Skype
Kaip patenkinti moterį - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip patenkinti moterį

kaip patenkinti moteri sekse 2Šis straipsnis puikiai tiks vyrams, kurie ieško kokybiškos, iš praktikos surinktos informacijos, apie tai kaip patenkinti draugę, merginą, žmoną ar meilužę.

Šis straipsnis puikiai tinka vyrams, kurie:

1. Turėjo nesėkmių su moterimis, t.y. nepatenkino jos lovoje.

2. Turi žmonas ir nori jas dar labiau patenkinti lovoje, kad jos visiškai negalvotų ir net nefantazuotų apie kitus vyrus.

3. Susitikinėja su dvejomis, trejomis merginomis ir nori kuo geriau jas patenkinti lovoje.

4. Turi meilužes ir siekia jas kuo geriau patenkinti sekso metu.

5. Greitai baigia. Kurių seksas trunka vos keliasdešimt sekundžių ar kelias minutes.

Moteris, kuri liko nepatenkinta lovoje…

Mano istorija ir domėjimasis, kaip patenkinti moterį sekso metu prasidėjo viename Vilniaus Antakalnio butų. Buvo eilinis šeštadienis. Jau ketvirtadienį aš buvau susiskambinęs su viena mergina iš Kauno ir siūliau atvykti į mūsų rengiamą vakarėlį bei padainuoti karaoke. Kadangi aš buvau išsiaiškinęs, jog jai patinka dainuoti, tai ji net gi viena pati sutiko atvažiuoti. Prisipažinsiu – man buvo lengvas šokas, nes mes su ja matėmęs tik kartą.

kaip patenkinti moterį sekseKadangi buvome tik dviese su kambarioku – reikėjo dar vienos merginos „karaokei padainuoti”. Taigi parašiau merginai, kurią neseniai buvau užkalbinęs troleibuse. Atrašė.  Taipogi sutiko viena atvažiuoti. Pamenu, kambariokas juokėsi iš manęs ir sunkiai galėjo patikėti, kaip aš sugebų „tokių” surasti. Aišku niekas nežinojo, kad man padėjusių ragelį merginų skaičius buvo kur kas didesnis, nei sutikusių veltis į tokias „avantiūras” pas nepažįstamus vyrukus į butą dainuoti karaokė. 🙂

Atvažiavo jos abi. Smulkiai nepasakosiu, kaip ten viskas vyko, tačiau apie 1-ą valandą nakties aš jau buvau su viena iš merginų (iš troleibuso) „persimetęs” į savo kambarį. Nepamiršiu, kaip ji viena koja „buvo” link lovos, o kita link išėjimo iš kambario ir tarė neužtikrintu balsu: „tai gal aš jau judėsiu namo„. Dažnai jos taip sako, juk nenori palikti pasileidusios merginos įspūdžio. 🙂

Tada aš jai užtikrintu balsu pasakiau, jog pasižiūrėk kiek valandų – nevažiuos nei vienas troleibusas. Juokinga, bet matyt merginos norinčios likti pas patinkantį vyrą, staiga nebeturi pinigų taksui ir neplanuotai lieka pernakvoti.

Jos rankos buvo atremtos į lovos atlošą, o aš stipriai į ją „smūgiavau”. Nuo pačio vakarėlio jau buvau pavargęs ganėtinai, o ji vis dar prašė: „Stipriau, stipriau, išdulkink mane”. Man buvo sunku patikėti, kaip ji taip drąsiai ir atvirai kalba. Aš dulkinau kiek tik galėjau ją, tačiau jaučiau, jog jos patenkinti tiek kiek ji nori – negaliu. Tada ji man pasakė žodžius, kurie įsirėžė giliai į širdį visam gyvenimui:

– „Tokia aistra šokyje, o lovoje…” – viskas. Šie žodžiai mane užmušė, praradau visą entuziazmą. Mes pasimylėjome, tačiau matėsi, jog ji nebuvo patenkinta seksu. Tai buvo akivaizdu iš jos kūno kalbos. Šokti aš gerai mokėjau. Taip aš sujaudindavau merginas ir netiesiogiai pasakydavau, jog ir lovoje „duočiau” gero sekso. Bet… aš daug ko dar nežinojau…

Išaušus rytui, aš šią nepatenkintą moterį išlydėjau į stotelę. Grįžau ir jaučiausi kaip po lietaus. O gal ir dar blogiau – kaip išskalbtas ir išgręžtas skuduras. Visas kabantis, susiraukšlinęs ir nelaimingas. Ilgai galvojau, kaip patenkinti moterį?

Kaip aš išmokau patenkinti moterį?

Pradėjau ieškoti straipsnių ir kuisti visas knygas, kokios tik yra: „kaip patenkinti moterį”, „kaip patenkinti meilužę”, „kaip patenkinti draugę”, „kaip patenkinti žmoną” ir t.t.

Išmokau daug, pasidalinsiu su tavimi keletu pamokų, kurias gavau per savo karčią praktiką.

kaip patenkinti moteri sekse1. Visuomet atsek liemenuką, glamonėk, bučiuok jos krūtis. Nesvarbu mažsos jos ar labai didelės. Šią pamoką gavau iš vienos savo panelės, su kuria seniau mylėdavausi. Jeigu tu neatsegi jai liemenuko ir myliesi, ji jaučiasi, lyg tau jos krūtinė būtų nepatraukli. Ji jaučiasi šlykščiai ir tuomet moterį patenkinti tampa tikrai problematiška. Turi užtikrinti teigiamą emocinę būseną.

Judėk nuo viršaus į apačią, bučiuok jos lūpas, ausis, kaklą, atsek ir nuimk liemenuką, glamonėk krūtis, bučiuok jas, nesvarbu, jog jos mažos. Atmink, jeigu gerai pamylėsi ją, ji norės dar kartą susitikti su tavimi. O jei to nepadarysi, ji paprasčiausiai nueis pas kitą, kuris ją patenkins lovoje.

kaip patenkinti moteri lovoje2. Pirma įkišk pirštą, vėliau du pirštus, o tik po to kišk penį. Niekada nekišk iš karto penio, kol pirma neįkišai vieno piršto, tada dviejų pirštų į jos makštį.

Moteriai yra kur kas maloniau, kai tu pirma tai padarai su pirščiuku. Pažaidi su ja. Įkišinėji, ištraukinėji ir kai matai, jog moteris jau apsiprato su vienu pirštu, įkiši ir vidurinį pirštą kartu. Esmė yra ta, kad moteris patiria skausmą, kai tu iš karto kiši penį. Vagina nebūna apsipratusi. Na o štai pirma įkišdamas pirštus ją pripratinsi ir jau kai kiši penį, jai visiškai neskaudės ir skausmas nesugadins to neapsakomo momento.

kaip patenkinti mergina lovoje3. Visuomet prieš seksą glamonėk ją. Matai, tau pačiam gal to nereikia, bet štai moteris nuo tų lietimų susijaudina. Viena kryptimi ją bučiuok, kita kryptimi ranka liesk jos kojas, pilvuką ir kitas erogenines zonas.

Šį patarimą duodu vyrams, kurie turi ilgalaikius santykius ir kuriems jau yra pabodusi jų mergina, tačiau jie vis dar nori ją patenkinti. Taip pat vyrams, kurie turi žmonas ir nori jas pamaloninti.

Kad ir kaip jau jums atsibodusi yra antroji pusė, vis tiek nepatingėkite jos glamonėti. Moteris tuo jaučiasi reikalinga, mylima, išskirtinė ir nepakartojama. Kai nėra glamonių, ji jaučiasi tiesiog daiktas, kuriuo kai reikia paimi ir pasinaudoji.

kaip patenkinti moteri jeigu greitai baigiu4. Neskubėk, kad nebaigtum greitai. Arba jeigu jau esi stipriai susijaudinęs – pabaik, tačiau neužbaik sekso. Perlipk per savo prigimtį – baigus pabėgti nuo moters. Toliau ją po truputį bučiuok ir glamonėk. Greitai atsistatys tavo kūne esantis testosteronas ir vėl norėsi mylėtis. Šį kartą galėsi ilgiau mylėtis. Ką dažnai aš pats padarau – baigiu greitai pirmą kartą, o antrą myliuosi ilgai.

Yra daugybę kitų patarimų, kaip patenkinti moterį, tačiau juos jau aš dėstau savo mokamuose produktuose.

O kaip tau išmokti patenkinti moterį?

Po patirto gyvenimo smūgio su mergina, kurios nepatenkinau lovoje, aš atsitiesiau ir sustiprėjau šioje srityje, kad net parengiau vyrams filmuotus pavyzdžius, kai parsivedu merginas namo per pirmą pasimatymą ir patenkinu jas lovoje. Patenkinu taip, kad jos norėtų su manimi susitikti dar ir dar!!!

Nusipirk mano produktą!

DVD – https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

arba

SEMINARO DVD  –  https://www.patrauklusvyras.lt/product/seminaro-dvd-kaip-suvilioti-moteri-per-1-aji-pasimatyma

 

Pasimatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį