. :

-„Ai žinok, man rodos mums šiandien neišeis susitikti, labai jau tu koketiška pasirodei ir dar mane suviliosi” – darau lengvą atstūmimą. BET tu turi suprasti, jog jeigu nori greitai moterį privesti prie sekso, turi daryti vadinamus ne tik atstūmimus, bet ir atšalimus. Atšalimai yra tarkim, kai bučiuojiesi, ją glamonėji ir staiga viską nutrauki. Kai nutrauki, ji dar to nori. Kai spaudi – ji pradeda bijoti. Priklausomai nuo tam tikro merginos tipo dar priklauso, kiek atšalimų ir atsitraukimų reikės daryti. Tai irgi aukštesnis lygis, jį pasiekti gali tik praėjęs mano mokymus.

Būtent, tik būnant dominuojančiu priversi moterį šalia tavęs jaustis moteriška. Jeigu tu pasyvus, lauki iš jos veiksmų – tu moteriškas. Ir nežiūrėk, kaip ten facebooke ar kur kitur gražios merginos pozuoja ir yra pasyvios. Tu norėdamas joms patikti, pats toks tampi, pozuoji pasyviai prieš veidrodį, šypsaisi, esi geras. Vietoje to, tu turi žiūrėti kaip atrodo ir elgiasi vyriški vyrai, kurie turi sėkmę su moterimis. Jie nėra tokie meilūs ir mieli, kaip jos.

Kuo daugiau laiko praleisi su moterimi ir kuo daugiau vietų aplankysi bei svarbiausia – jums nutiks kažkas bendro ir siejančio – tuo stipresnis ryšys tarp jūsų užsimegs. Na pavyzdžiui per vieną pasimatymą tu su ja apeisi tris skirtingas vietas, kuriose pabūsi po 15-20 minučių. Tai bus daug efektyviau viliojimo atžvilgiu, nei nusivesti ir visą valandą sėdėti vienoje vietoje. Merginai tai pabosta, ji nejaučia tavo dominavimo, pradingsta ir mintys apie seksą.

Beje, kuo daugiau ją vedžiojiesi, tuo labiau ims tavimi pasitikėti, nes kiekvieną kartą vesdamasis – priimi sprendimą. Jeigu priimi teisingus ir protingus sprendimus, mergina vis labiau ir labiau pradeda pasitikėti tavo veiksmais, kas ateityje užtikrins priėjimą prie sekso.

Na, o paskutinę emociją – susijaudinimą nuo tavęs gali sukelti nusivedęs ją į intymią vietą. Bet čia reikia urėti omeny – lietuvaitės yra tokios, jog viešumoje nori būti kuo tikriausios damos, na o privačiame kambarėlyje – „daryk ką nori su manimi”. Be vietos, kur jūs esate tik du, tau sunkiai pavyks ją sujaudinti  ir nuteikti seksui. Taigi geriausias būdas parsivesti pas save namo per pirmą pasimatymą, arba partneriauti su manimi. Gali parsivesti pas mane už simbolinį mokestį arba padėdamas man kažką daryti. Galiu paskolinti savo butą.

Šiame straipsnyje aprašiau labai nedaug tik pagrindinius akcentus. Moterų viliojimas yra ilga ir graži pasaka. Tam, kad jį išmanyti tau teks investuoti daug laiko. Vaikščioti – rinkti numerius, kviesti į pasimatymus. Už tai atpildas – nuostabūs ilgalaikiai santykiai su mergina, kurios visada troškai ir net sapnuodavai apie ją.

Perskaityk mano pačią pirmąją knygą – „Kaip Suvilioti Moterį. Teisingas Vyro Mąstymas„, kurioje aš daug plačiau aprašau, kaip iš tikrųjų reikia vilioti moteris. Knygos nemokamai niekur nerasi, ji kruopščiai saugoma. Pirkdamas mūsų produkciją, tu įvedi savo duomenis į PatrauklusVyras.lt sistemą. Bet taip tu tampi lojalus klientas ir mes stengsimės Tau padėti visą gyvenimą.

P.S. turiu tau mažą staigmeną:

Video, kaip aš pasiūliau merginai pasimylėti (t.y. ją suviliojau)

 

UŽSISAKYK MANO KNYGĄ! – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-kaip-suvilioti-moteri
PERŽIŪRĖK MOKYMŲ DVD! – http://www.patrauklusvyras.lt/product/alfa-vyras-mokymu-dvd

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį