Skype
Kaip per save persilaužti ir prieti klube prie merginos - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip per save persilaužti ir prieti klube prie merginos

kaip persilaužti per save ir prieiti prie patinkančios klube merginosKlausimas Patrauklus Vyras :
-„Na bet va turiu dar klausimu, toj Kalėdos šventes varysiu i klubą su draugeliais bus daug mergu. Bet tai va gali patarti kaip reikia persilauzti save? Atrodo viskas shudinai yra reikia eiti daryti ir viskas. Bet tai va kaip būnu tuo momentu klube matau patinkancia mergina. Bet taip sunku prisiversti nueiti kūnas visas sustinges, nedrasu, dar stresas. Dar kažkaip žinai kad turi nueiti pozityviai viską šnekėti pasokdinti ją. Bet neįsivaizduoju kaip ta padaryti toks būnu isitempes kad nemoku gerai nusiteikti ir įsivaizduoti gerai tos situacijos, o tas turbut ir blogiausiai. Bet tai va. As nemoku įsivaizduoti situacijos su gera pradžia ir gera pabaiga ir kaip viskas gerai vystosi pokalbis.
Gal per daug neigiamai apie save galvoju. Bet tai va kaip man per tokį trumpa laiką iki Kalėdų pakeisti apie save mąstymą, kad galėčiau save priversti laisvai judėti, nes taip atrodo kad visi žiuri. Man idomu kaip tu mastai? Bet tau atrodo dabar vien privalumai yra pats jautiesi vien gerai turi savo verslą, pinigu, mėgstama užsiėmimą, bet aisq reikėjo pradeti ir nuo nulio 🙂 prašau Patrauklus Vyras nepatingiek ir padėk man :)-”

 

Patarimai

5 komentarai

  1. Michail:

    nu kas cia per gaidelis kazanova toks atsirado?Alfa broileris nuo marijampoles,Piena nuo lupu nusivalyk,mokytojau tu!Pamays tave grazulis,pateksi i juodus sarasus!Airinas bl,tfuSUDMALYS

  2. Bonobo – mažosios šimpanzės lietuviškai, jei ką 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį