Skype
Kaip perlipti per save ir prieiti prie merginos - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip perlipti per save ir prieiti prie merginos

Be šalia stovinčio mokytojo, kuris tau pasakytų eik ir užkalbink, gali būti tiesiog neįmanoma. Tame ir yra skirtumas gyvų mokymų, knygų ir vaizdo įrašų, jie tau nespirs į užpakalį toje situacijoje eiti ir užkalbinti. Jeigu tau taip nutinka, kad išėjęs iš namų, pamatai potencialias 2-3 merginas užkalbinti, bet jų neužkalbini, – turi eiti į mokymus. Taip jie kainuos brangiau, bet pinigai uždirbami, o laikas prarastas, kurį galėjai išnaudoti jau bendraujant, viliojant ar gulint su ja lovoje – bus prarastas.

Pamenu vienas mokinys pasakojo. Susiruošiu kalbinti, išeinu iš namų, matau stovi mergina su šuniuku. Esu perskaitęs knygą. Bet negaliu prieiti. Sustabdo įvairiausi pasiteisinimai. Dabar laikai kitokie, taip niekas nesipažindina, jeigu mane atstums, tai mano reputacija kris ir t.t. Toliau einu, matau sėdi panelė ant suoliuko, galėčiau prieiti, bet ateina pasiteisinimai, ne tokia ji jau graži, neverta eiti ir neprieinu. Matau iš parduotuvės išeina panelė ir leidžiasi laiptais į apačią, akį traukianti ir gundanti prieiti blondonė su juodais aptemptais šortukais leidžiasi nuo laiptų į prekybos centrą, bet ateina pasiteisinimai – per greitai eina. Ir neprieinu.

Ir niekas tam būsimajam mokiniui nepadėjo, kol neatėjo į mokymus ir dviese išėjom į gatvę. Tuomet stovėjau atokiau nuo jo, liepiau jam prieiti ir jis priėjo ir ir perlipo per save. Atsakymas vienas, – gyvi mokymai.

AMT

Patrauklusvyras.lt

Susirasti mergina,Neturiu merginos forumas,Kur susirasti antra puse,Okcupid lithuania

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį