Skype
Kaip rasti antrą pusę? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip rasti antrą pusę?

Kaip susirasti antra puse vyruiDaugeliui vyrų, ypatingai vyresniems (30-40 metų) tampa problema rasti normalią, vertą dėmesio antrąją pusę. Dažniausiai tokie vyrai jau būna daug pasiekę gyvenime, vairuoja Range Rover ar BMW x5, statosi namą prie kurio dar kasamas trijų metrų gylio baseinas su skirtingais aukščiais ir prabangiu apšvietimu, įkurta verslo sistema su išdėliotais partneriais ir pan. Šioje gyvenimo atkarpoje tokie vyrai nori aplink save matyti tik kokybiškus daiktus. Pasakodamas apie tokį vyrą, prisimenu savo klientą. Būtent jis buvo minėtų dalykų gyvenime jau pasiekęs ir atvyko pas mane, norėdamas sužinoti moterų viliojimo paslaptis ir būdus, kaip greitai rasti sau tinkančią antrąją pusę.

Kaip mes pradėjome ieškoti antros pusės?

kaip rasti antra puse 1Nuotraukoje dešinėje mes sėdime jo prabangiame džipe. Klientas atvyko pas mane būtent dėl tokių problemų: kaip ir kur rasti merginą, kaip susirasti antrąją pusę, kur geriausia jos ieškoti, kad galėtum su ja nugyventi likusį gyvenimą, kur rasti tą idealią moterį… Taigi šiame straipsnyje papasakosiu, kaip per nepilną mėnesį mes jam suradom antrą pusę. Kokiais būdais, kur ir kaip mes ieškojome svajonių merginos.

Mūsų praktika ieškant antrosios pusės

Darbo dienomis per pietų pertraukas mes važiuodavome į Vilniaus prekybos centrus norėdami susipažinti su moterimis, išėjusiomis iš savo biurų per pietų pertrauką. Tos potencialios antros pusės būdavo tikrai seksualiai apsirengusios – ofisinis klasikinis sijonukas, švarkelis, VOGUE akiniai ir t.t. Klientas visiškai neturėjo žalio supratimo, kaip jas užkalbinti, kaip ir ką kalbėti. Apie tai jis pasakė:

– „Supranti, man čiauškėti su jomis nesąmones yra sunku, kai kitas mano vietoje gali tai laisvai daryti. Aš įpratęs kalbėti konkrečiai, logiškai ir aiškiai.” Iš jo veido buvo matyti, kad visą gyvenimą vyras kūrė ir darė verslą. Todėl susiformavo įprotis kalbėti trumpai, aiškiai ir konkrečiai, kaip verslo partneriai bendrauja. O kalbėtis su moterimis kildavo problemų.

Beje šis klientas buvo susikūręs savo internetinę anketą, kurioje buvo matyti nuosava mini jachta – laivas su garso aparatūrą kainuojančia 50 000 Litų , nuotraukas iš tolimiausių pasaulio kampelių ir t.t. Tačiau tai nepadėjo susirasti tinkamos antros pusės – labiau trukdė.

Netrukus pradėjome Alfa Vyras mokymus. Susėdome prie stalo ir rašėmės užkalbinimo planus, ką priėję prie moters prekybos centre sakysime, kaip tęsime pokalbį, kaip ją sudominsime ir kt. Kiekvieną darbo dieną jis atvažiuodavo manęs paimti prieš 12val. dienos ir tada važiuodavome pro „Panoramą”, „Akropolį”, „Europą”, „Ozą”, „Cupą” ir t.t.

kaip susirasti antra puseUžkalbindavome ten sutiktas moteris, kurios būdavo išėjusios pavalgyti ar pailsėti per pietų pertrauką.

Nuotraukoje kairėje su klientu stovime netoli prekybos centro „Europa”. Yra maždaug pusė 12 dienos. Greit bus pietų pertrauka, per kurią bus galima rasti potencialią antrą pusę.

Pačioje pradžioje klientui yra sunku prieiti prie nepažįstamos moters, nors mes ir turimę susidarę užkalbinimo planus.

kaip rasti paneleTodėl man tenka pradžioje parodyti asmeninį pavyzdį, kaip matyti dešinėje esančioje nuotraukoje.

Užkalbinu vieną, kitą moterį, kuri yra vyresnė. Klientas mato puikų pavyzdį, kaip gali būti ieškoma antra pusė.Gali pats įvertinti ir įsitikinti, kad tai yra tikrai paprasta išmokus psichologijos pagrindus ir supratus, ko nori moterys bei kaip sukelti joms geras emocijas.

Pradžioje vienu pavyzdžiu neapsiriboju ir klientui matant užkalbinu dar daugiau moterų. Viskas vyksta tiesiog natūraliai, kad klientas įsitikintų ir suprastų, kad tai įmanoma. Žmogus tiki tuo ką mato, o ne ką girdi.

kaip susirasti antra puse 2Dar po vieno pavyzdžio klientui nebelieka nieko kito, kaip tik patikėti, jog galima ir įmanoma užkalbinti bet kurią nepažįstamą moterį, ją sudominti ir pakviesti kitą dieną kavos. Tai ne tik įmanoma, tai yra privaloma, jeigu tu nori pratęsti savo genus arba pamiršti tą nemalonų jausmą, kai naktį miegi vienas.

Nuotraukoje dešinėje matome solidžią moterį, apsirengusią seksualų mėlyną klasikinį kostiumėlį ir mane, sekantį jai pasakas į ausį. Moterys myli ausimis, vyrai akimis. Greitai aš ją sudominu ir pasiimu jos telefono numerį. Klientas ėjo iš paskos ir viską matė gyvai, kaip tai padariau. Išvada tokia:

Moterys nori būti užkalbintos per pietų pertrauką, nes jų esminis tikslas gyvenime yra susirasti sau tinkamą vyrą ir sukurti gražią, laimingą šeimą.

kaip susirasti mergina 3Grįžę iš po praktikos toliau analizuojame padarytus mokymų video ir pradedame šokių pamoką bei mokytis psichologijos, kaip suvilioti moterį naktiniame klube.

Bet kuris save gerbiantis vyras išmoksta vesti ir valdyti moterį šokyje. Tai yra privaloma kiekvienam. Vyras, kuris nemoka šokti rizikuoja, jog jo moteris kažkada papuls į šokėjo glėbį, bus vedama, valdoma, gaus naujų emocijų ir susižavės tuo nauju vyru. Jai sukils naujos emocijos, kurių tu jai kažkada nesuteikei.

Geras pavyzdys yra mūsų Lietuvoje vykstantys šokių projektai, kaip: „Šok su manimi”, kuriuose dalyvaujančios žymių verslininkų moterys slapta permiega su šokėjais, netgi dalis tų moterų išsiskiria su savo vyrais, nes joms tiesiog pavažiuoja stogas nuo gautų naujų emocijų. Moterys tiria pasaulį emocijomis, todėl ieškodamas antros pusės turi suvokti kaip tos moterys tiria pasaulį ir kas joms kelia emocijas.

kaip rasti antra puse vyrams 3Aš su savo asistente mokiname vyrą, kaip šokti su moterimi, kaip ją vesti, valdyti, kaip šokant nulenkti  ir t.t. Ruošiamės sekančam etapui –  antros pusės paieškoms naktiniuose klubuose.

Penktadienį ir šeštadienį vakare važiuosi per visus Vilniaus naktinius klubus ir taikysime štai tokią strategiją suradimui antrosios pusės:

Užėję į naktinį klubą, greitai jį pereisime ir klientas išsirinks sau labiausiai patinkančią moterį. Tada jis prieis prie jos ir atitinkamai pagal situaciją pradės kalbinti ją, o jeigu ji šoks –  jis pakvies ją šokiui. Klube užsibūsime maksimaliai 20 minučių, nes dar laukia kiti 6 klubai į kuriuos esame suplanavę nuvažiuoti. Išvada:

Susiplanuok kelionę po savo miesto klubus. Išmok šokti ir kalbinti moteris. Klube užsibūk iki 20 minučių. Pasiimk patinkančių moterų kontaktus, susitaręs kitą dieną susitikti ir važiuok į kitą klubą. Tik tokiu principu daryk keliones po klubus.

Kada klientas susirado antrą pusę?

Po maždaug 3,5 savaitės pas minėtą klientą į namus persikraustė mergina, kurią jis jau norėjo matyti šalia savęs. Jiedu susipažino internete. Klientas taip pat turėdamas laisvo laiko susirašinėjo su viena kita moterimi internetu, pritaikydamas PatrauklusVyras.lt patarimus iš mokymų programos: „Sėkmė Internete„. Įgauti moterų viliojimo įgūdžiai ir žinios apie moterų viliojimo psichologiją klientui išliks visą gyvenimą.

Kaip jis pats pasakė:

– „Aš dabar nebijau prarasti savo antros pusės, nes žinau, jog galiu užkalbinti kitą nepažįstamą merginą ar moterį, sudominti ją, gauti jos telefono numerį. Taip pat galiu nueiti į klubą, pašokdinti moterį, pasivesti ją į šoną, juokingai pakalbinti sukeldamas jai gerų emocijų bangą. Visiškai nebėra problemų susipažinime ir antros pusės paieškose

Gerai pamenu, kai po 3,5 savaitės baigėme šią ekspediciją ieškant klientui antros pusės. Manau, kad šis straipsnis davė ir tau pavyzdį, kaip lengvai mes išsprendėme problemas ieškant merginos.

Nuo ko tau pradėti norint surasti antrą pusę?

Jeigu tau vienam sunkiai sekasi surasti antrą pusę, nežinai kaip tai vyksta – susisiek su manimi tau patogiu būdu. Papasakok savo situaciją, padėsiu kaip tik galėsiu. Laukiu tavo laiško.

SPAUSK KONTAKTAI – https://www.patrauklusvyras.lt/kontaktai

 

 

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį