Skype
Kaip prajuokinti merginą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip prajuokinti merginą

kaip prajuokinti merginasŠį straipsnį privalai perskaityti todėl, kad mes PatrauklusVyras.lt komandos nariai nesame Facebooko humoristai, nevedame „Humoro klubo”, negimėme mokėdami juokauti su merginomis, tačiau… Mes užkalbinome 4-ių nulių zonos visiškai nepažįstamų merginų skaičių ir išmokome, kaip reikia jas prajuokinti. O jeigu dar įtrauksime ir mokinius, kurie mums siuntė laiškus iš savo praktikos, tai merginų skaičius pasieks 5-ių nulių zoną. Perskaityk šį straipsnį, nes tai bus puiki investicija į tavo asmeninį tobulėjimą.

Prajuokinti merginas reikia aukštesnio intelekto ir tai ateina tik tada, kai tu pradedi matyti kasdienes situacijas kitaip ir sugebi jas pateikti humoro forma.

——————————————————————————-

Pavyzdžiui, viena tradicinė situacija Lietuvoje:

vairuotoją sustabdo policininkas ir sako:

– „Matei ženklą?

-„Taip”- suraukęs kaktą atsako vairuotojas.

-„Koks ten ženklas buvo?” – pasipiktinęs taria policininkas.

-„Plyta” – laisvai sau atsako vairuotojas, tarsi nejausdamas jokios kaltės.

-„Žinai ką reiškia?!” – dar labiau pyktelėjęs policininkas pasiteirauja.

– „Toje vietoje bus pradėtas statyti namas” – atsako vairuotojas.

Policininkas nusivedė vairuotoją į policijos automobilį ir užsirašė į eilę butui gauti.

———————————————————————

Dar vienas pavyzdys:

Santariškėse klausia:

– Ar galima pasveikt nuo senatvės?

-Galima, – sakė daktaras Okela. – Tik reikia tvirtai tuom tikėti.

Bet žmonės nūnai viskuom nusivylę.

—————————————————————————-

Matai, kai pradėsi visas Lietuvos situacijas matyti humoristiniu žvilgsniu, atsivers keliai prajuokinti merginą ir kitus aplinkinius žmones. Būtent įžvelgti Lietuvos ir pasaulio situacijas humoristiškai mokiname Alfa Vyras mokymuose. Kai klientas tai išmoksta, jis nesunkiai gali prajuokinti merginas.

Dar vienas pavyzdys:

Jei vyras išvykęs, o pas jo žmoną ateina kitas… Nebūtinai kažkas įvyks! Įrodžiau bandymais.

Grįžęs iš kelionės, beldžiuosi į savo duris. Atidaro pati.

– Ar Virgis namie? – klausiu. – Norėjau pjūklą pasiskolint.

– Virgis komandiruotėje.

– Ak šitaip!… Tai einam į lovą.

– Ką jūs kalbat!..

– Maloningoji ponia, – aš lenkiuosi ligi žemės. – Būtent tokio atsakymo ir tikėjausi.

Patenkintas nusiimu avino kaukę.

Paskui visą vakarą sėdim prie televizoriaus ir žiūrim filmus, kur kiekvienoje serijoj žmonės apgaudinėja kits kitą…

Tai filmai mus ir išdurnina, mat filmuose privalu rodyti, ko nėra gyvenime. Kas žiūrės serialą, kuriame vyras ir moteris ramiai sėdi ant sofos ir visą vakarą žiūri serialą?

Nors būtent tai ir reikia rodyti.

Matai, paėmiau tris tradicines Lietuvoje pasitaikančias situacijas: 1) su policininkais 2) su Santariškių poliklinika 3) su tradiciniu vyro ir žmonos gyvenimu.  Ir pateikiau jas humoristiška forma. Norėdamas prajuokinti merginas, turi į kiekvieną situaciją žvelgti su humoru. Būdamas bet kur, norėdamas prajuokinti paneles, turi sugebėti į viską pažvelgti kitu kampu.

Pavyzdžiui pamenu, kai buvau „Grand” klube, pasikabinau dvi fyfas. Ten vyko „Šok su manimi” afteris. Šokėjai buvo atskirti nuo klubo svečių. Mano akimis – jie atrodė kaip kokie gyvūliai aptverti ir izoliuoti nuo viso likusio klubo. Iš ten jų niekas neišleisdavo, vienintelė paguoda – buvo fotografas, kuris ateidavo ir kaip kokius eksponatus pafotografuodavo bulvarinei spaudai, kurios beveik niekas neskaito. Klube sutiktoms minėtoms merginoms pateikiau šiuos „šokėjus”, kaip zoologijos sode esančius gyvūnus, o mus su pašnekovėmis kaip normalius klubo lankytojus.

kaip prajuokinti mergina kaip prajuokinti panele 2Kai pasakojau toms fyfoms, jos juokėsi susiėmusios už pilvų. Ir matė, kad pas mane yra aukštesnis intelektas. Taigi noriu pasakyti, kuo tavo kalba turi daugiau metaforų, epitetų, vaizdingų pasakymų, tuo aukštesnio lygio vyru ir vertu jos tave mato moteris.

Marozas turi pagrindinius 500 žodžių, kuriais šneka įvairiose situacijose, Alfa Vyras arba Intelektualus Vyras turi 3000 žodžių, kuriais daro įtaką moterims. Todėl norėdamas, kuo labiau prajuokinti merginas ir pakabinti aukšto lygio pasikėlusias fyfas – ant jų „stumti” (jas žeminti) priėjus nereikia. Turi parodyti, jog tavo galva dirba ir gaudaisi  aplinkoje ir įvairiose situacijose. Tavo pastikėjimą savimi jos turi pajausti iš vidaus.

Iš pateiktų fotografijų viršuje matome, jog sutiktos merginos be jokių skrupulų diktuoja savo telefono numerius man. Žinoma, jos prieš tai buvo prajuokintos ir sudomintos būtent situacijų apybraižomis.

Panaudojant intelektą, pateikiant tradicines Lietuvos situacijas kitaip, gali susimedžioti tikrai gražias ir pakėlusias galvas fyfas.

Kaip tu gali išmokti prajuokinti merginas?

1. Įsigydamas mano DVD (neturintiems galimybės atvykti į mokymus)

Kaip valdyti moteris DVD (25val. įrašai!) – https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

2. Ateidamas į mokymus (pats efektyviausias būdas)

ALFA VYRAS MOKYMAI  – https://www.patrauklusvyras.lt/alfa-vyras-135

 

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį