Skype
Kaip prieiti prie merginos? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip prieiti prie merginos?

Dažnai sau tai pasakote:
•    „Aš turiu pernelyg spuoguotą veidą“
•    „Aš esu per storas“
•    „Gyvenu su tėvais“
•    „Aš neturiu automobilio“
•    „Aš toks liguistai drovus..“ ?

Aš noriu, jog Jūs susimąstytumėte apie bet kokį vidinį Jūsų stabdį, baimę, kuri Jus žlugdo ir neleidžia jaustis  patraukliu vyru ir tobulėti kaip asmenybei. Jūsų kuriamoje realybėje reikia nužudyti visus blogus vidinius vaizdinius, tikėjimus apie save ir iškelti geruosius.

Rekomenduoju Jums atlikti štai tokį pratimą:

•    Atraskite savyje gerus vidinius tikėjimus, kurie jus priverčia jaustis vyrišku ir dar labiau savyje juos išreiškite. Priartėsite prie Alfa Vyro.
•    Iditenfikuokite savo baimes, kurios Jus priverčia jaustis nesaugiai ir meskite jas lauk. Baimės Jus verčia atrodyti Beta vaikinu.

Dabar įsivaizduokite: stovite parduotuvėje. Matote be galo karštą, seksualę merginą. Jums viduje sukirba jausmas, kūnas prisipildo adrenalino. Seniai bematėte moterį, patenkinančią Jūsų išrankų skonį. Begalinis noras prieiti. Žengiate pirmuosius žingsnius ir lyg buumt! Sustojate.. Galvoje mintys: „O jeigu mane atstums?“, „Jeigu ji su manimi nesikalbės?“, „šiandiena pamiršau kelnias normalias užsidėti, be to ir batai tokie.., kaip ji į tai reaguos?“, „ji ten dar su kažkuo šneka“.. Ne, visgi geriau aš kitą dieną prieisiu.. Ir taip visą amžinybę atidėliojate ir neprieinate..

Tačiau ar žinojoe, kas iš tiesų buvo kaltininkas šios situacijos? Tai ne Jūsų kelnės, batai ar ta mergina, bet iš tikrųjų, Jūs pats. Jus paraližavo baimė. Juk moteris net nieko nepadarė. Ji tik stovėjo.. Tikroji priežastis buvo Jūsų baimė. Jūs nepriėjote, nes bijojote jos atstūmimo..

Kiekvienas žmogus jaučia baimę, jaudulį, kai susiduria su dar nepatirta, nauja situacija. Tačiau daugybė žmonių tik ir užsidaro savo komforto zonoje, bijodami pajausti šį jausmą. Daugelis vyrų, ne tik su moterimis, bet ir karjieroje taip ir nepasiekia savo svajonių, paraližuojami šios baimės. Geras dalykas tas, kad harmoningas žmogus kiekvieną dieną turi jausti truputį šio jausmo. Jis vadinasi tobulėja. Jeigu Jūs jaučiate jaudulį, baimę, vadinasi tobulėjate. Sveikintina. Adrenalinas iššaukia Jūsų kūne vitamino C, kuris stiprina Jūsų imunitetą.

Visi vyrai iki vieno buvo paraližuoti baimės jausmo, nes galvojo apie moters atstūmimą. Triumfavo tie vyrai, kurie galvojo kas bus po pabendravimo su moterimi. Dauguma mūsų net nesusimąstome, jog kiekvienas moters atstūmimas reiškia:

•    Jūs esate žingneliu arčiau turėti savo norimą moterį
•    Jūs kažką išmokote iš to priėjimo, gavote pamoką.

Visada galite bet kada pasitraukti iš priėjimo prie moters, jei jausitės nepatogiai: „Ačiū už pokalbį, turiu skubėti pas draugą..“

Kai buvau užsienyje, dauguma vyro nematė tikslo prieiti prie moters ir susipažinti svetima kalba. Pasak Jų, kam investuoti, jeigu vistiek neisi į pasimatymą i nesusitiksi.. Atrodo teisinga ir logiška? Bet pažiūrėkime iš kitos medalio pusės.. O ką Tu darysi, jei gyvenimas suguldys tokią situaciją ir tu atsidursi svetimoje šalyje, kurioje tau teks gyventi ir susirasti savo moterį? Priėjęs dabar, tu jau turėsi patirties, kuria galėsi pasinaudoti ateityje.. Iš tikrųjų, tuos vyrus buvo nužudžiusi baimė, jie patys sau stovėjo kaip kliūtis prieiti prie moters, bet to nepripažino. Tai tik kvaili, Juos pačius apgaudinėjantys pasiteisinimai.

Mūsų pasąmonė kaip įmanydama nori mus apsaugoti ir dažnai mūsų vaizduotėje nupiešia blogus, klaidinančius piešinius. Sąmoningai reikia pasamonę valdyti tiek bendravime su moterimis, tiek versle.

Šokėjas

Patarimai, Straipsniai

3 komentarai

 1. Aurimas:

  Trumpai drūtai: JEI BIJAI, VADINASI, DARYK! 😀

 2. Vilius:

  Šakės!!! Nurauti straipsniai. Tokių patarimų gavau, kad net iki dabar dar aikteliu su atsivėrusiu žandikauliu skaitau, kaip kokią knygą, be sustojimo. 🙂 Taigi savo ekspresija, norėjau padėkoti Šokėjui, kad yra sukurtas toks nuostabus puslapis. Man daug idėjų suteikė.

  Ar visų seminarų kaina yra 600 Lt ar tik vieno iš 8?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį